Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#31 2009-11-02 09:22:22

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

adi-bus napisał:

Witam. Chciałem zapytać (zaproponować) przewóz ludzi na bazar do Tuszyna z okolic Katowice,Sosnowiec,Będzin,Siewierz.
Przewóz odbywałby się busem (8+1 Renault Trafic) plus przyczepka bagażowa wrazie potrzeby. Koszt przewozu od osoby wachałby sie ok.70-80 PLN od osoby. Odbiór i odwóz osób z domu. Więcej info na tel. xxx-xx-xx-xx. Adrian

Drogi adi-bus forum nie służy do zamieszczania reklam. Powyższe ogłoszenie można bezpłatnie umieścić na portalu www.bazar.net.pl klikajac „Dodaj bezpłatnie ogłoszenie.” W związku z tym oba posty zostaną skorygowane za 20 godzin.

Offline

#32 2009-11-02 19:26:49

ktroś

Gość

Re: Porady i Pytania

Kalina napisał:

Witam, byłam ostatnio w Głuchowie żeby rozejrzeć się za ciuchami do sprzedaży  na aukcjach internetowych. Jednak nie jest tam aż tak tanio, jak myślałam. Byłam w piątek, niby ceny hurtowe, ale za takie ceny można kupić w normalnym sklepie. Teraz jestem w kropce, bo nie wiem gdzie kupować towar. Może wy znacie jakieś miejsca? A może poprostu trafiłam na taki dzień, nie wiem. Opłaca się wam robić zakupy na Głuchowie? Widziałam na allegro jeden golf za 19zł, który w Głuchowie w hurcie kosztuje 12zł. To się wogóle opłaca? Bardzo proszę o pomoc.

jak ci 70% nie pasuje to ty jesteś handlarka:)

#33 2009-11-17 09:51:15

ER

Gość

Re: Porady i Pytania

mam pytanie a czym dojechać do Tuszyna z Łodzi ???? niestety jestem bez samochodu

#34 2009-11-17 22:49:03

Karoolek

Gość

Re: Porady i Pytania

ER napisał:

mam pytanie a czym dojechać do Tuszyna z Łodzi ???? niestety jestem bez samochodu

Z Łodzi masz busy i autobusy.

#35 2010-02-09 10:19:05

pilne

Gość

Re: Porady i Pytania

pinie potrzebne mi namiary na jakiegos sprzedawce fartuchów do sklepu , jesli by mógł mi ktos podac to bede wdzięczna  )))

#36 2010-03-11 17:12:19

bubaaa

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam. Do Tuszyna i Głuchowa mam b daleko, stąd moje pytanie.
Chciałam się orientacyjnie zapytać o ceny hurtowe netto spódnic dziecięcych, ogólnie chodzi mi o odzież dziecięcą ale i nie koniecznie. Jakie są ceny?? Jeśli ktoś nie orientuje się akurat w tym asortymencie to może być jakikolwiek, żebym tylko orientacyjnie zapoznała się z panującymi tam cenami. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam...

#37 2010-03-13 06:30:30

daj namiary

Gość

Re: Porady i Pytania

bubaaa napisał:

Witam. Do Tuszyna i Głuchowa mam b daleko, stąd moje pytanie.
Chciałam się orientacyjnie zapytać o ceny hurtowe netto spódnic dziecięcych, ogólnie chodzi mi o odzież dziecięcą ale i nie koniecznie. Jakie są ceny?? Jeśli ktoś nie orientuje się akurat w tym asortymencie to może być jakikolwiek, żebym tylko orientacyjnie zapoznała się z panującymi tam cenami. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam...

Daj jakieś namiary na siebie moje gg 4120900

#38 2010-03-14 21:51:42

bubaaa

Gość

Re: Porady i Pytania

nikt nie pomoze??

#39 2010-03-31 15:09:13

anetta

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam:angel:
mam w planach wyjazd pierwszy raz do Głuchowa. Jak najlpiej i najszybciej tam dojechać? Z wrocławia kierowac sie na Czestochowę czy lepiej na Warszawe.? Ostatnio byłam w Ptaku - jechałam przez Częstochowę - i powiem, ze troche długo to trwało. Ponoć na Warszawe jest szybciej, ale czy napewno?
aha i czy ten bazar  w Głuchowie jest dobrze oznakowany, nie ma problemów z jego znalezieniem?
moje gg 4453178
pozdrawiam i z góry dziekuje

#40 2010-03-31 15:10:39

anetta

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam:angel:
mam w planach wyjazd pierwszy raz do Głuchowa. Jak najlpiej i najszybciej tam dojechać? Z wrocławia kierowac sie na Czestochowę czy lepiej na Warszawe.? Ostatnio byłam w Ptaku - jechałam przez Częstochowę - i powiem, ze troche długo to trwało. Ponoć na Warszawe jest szybciej, ale czy napewno?
aha i czy ten bazar  w Głuchowie jest dobrze oznakowany, nie ma problemów z jego znalezieniem?
moje gg 4453178
pozdrawiam i z góry dziekuje

#41 2010-04-02 21:48:29

poziomka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

ja także mam pytanie, czy ktos nie orientuje się czasami czy w środe jest sprzedaż detaliczna w Tusznynie ?
z góry dziekuje za odpowiedź

Offline

#42 2010-04-06 07:41:18

porażka

Gość

Re: Porady i Pytania

ten bazar w Tuszynie to porażka az wcale tak tanio tam nie jest, przereklamowane lepiej jechać pod warszawę!!! a PTAK to prawdziwa porażka niektóre ciuchy w cenie takiej jak w normalnym sklepie czym sie kupcy kierują kupując tam sam nie wiem chyba naiwnością... ale cóż reklama robi wszystko....

#43 2010-04-07 17:31:46

ZZ

Gość

Re: Porady i Pytania

porażka napisał:

ten bazar w Tuszynie to porażka az wcale tak tanio tam nie jest, przereklamowane lepiej jechać pod warszawę!!! a PTAK to prawdziwa porażka niektóre ciuchy w cenie takiej jak w normalnym sklepie czym sie kupcy kierują kupując tam sam nie wiem chyba naiwnością... ale cóż reklama robi wszystko....

UWAŻASZ ZAPEWNE ŻE KTOŚ CI SPRZEDA 1 SZTUKE W CENIE HURTOWEJ?
TO BARDZO SIĘ MYLISZ I DALEJ KUPUJ SOBIE W W-WIE

#44 2010-04-07 18:45:10

maciek

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam.Otwieram sklep z odzieżą dziecinną i młodzieżową.Jadę pierwszy raz do Tuszyna i Głuchowa po zakupy mam ok.200 km drogi powiedzcie proszę aktualne dni i godz.otwarcia tych bazarów w hurcie i może który bazar lepiej odwiedzić pierwszy.Z góry dziękuje za pomoc.

#45 2010-04-26 22:19:09

julka11

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam  wszystkich..
Czy wie ktos jak mi pomoc..?
Mam swój mały sklepik,niestety nie presperuje on dobrze,potrzebuje kontakt z producentami którzy wysprzedają koncówki kolekcji odzieży damskiej po atrakcyjnych cenach lub maja niedrogi towar.
Z gory dziękuję

Ostatnio edytowany przez julka11 (2010-04-28 00:00:12)

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness spa hotel Ciechocinek smsb52 mariuszpopielarz liczniki na wodę wrocław