Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#16 2009-08-08 18:15:23

ivi

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, chciałam zapytać czy w Głuchowie można już kupić nowy towar jesienny czy nadal tylko letnie wyprzedaże?
I jeszcze jedno pytanko - czy ktoś mi może podać namiary na fajne i w przystępnej cenie sukienki oraz kostiumy damskie w roz. 36-52?
Proszę o odpowiedź, gdyż mam zamiar jechać po towar w poniedziałek a nie wiem czy jest sens.
Dzięki wielkie i pozdrowienia dla wszystkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#17 2009-08-08 21:31:51

Klient102

Gość

Re: Porady i Pytania

ivi napisał:

Witam,
mam pytanie czy te swetry i odzież jesienną, którą kupiłeś ostatnio jest tegoroczna czy wypychają modele zeszłoroczne? Proszę podaj cenę tych sweterków jeżeli możesz.
Dziękuję bardzo

Nowe wzory bo stare znam. A ceny od 28 do 38

#18 2009-09-13 13:31:36

ptak

Gość

Re: Porady i Pytania

witam mam na sprzedanie fajne swetry i spodnie w hurcie i detalu moj mail xxxxxx8311@poczta.fm
Pozdrawiam i zapraszam

Drogi Ptak ogłoszenia należy zamieszczać na www.bazar.net.pl dla tego post został zmodyfikowany. Administrator forum

#19 2009-09-18 07:50:25

kierownik41

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

WITAM.POSZUKUJĘ PILNIE ODZIEŻY FIRMY ANGIE. BARDZO PROSZĘ O POMOC CZY KTOŚ WIE CZY DOSTANE TE BLUZKI W TUSZYNIE? JADE W NIEDZIELĘ DO ŁODZI I BARDZO MI ZALEŻY. POZDRAWIAM. IZA

Offline

#20 2009-09-18 20:13:49

marian28

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam.chcę jutro(19.09.2009) pojechać pierwszy raz do Tuszyna i Głuchowa.O której godz. i czy wogóle jest tam otwarte? Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline

#21 2009-09-19 09:48:01

Mika

Gość

Re: Porady i Pytania

marian28 napisał:

Witam.chcę jutro(19.09.2009) pojechać pierwszy raz do Tuszyna i Głuchowa.O której godz. i czy wogóle jest tam otwarte? Bardzo proszę o odpowiedź.

W sobote to tylko w Tuszynie detal

#22 2009-09-20 22:00:57

CEZAR10

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam, poszukuję odzieży dziecięcej w średnio dużych  ilościach proszę o podpowiedż gdzie odszukac takie produkty (cena jest ważnym kryterium, lecz przedewszystkim jakośc) pozdrawiam

Offline

#23 2009-09-21 14:27:44

Kolamola

Gość

Re: Porady i Pytania

CEZAR10 napisał:

Witam, poszukuję odzieży dziecięcej w średnio dużych  ilościach proszę o podpowiedż gdzie odszukac takie produkty (cena jest ważnym kryterium, lecz przedewszystkim jakośc) pozdrawiam

Widaziałam kilka stanowisk w rzedzie 38 i na poczatku 39 na starym Głuchowie. Ale na Głuchowie jest tego wiecej. Na inne bazary nie jezdze to nie wiem.

#24 2009-09-28 11:07:25

izas_88

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline

#25 2009-09-29 18:06:36

marian28

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam,czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach odbywa się hurtowa sprzedaż w Tuszynie lub Głuchowie? Pozdrawiam.

Offline

#26 2009-10-01 17:15:10

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

marian28 napisał:

Witam,czy ktoś wie w jakie dni i w jakich godzinach odbywa się hurtowa sprzedaż w Tuszynie lub Głuchowie? Pozdrawiam.

Drogi marian28  oraz inni użytkownicy godziny pracy bazarów podawane są na stronie www.bazar.net.pl pod ikonką „Kiedy pracują bazary ? ” o czym informujemy na każdej stronie forum w ogłoszeniach. Jeżeli godziny nie są stabilne można dowiadywać się na forum. Obecnie Głuchów pracuje regularnie w poniedziałki i piątki od 6 rano. Natomiast godzin pracy bazarów w Tuszynie nie jesteśmy w stanie podać ponieważ docierają do nas sprzeczne informacje. Jedyne co udało się ustalić to dnami handlowymi są niedziela i środa w nocy. Może poda ktoś z użytkowników zapraszamy.

Offline

#27 2009-10-01 17:43:54

kara112233

Gość

Re: Porady i Pytania

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Papierków raczej nikt nie żąda. Czasami sprzedawane są całe rozmiarówki lub gotowe paczki ale są stanowiska gdzie można wybierać. Z uwagi na ceny wole kupować na Głuchowie.

#28 2009-10-09 18:54:41

iwona

Gość

Re: Porady i Pytania

WITAM PROSZĘ O POMOC ODNOSIE GDZIE TANIO MOGĘ KUPIĆ ODZIEŻ DZIECIĘCĄ DO SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ COŚ SŁYSZAŁAM O TUSZYNIE-PROSZE O POMOC

#29 2009-10-19 12:43:30

Kalina

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, byłam ostatnio w Głuchowie żeby rozejrzeć się za ciuchami do sprzedaży  na aukcjach internetowych. Jednak nie jest tam aż tak tanio, jak myślałam. Byłam w piątek, niby ceny hurtowe, ale za takie ceny można kupić w normalnym sklepie. Teraz jestem w kropce, bo nie wiem gdzie kupować towar. Może wy znacie jakieś miejsca? A może poprostu trafiłam na taki dzień, nie wiem. Opłaca się wam robić zakupy na Głuchowie? Widziałam na allegro jeden golf za 19zł, który w Głuchowie w hurcie kosztuje 12zł. To się wogóle opłaca? Bardzo proszę o pomoc.

#30 2009-11-01 13:47:20

adi-bus

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam. Chciałem zapytać (zaproponować) przewóz ludzi na bazar do Tuszyna z okolic Katowice,Sosnowiec,Będzin,Siewierz.
Przewóz odbywałby się busem (8+1 Renault Trafic) plus przyczepka bagażowa wrazie potrzeby. Koszt przewozu od osoby wachałby sie ok.70-80 PLN od osoby. Odbiór i odwóz osób z domu. Więcej info na tel. xxx-xx-xx-xx. Adrian

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ochota