Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#151 2010-02-05 20:22:56

Mareczekkk

Gość

Re: Głuchów

katia napisał:

Witam, wybieram się w poniedziałek do Głuchowa, czy bazar będzie czynny, skoro bazar w Tuszynie został zamknięty? Proszę o odpowiedź , ponieważ jadę z daleka i nie chciałabym wrócić z niczym.

Bazary w Głuchowie są niezależne od bazaru gminnego w Tuszynie i pracują normalnie w poniedziałek i piatek od 6 rano. Dalej czynny jest też bazar U Janka w Tuszynie ale stracił na znaczeniu po zamknięciu gminnego który był dość istotnym miejscem zakupu.

#152 2010-03-01 07:43:04

mxmateo

Gość

Re: Głuchów

Witam!
Mam takie pytanie czy sa jakies wolne boksy w gluchowie?Jaka jest cena?I czy moge prosic jakies namiery?

#153 2010-03-02 13:07:14

Mareczekkk

Gość

Re: Głuchów

mxmateo napisał:

Witam!
Mam takie pytanie czy sa jakies wolne boksy w gluchowie?Jaka jest cena?I czy moge prosic jakies namiery?

Zależy co rozumiesz pod pojęciem boksy. Jeżeli  miejsca pod wiatami to są wolne i na Starym i na Nowym Głuchowie ale lokalizacja będzie mało atrakcyjna. Natomiast pawilony ( kontenery ) możesz wynająć od dzierżawców stanowisk . Ogłoszenia znajdziesz na www.bazar.net.pl gdzie możesz zamieścić też swoje ogłoszenie.

#154 2010-03-03 18:47:59

Monaa

Gość

Re: Głuchów

Wiatam:) Proszę mi powiedzieć jak sprawa otwarcia bazaru wygląda w tą niedziele, tzn 7.03??? interesują mnie godziny otwarcia oraz frekwencja sprzedających:) z góry dziękuje za informacje!!

#155 2010-03-16 16:44:15

dareczek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam, chcialbym sie dowiedziec, czy kursuja jakies busy z woj. lubuskiego, np. z Kostrzyna nad Odra albo z Gorzowa Wielkopolskiego do Tuszyna albo Gluchowa. Chce sciagac stamtad towar a wydane pieniadze na paliwo jadac sam autem wole zainwestowac w towar. Gdyby ktos z tych okolic jezdzil tam autem, moglbym sie dolaczyc i dorzucic na paliwo.
Czekam na jakies posty.

Pozdrawiam
dareczek

Offline

#156 2010-03-18 07:37:00

GOŚĆ

Gość

Re: Głuchów

Witam,
Do której godziny  otwarty jest bazar w Głuchowie w poniedziałek i piątek ?

#157 2010-03-19 13:27:06

bubaaa

Gość

Re: Głuchów

Witam. Do Tuszyna i Głuchowa mam b daleko, stąd moje pytanie.
Chciałam się orientacyjnie zapytać o ceny hurtowe netto spódnic dziecięcych, ogólnie chodzi mi o odzież dziecięcą ale i nie koniecznie. Jakie są ceny?? Jeśli ktoś nie orientuje się akurat w tym asortymencie
to może być jakikolwiek, żebym tylko orientacyjnie zapoznała się z panującymi tam cenami. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam...

#158 2010-03-21 17:26:23

lideros

Gość

Re: Głuchów

Witam , wybieram się na zakupy do Głuchowa w poniedziałek , czy będzie otwarte Targowisko

#159 2010-03-21 19:28:08

marreecceek

Gość

Re: Głuchów

lideros napisał:

Witam , wybieram się na zakupy do Głuchowa w poniedziałek , czy będzie otwarte Targowisko

Tak jest czynne 22.03.2010. od 6 rano

#160 2010-03-31 15:35:57

anetta

Gość

Re: Głuchów

Witam
mam w planach wyjazd pierwszy raz do Głuchowa. Jak najlpiej i najszybciej tam dojechać? Z wrocławia kierowac sie na Czestochowę czy lepiej na Warszawe.? Ostatnio byłam w Ptaku - jechałam przez Częstochowę - i powiem, ze troche długo to trwało. Ponoć na Warszawe jest szybciej, ale czy napewno?
aha i czy ten bazar  w Głuchowie jest dobrze oznakowany, nie ma problemów z jego znalezieniem?

Poszukuję tak wogóle ubranek dziecięcych - teraz na krótki rękawek:)

moje gg 4453178

pozdrawiam i z góry dziękuję

#161 2010-04-01 11:16:30

qronos

Gość

Re: Głuchów

Witam wszystkich.
Ktoś się orientuje czy 01.04.2010r w Głuchowie bazar normalnie pracuje? Jadę pierwszy raz dlatego nie chcę się przejechać pozwiedzać
I na jakich straganach najlepsza odzież młodzieżowa ?
dzięki za odpowiedz.

#162 2010-04-01 11:17:03

qronos

Gość

Re: Głuchów

Witam wszystkich.
Ktoś się orientuje czy 02.04.2010r w Głuchowie bazar normalnie pracuje? Jadę pierwszy raz dlatego nie chcę się przejechać pozwiedzać
I na jakich straganach najlepsza odzież młodzieżowa ?
dzięki za odpowiedz.

#163 2010-04-01 14:02:51

marreecceek

Gość

Re: Głuchów

qronos napisał:

Witam wszystkich.
Ktoś się orientuje czy 02.04.2010r w Głuchowie bazar normalnie pracuje? Jadę pierwszy raz dlatego nie chcę się przejechać pozwiedzać
I na jakich straganach najlepsza odzież młodzieżowa ?
dzięki za odpowiedz.

70% sprzedających deklaruje, że otworzy swoje stoiska. Ale bazary mogą trwać krócej dlatego jadąc pierwszy raz będziesz miał mało czasu na znalezienie interesujących Cię stanowisk.

#164 2010-04-01 14:16:46

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

marreecceek napisał:

qronos napisał:

Witam wszystkich.
Ktoś się orientuje czy 02.04.2010r w Głuchowie bazar normalnie pracuje? Jadę pierwszy raz dlatego nie chcę się przejechać pozwiedzać
I na jakich straganach najlepsza odzież młodzieżowa ?
dzięki za odpowiedz.

70% sprzedających deklaruje, że otworzy swoje stoiska. Ale bazary mogą trwać krócej dlatego jadąc pierwszy raz będziesz miał mało czasu na znalezienie interesujących Cię stanowisk.

Potwierdzam 70% sprzedających deklaruje, że otworzy swoje stoiska.

Offline

#165 2010-04-05 16:54:24

Nowa

Gość

Re: Głuchów

Witam.Otwieram sklep z odzieżą dziecinną i młodzieżową zamierzam wybrać się w najbliższych dniach do Głuchowa lub Tuszyna powiedzcie proszę w jakich dniach i godzinach jechać najlepiej oraz może ktoś podać lokalizacje stanowisk z wyżej wymienioną branżą z góry bardzo dziękuje.Mój e-mail skora29@op.pl

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław