Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#1 2008-11-24 20:43:40

mała

Użytkownik

Punktów :   

Porady i Pytania

Mam pytanie czy na bazarach dostane ciuchy typu versace chanel d&g??? pozdrawiam

Offline

#2 2008-11-24 22:43:53

Miś

Gość

Re: Porady i Pytania

mała napisał:

Mam pytanie czy na bazarach dostane ciuchy typu versace chanel d&g??? pozdrawiam

Tego typu wyrobów nie widziałem.

#3 2008-11-24 22:50:02

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

mała napisał:

Mam pytanie czy na bazarach dostane ciuchy typu versace chanel d&g??? pozdrawiam

Proponuje zapoznac sie z postem Robocop na naszym forum strona http://www.bazary.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p=2

Offline

#4 2009-02-18 22:19:38

2708monia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Otwieram mały sklepik z odzieżą dzieciecą i mam pytanie czy na targowisku kupie w hurcie odzież sprowadzaną z anglii np:early days lub next.
wiem że kobietka z pod warszawy przywozi takie właśnie ciuszki z łodzi i podejrzewam że jest to któreś z tych targowisk.
I jeszcze jedno czy polskiej firmy collargo też znajde ciuszki.
Barzdo prosze o szybką podpowiedż gdzie jechać po taki towar
Pozdrawiam i czekam....

Offline

#5 2009-03-09 22:54:31

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

2708monia napisał:

Otwieram mały sklepik z odzieżą dzieciecą i mam pytanie czy na targowisku kupie w hurcie odzież sprowadzaną z anglii np:early days lub next.
wiem że kobietka z pod warszawy przywozi takie właśnie ciuszki z łodzi i podejrzewam że jest to któreś z tych targowisk.
I jeszcze jedno czy polskiej firmy collargo też znajde ciuszki.
Barzdo prosze o szybką podpowiedż gdzie jechać po taki towar
Pozdrawiam i czekam....

Proponuje zapoznac sie z postem Robocop na naszym forum strona http://www.bazary.pun.pl/viewtopic.php?id=4&p=2

Offline

#6 2009-06-22 23:30:42

Adriano

Gość

Re: Porady i Pytania

Chciałbym się dowiedzieć w jakich dniach i godzinach otwarte są w tym tygodniu bazary w Głuchowie i Tuszynie???. Każda wskazówka się przyda bo wybieram się w  poraz pierwszy na zakupy i nie mam pojęcia kiedy bazary pracują i kiedy jest najwięcej sprzedających. Dzięki za każdą informacje

#7 2009-07-02 10:41:54

IRRE

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,
mam pytanie czy na powyższych placach jest szansa zaproponowania sprzedaży hurtowej tam sprzedającym (3000 szt.) ekskluzywnych parasolek w bardzo dobrej cenie. mam do przejechania 300 km i nie wiem czy warto tam jechać na marne

pozdrawiam,
grzesiek

#8 2009-07-03 13:12:20

Głuchów

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam mam  pytanko do "Głuchowiaków" i "Tuszyniaków" głoównie chodzi o gminny ale nie tylko w jakiej cenie są teraz aneksy i czy istnieje szansa na jakieś miejsce z biura tylko za aneks?

#9 2009-07-03 16:26:42

piotr

Gość

Re: Porady i Pytania

IRRE napisał:

Witam,
mam pytanie czy na powyższych placach jest szansa zaproponowania sprzedaży hurtowej tam sprzedającym (3000 szt.) ekskluzywnych parasolek w bardzo dobrej cenie. mam do przejechania 300 km i nie wiem czy warto tam jechać na marne

pozdrawiam,
grzesiek

A może byś  tak coś więcej napisał na ten temat?Fotki jakieś wrzucił czy coś?Cena forma płatności może się ktoś znajdzie na forum?

#10 2009-07-05 11:43:37

Jeffrey

Gość

Re: Porady i Pytania

Czesc. Czy ktos widzial na bazarach w gluchowie, tuszynie lub ptaku kurtki motocyklowe ?
Dziekuje.

#11 2009-07-08 17:14:51

głuchów

Gość

Re: Porady i Pytania

Głuchów napisał:

Witam mam  pytanko do "Głuchowiaków" i "Tuszyniaków" głoównie chodzi o gminny ale nie tylko w jakiej cenie są teraz aneksy i czy istnieje szansa na jakieś miejsce z biura tylko za aneks?

pod pojęciem aneks kryje się opłata za miejsce na bazarze

#12 2009-07-09 13:27:13

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Otwieramy nowy wątek w którym można zadawać pytania czy ktoś widział oraz prosić o radę.  Zapraszamy.

Offline

#13 2009-08-05 14:44:18

Maga

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam! otwieram sklep i zamierzam ruszyc już z ciuchami na jesień,ale teraz wszędzie jeszcze letnie wyprzedaże (
Ciekawa jestem czy w Głuchowie zaczynają sprzedawac już ciuchy jesienne a jeżeli nie to kiedy można się spodziewac ???

#14 2009-08-07 22:55:07

Klient102

Gość

Re: Porady i Pytania

Maga napisał:

Witam! otwieram sklep i zamierzam ruszyc już z ciuchami na jesień,ale teraz wszędzie jeszcze letnie wyprzedaże (
Ciekawa jestem czy w Głuchowie zaczynają sprzedawac już ciuchy jesienne a jeżeli nie to kiedy można się spodziewac ???

Na Starym Głuchowie kupiłem już swetry damskie

#15 2009-08-08 17:21:40

ivi

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,
mam pytanie czy te swetry i odzież jesienną, którą kupiłeś ostatnio jest tegoroczna czy wypychają modele zeszłoroczne? Proszę podaj cenę tych sweterków jeżeli możesz.
Dziękuję bardzo

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel spa na weekend w Ciechocinku