Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#136 2009-11-20 09:51:02

krzysiek

Gość

Re: Głuchów

Nie opłaca się jechac po sweterki damskie na bazar tyle kilometrów firma   xxxxxxxx jest producentem bluzek damskich i oni wysyłają zamówiony towar pocztą lub kurierem. Naprawdę robią bardzo ładne i tanie wyroby. tel xxxx xxx xxx   xxxx xxx xxx


Administrator.   Reklamę z adresami zamieszczamy w ogłoszeniach portalu www.bazar.net.pl . Z tego powodu post zmodyfikowano.

#137 2009-11-20 22:40:24

Mireczka

Gość

Re: Głuchów

krzysiek napisał:

Nie opłaca się jechac po sweterki damskie na bazar tyle kilometrów firma   xxxxxxxx jest producentem bluzek damskich i oni wysyłają zamówiony towar pocztą lub kurierem. Naprawdę robią bardzo ładne i tanie wyroby. tel xxxx xxx xxx   xxxx xxx xxx


Administrator.   Reklamę z adresami zamieszczamy w ogłoszeniach portalu www.bazar.net.pl . Z tego powodu post zmodyfikowano.

Ja wole pojechać na bazar zobaczyć i dotknąć. A jak potem chce więcej to zmawiam i prawie wszyscy z bazarów wysyłają.

#138 2009-12-07 09:58:33

Iza

Gość

Re: Głuchów

Szukam pracy na targowisku w Głuchowie,lub Tuszynie,gdzie mogę zamieścić ogłoszenie?Bo nie ma wątku PRACA!Pozdrawiam.Iza

#139 2009-12-08 21:02:37

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Iza napisał:

Szukam pracy na targowisku w Głuchowie,lub Tuszynie,gdzie mogę zamieścić ogłoszenie?Bo nie ma wątku PRACA!Pozdrawiam.Iza

Widzę, że już znalazłaś na portalu www.bazar.net.pl w dziale ogłoszenia.

Offline

#140 2009-12-11 11:52:01

iza

Gość

Re: Głuchów

BAZAR napisał:

Iza napisał:

Szukam pracy na targowisku w Głuchowie,lub Tuszynie,gdzie mogę zamieścić ogłoszenie?Bo nie ma wątku PRACA!Pozdrawiam.Iza

Widzę, że już znalazłaś na portalu www.bazar.net.pl w dziale ogłoszenia.

Dziękuję,mam nadzieję że tutaj szybciej znajdę pracę.Pozdrawiam.

#141 2009-12-15 15:13:09

carmen_cari

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam.  Czy targowiska w Gluchowie i Tuszynie beda otwarte 27.12.2009 i Ptak? Jak nie, to kiedy po swietach.
Pozdrawiam

Offline

#142 2009-12-27 21:28:00

marcineczek

Gość

Re: Głuchów

carmen_cari napisał:

Witam.  Czy targowiska w Gluchowie i Tuszynie beda otwarte 27.12.2009 i Ptak? Jak nie, to kiedy po swietach.
Pozdrawiam

Ja jade do Głuchowa 28 12 2009 moi sprzedawcy będą - dzwoniłem.

#143 2010-01-05 19:14:31

Odzież dziecięca

Gość

Re: Głuchów

Witam. Czy ktoś może podać namiary na boksy w Głuchowie z tanią ale dobrą odzieżą dziecięcą i niemowlęcą? O co chodzi z tym podziałem na stary i nowy Głuchów?

#144 2010-01-06 17:34:22

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Odzież dziecięca napisał:

Witam. Czy ktoś może podać namiary na boksy w Głuchowie z tanią ale dobrą odzieżą dziecięcą i niemowlęcą? O co chodzi z tym podziałem na stary i nowy Głuchów?

Bazary w Głuchowie posiadają dwóch administratorów i stąd podział na Nowy i Stary. Praktycznie to jeden kompleks bazarów. Interesującej  Cię firmy szukaj na portalu www.bazar.net.pl  w dziale „Wyszukaj firmę na bazarach” możesz zamieścić na tym portalu też bezpłatne ogłoszenie.

Offline

#145 2010-01-13 10:26:16

klient

Gość

Re: Głuchów

witam, mam pytanko
orientuje się ktoś czy w ten piątek, tj 15.01.2010 będą pootwierane stoiska na Głuchowie? i czy jest już jakiś nowy towar? warto się wybrać?

#146 2010-01-16 21:10:52

xx24

Gość

Re: Głuchów

klient napisał:

witam, mam pytanko
orientuje się ktoś czy w ten piątek, tj 15.01.2010 będą pootwierane stoiska na Głuchowie? i czy jest już jakiś nowy towar? warto się wybrać?

Głuchów pracuje normalnie frekwencja sprzedających ok 85 %

#147 2010-01-28 19:27:00

kasia

Gość

Re: Głuchów

Witam, mam pytanko, czy bazar w Głuchowie  będzie czynny normalnie za 2 tyg w poniedziałek i jaka jest frekfencja  w mroźne dni? Wybieram się tam po raz pierwszy. Czy ktoś mi może napisac , czy bazar jest zadaszony zadaszony i jest tam w miarę ciepło zeby można było ocenić jakość towarów,np torebek?

#148 2010-01-29 13:48:57

Mareczekkk

Gość

Re: Głuchów

kasia napisał:

Witam, mam pytanko, czy bazar w Głuchowie  będzie czynny normalnie za 2 tyg w poniedziałek i jaka jest frekfencja  w mroźne dni? Wybieram się tam po raz pierwszy. Czy ktoś mi może napisac , czy bazar jest zadaszony zadaszony i jest tam w miarę ciepło zeby można było ocenić jakość towarów,np torebek?

Bazary w Głuchowie pracują regularnie od 6 rano dwa dni w tygodniu patrz portal www.bazar.net.pl . Bazar dzieli się na dwie części starą i nową .Każda z nich ma innego właściciela. Alejki w większości są zadaszone ale nie ogrzewane wiec jest dość zimno. Na bazarze Nowy Głuchów jest jedna ogrzewana hala ale nie cieszy się ona wśród kupujących dużym zainteresowaniem. Większość kupuje w nie ogrzewanych pawilonach i w zadaszonych stanowiskach handlowych. Obecnie frekwencja sprzedających waha się  od 70 do 80% 


                                                                                         

#149 2010-02-02 19:43:05

kasia

Gość

Re: Głuchów

witam. chciałabym zalorzyc maly sklepik z  bielizna, czy ktoś wie na jakim stoisku w Głuchowie można kupic hurtowo dobrej jakosci bielizne w miarę dobrej cenie?

#150 2010-02-05 17:12:23

katia

Gość

Re: Głuchów

Witam, wybieram się w poniedziałek do Głuchowa, czy bazar będzie czynny, skoro bazar w Tuszynie został zamknięty? Proszę o odpowiedź , ponieważ jadę z daleka i nie chciałabym wrócić z niczym.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ochota