Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#16 2008-07-15 11:46:17

Bartona

Gość

Re: Głuchów

witam, orientuje się ktoś, czy można tam dostać jakieś fajne nakrycia głowy? Mogą być letnie i zimowe. Ajak sprawa wygląda z plecakami szkolnymi i turystycznymi?

#17 2008-07-15 19:18:45

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

Bartona napisał:

witam, orientuje się ktoś, czy można tam dostać jakieś fajne nakrycia głowy? Mogą być letnie i zimowe. Ajak sprawa wygląda z plecakami szkolnymi i turystycznymi?

Nakrycia głowy są ale widziałem głównie letnie. Kilka firm znajdziesz w portalu wwww.bazar.net.pl  po wybraniu branży nakrycia głowy.  Plecaki szkolne i turystyczne też najdziesz.

#18 2008-07-21 13:26:48

Sprzedawca z Głuchowa

Gość

Re: Głuchów

Troskliwa konkurencja.

Pragniemy poinformować klientów, że w dniu 21, 07, 2008 r. Bazary w Głuchowie pracowały normalnie mimo, że na konkurencyjnych targowiskach i centrach pojawiły się ogłoszenia o zamknięciu bazarów w Głuchowie z powodu burzy. Świadczy to o tym, że wspomniane obiekty są w bardzo złej kondycji i tak perfidnymi metodami próbują ściągnąć do siebie klientów. Prosimy nie nabierać się na podobne oszustwa. Wspomniana burza spowodowała jedynie kilku minutowy zanik prądu do czasu uruchomienia agregatu. Były też minimalne problemy z pokonaniem nie zadaszonych alejek. Z tego co nam wiadomo podobne problemy a nawet podtopienia mają konkurencyjne obiekty.

#19 2008-08-11 17:34:40

Głóchów

Gość

Re: Głuchów

Witam mam pytanie... W jakie dni jest obecnie otwarty Głuchów i w jakich godzinach. proszę o odpowiedz

#20 2008-08-11 19:30:44

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Głóchów napisał:

Witam mam pytanie... W jakie dni jest obecnie otwarty Głuchów i w jakich godzinach. proszę o odpowiedz

Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6.  Środa nie przyjęła się. Aktualne informacje na stronie www.bazar.net.pl  po kliknięciu  na ikonkę  „  Kiedy pracują bazary ? „ 

Offline

#21 2008-08-12 20:57:21

grazia224

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

a czy będzie czynny 15.08.2008?

Offline

#22 2008-08-12 23:50:56

Sprzedawca z Głuchowa

Gość

Re: Głuchów

grazia224 napisał:

a czy będzie czynny 15.08.2008?

W piątek 15.08.2008 bazary w Głuchowie nie bedą czynne.

#23 2008-08-24 23:42:24

dorysiek

Gość

Re: Głuchów

Mam prośbę, od której jest czynny rynek hurtowy w Głuchowie bo wybieram się na zakupy. Kiedy najlepiej jechać? Czy pojawiły się już trochę cieplejsze jesienne okrycia. Polarowe bluzy, bluzki i swetry. Jak z cenami? Stałe pytanie; gdzie lepiej jechać na Głuchów czy na Tuszyn i kiedy?

#24 2008-08-25 14:00:38

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

dorysiek napisał:

Mam prośbę, od której jest czynny rynek hurtowy w Głuchowie bo wybieram się na zakupy. Kiedy najlepiej jechać? Czy pojawiły się już trochę cieplejsze jesienne okrycia. Polarowe bluzy, bluzki i swetry. Jak z cenami? Stałe pytanie; gdzie lepiej jechać na Głuchów czy na Tuszyn i kiedy?

Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6. Aktualne informacje na stronie www.bazar.net.pl  po kliknięciu  na ikonkę  „  Kiedy pracują bazary ? „  Polarowe bluzy, bluzki i swetry już są. Według mojej orientacji ceny na Głuchowie są najniższe przy zakupach hurtowych ale warunki polowe.

Offline

#25 2008-08-25 18:19:22

dorysiek

Gość

Re: Głuchów

Dzięki bardzo, chyba piątek będzie ok. Pozdrawiam:)

#26 2008-09-06 12:32:53

Kupujaca

Gość

Re: Głuchów

Czy ktos moglby napisac jakie sa godziny otwarcia od wrzesnia?
Interesuje mnie Tuszyn (czy jest w niedziele?) i Gluchow.

Prosilabym o szybka odp. poniewaz chce jechac jutro.

#27 2008-09-06 12:36:50

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Kupujaca napisał:

Czy ktos moglby napisac jakie sa godziny otwarcia od wrzesnia?
Interesuje mnie Tuszyn (czy jest w niedziele?) i Gluchow.

Prosilabym o szybka odp. poniewaz chce jechac jutro.

Bazary w Głuchowie pracują dalej w poniedziałki i piątki od godziny 6. Aktualne informacje na stronie www.bazar.net.pl  po kliknięciu  na ikonkę  „  Kiedy pracują bazary ? „ 

Offline

#28 2008-09-14 15:12:26

Nowa

Gość

Re: Głuchów

Jadę do Głuchowa z daleka, pierwszy raz. Prosze mi powiedzieć, czy stoiska handlowe są pod gołym niebem? Czy w razie deszczu bazar jest czynny i czy są na nim sprzedający?

#29 2008-09-14 17:16:11

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

Nowa napisał:

Jadę do Głuchowa z daleka, pierwszy raz. Prosze mi powiedzieć, czy stoiska handlowe są pod gołym niebem? Czy w razie deszczu bazar jest czynny i czy są na nim sprzedający?

Stoiska sprzedaży na Głuchowie są zadaszone lub stoją na nich pawilony  /kontenery/. Wyjątek stanowią stanowiska  po za bazarami. Większość alejek dla klientów jest zadaszona. Bazary są czynne bez względu jaka panuje pogoda w piątki i poniedziałki od godziny 6 rano.

#30 2008-09-25 18:53:46

daras

Gość

Re: Głuchów

witam. mam pytanie, bo pierwszy raz jade do tuszyna .chcialem wybrac sie w sobote na godz 6. a jade z daleka czy oplaca mi sie? i czy tuszn i gluchow sa blisko siebie? gdzie jest taniej i czy o 6 ranow sobote tez jest otwarte ?prosze o szybka odp. z gory dziekuje

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness spa hotel Ciechocinek smsb52 mariuszpopielarz liczniki na wodę wrocław