Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

Zasady Forum

****Uwaga!!! Forum nie służy do zamieszczania ogłoszeń. Aby zamieścić ogłoszenie wejdź na portal www.bazar.net.pl **** Prosimy przestrzegać zasady o Tuszynie piszemy w Wątku „Tuszyn” a o Głuchowie w „Godziny pracy w Głuchowie „ 1. Forum dyskusyjne udostępniane na stronie www.bazary.pun.pl nie mogą być wykorzystywane w sposób niezgodny z polskim prawem. 2. Jako użytkownik forum jesteś zobowiązany(a) do dbania o to aby na forum nie było treści sprzecznych z prawem, nawołujących do rasizmu, naruszających zasady współżycia społecznego i obraźliwych dla innych. 3. Fora www.bazary.pun.pl nie mogą być wykorzystywane do publikowania treści pornograficznych, dotyczy to w szczególnosci wstawionej przez użytkowków grafiki. 4. Administrator www.bazary.pun.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania forów dyskusyjnych , ani za treści na nich publikowane. 5. Administrator www.bazary.pun.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnego konta i tematu bez podania powodów, w szczególności dotyczy to użytkowników, którzy w jakikolwiek sposób naruszają warunki niniejszego regulaminu lub działają na szkodę www.bazary.pun.pl lub innych użytkowników. 6. www.bazary.pun.pl zastrzega sobie prawo do umieszczania w forach reklam. 7. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia dowolnych treści publikowanych przez użytkowników na forach internetowych bez podania powodów, w szczególności dotyczy to treści, które w jakikolwiek sposób naruszają warunki niniejszego regulaminu. 8. Niniejszy regulamin może zostać zmieniony a informacja o ewentualnej zmianie pojawi się na stronie www.bazary.pun.pl.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
AUTO SZYBY STRZELCE KRAJEŃSKIE, WIELEŃ