Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#31 2008-09-26 16:23:46

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

daras napisał:

witam. mam pytanie, bo pierwszy raz jade do tuszyna .chcialem wybrac sie w sobote na godz 6. a jade z daleka czy oplaca mi sie? i czy tuszn i gluchow sa blisko siebie? gdzie jest taniej i czy o 6 ranow sobote tez jest otwarte ?prosze o szybka odp. z gory dziekuje

Między bazarami w Tuszynie i Głuchowie jest odległość około 6 kilometrów drogą nr 1. Godziny pracy wszystkich 4 bazarów  (po dwa w każdej miejscowości) masz podane w poprzednich postach w watkach o Głuchowie i Tuszynie. Jedynym dniem gdzie można odwiedzić dwa kompleksy bazarów jest poniedziałek gdzie kończą  pracę bazary w Tuszynie a zaczynają w Głuchowie.
Najtańsze są bazary w Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów.

#32 2008-09-26 18:30:14

kupujacy

Gość

Re: Głuchów

mam pytanie czy w sobote 27 wrzesnia jest otwarty bazar w tuszynie albo w gluchowie? prosze o szybka odp. bo jade z daleka i niechce niemile sie zaskoczyc. z gory dziekuje i pozdrawiam

#33 2008-09-27 11:00:27

Jaccc

Gość

Re: Głuchów

kupujacy napisał:

mam pytanie czy w sobote 27 wrzesnia jest otwarty bazar w tuszynie albo w gluchowie? prosze o szybka odp. bo jade z daleka i niechce niemile sie zaskoczyc. z gory dziekuje i pozdrawiam

W sobotę od rana w detalu tylko Tuszyn.  Ale niewielu sprzedających. Głuuchów czynny tylko poniedziałki i piątki od 6 rano.

#34 2008-10-04 12:30:40

kupujący

Gość

Re: Głuchów

Witam!

Wybieram sie w nast. tygodniu (10.10) do Głuchowa i mam dwa pytania: czy jest tam wybór torebek oraz do której godziny sprzedają hurtownicy.

Czekam za odpowiedź.

Pozdrawiam

#35 2008-10-05 19:47:19

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

kupujący napisał:

Witam!

Wybieram sie w nast. tygodniu (10.10) do Głuchowa i mam dwa pytania: czy jest tam wybór torebek oraz do której godziny sprzedają hurtownicy.

Czekam za odpowiedź.

Pozdrawiam

Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6. Aktualne informacje na stronie www.bazar.net.pl  po kliknięciu  na ikonkę  „  Kiedy pracują bazary ? „  . Widziałem kilka stoisk z torebkami. Jeden zamieścił reklamę w portalu www.bazar.net.pl w branżach "inne" pozycja 12. Bazary w Głuchowie są hurtowymi chociaż niektórzy sprzedają w detalu.

Offline

#36 2008-10-16 22:23:33

handlowiec

Gość

Re: Głuchów

ma ktoś mapkę starego i nowego głuchowa?bardzo bym prosiła:)

#37 2008-10-17 20:18:08

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

handlowiec napisał:

ma ktoś mapkę starego i nowego głuchowa?bardzo bym prosiła:)

Mapka Starego Głuchowa znajduje się na naszym portalu www.bazar.net.pl  po kliknięciu na  napis Mapa Starego Głuchowa na stronie głównej. Na portal przechodzisz klikajac na forum na napis:  Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL na stronie głównej forum.

Offline

#38 2008-11-02 09:42:23

10.Listopada

Gość

Re: Głuchów

Witam czy ktoś wie czy otwarte beda bazary w Głuchowie 10.11.2008 wypada poniedziałek w długi weekend i mam obawy czy przyjada wszyscy sprzedawcy

#39 2008-11-04 16:25:13

aga23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

dalączam sie do pytania o 10 .11??

Offline

#40 2008-11-05 22:38:15

Sprzedawca!!!

Gość

Re: Głuchów

10.Listopada napisał:

Witam czy ktoś wie czy otwarte beda bazary w Głuchowie 10.11.2008 wypada poniedziałek w długi weekend i mam obawy czy przyjada wszyscy sprzedawcy

Większość deklaruje swoją obecność. Patrząc na podobne dni będzie około 80 %.

#41 2008-11-07 07:20:52

witam0 lis

Gość

Re: Głuchów

BAZAR napisał:

  Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6




Wdniu 18, 02, 2008 Zarządy Starego i Nowego Głuchowa poinformowały o projekcie uruchomienia Bazarów w Głuchowie dodatkowo w środy od godziny 6 rano z dniem 1 kwietnia 2008 roku . Prosimy nie traktować tego jako dowcipu primaaprilisowego. 

czy 10 listopada bedzie otwarty rynek?

#42 2008-11-07 19:47:56

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

witam0 lis napisał:

BAZAR napisał:

  Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6




Wdniu 18, 02, 2008 Zarządy Starego i Nowego Głuchowa poinformowały o projekcie uruchomienia Bazarów w Głuchowie dodatkowo w środy od godziny 6 rano z dniem 1 kwietnia 2008 roku . Prosimy nie traktować tego jako dowcipu primaaprilisowego. 

czy 10 listopada bedzie otwarty rynek?

Czerwony post  już nie aktualny środa się nie przyjęła.

10 listopada rynek normalnie . Przyjazd deklaruje około 90 procent sprzedajacych.

Offline

#43 2008-11-09 13:46:47

Poniedziałek czy piątek ?

Gość

Re: Głuchów

Witam,

Chciałbym tylko się dowiedzieć w jakie dni lepiej udać się do Głuchowa na zakupy.
Poniedziałek czy piątek ?
Dziękuję za odpowiedz

Pozdrawiam
Artur

#44 2008-11-13 13:21:16

tez bym chcial sie dowied

Gość

Re: Głuchów

tez bym chciala sie dowiedziec  w jakie dni lepiej jechac do glogowa

#45 2008-11-13 13:22:11

sylwia735

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

chciałabym się dowiedzieć jak pracują dokładnie bazary w Głuchowie i Tuszynie? i czy są tam rzeczy markowe typu nike,puma itp... ?

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb