Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#16 2008-11-14 11:34:54

ania23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Mam pytanie czy wie ktos czy w Głuchowie dostane bluzki damskie na długi rekaw typu VERSACE , D&G??? Pozdrawiam i zycze miłego dnia;-)

Offline

#17 2008-11-18 22:00:58

sylwia735

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

szukam pilnie rzeczy typu adidas ,nike na bazarach za dobre ceny wie ktos na jakim bazarze to dostane????????

Offline

#18 2008-11-19 11:02:16

Misiaczek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

sylwia735 napisał:

szukam pilnie rzeczy typu adidas ,nike na bazarach za dobre ceny wie ktos na jakim bazarze to dostane????????

Oryginałów nie widziałem.

#19 2008-11-19 16:13:07

robocop

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

ania23 napisał:

Mam pytanie czy wie ktos czy w Głuchowie dostane bluzki damskie na długi rekaw typu VERSACE , D&G??? Pozdrawiam i zycze miłego dnia;-)

Ludzie jak wy chcecie biznes prowadzić, że nie wiecie, że rzeczy takie jak nike czy adidas kupuje się u producenta lub pośrednika. To sa znaki towarowe i nie wolno sprzedawac podróbek (jeśli nie chce sie miec problemów). Versace i D&G?? Ale ignorantem trzeba byc zeby o takie rzeczy pytac. Jasne są nawet karabinki snajperskie typu Sauer. Co za ludzie.

#20 2008-11-22 20:31:20

razor1890

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Chciałbym pojechac od Tuszyna. W jakich godzinach jest czynny bazar od 1 gudnia do 7 grudnia??? Kiedy najlepiej pojechać??

Offline

#21 2008-11-23 20:12:10

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

razor1890 napisał:

Chciałbym pojechac od Tuszyna. W jakich godzinach jest czynny bazar od 1 gudnia do 7 grudnia??? Kiedy najlepiej pojechać??

Prosimy przestrzegać zasady o Tuszynie piszemy w Wątku „Tuszyn” a o Głuchowie w „Godziny pracy w Głuchowie „

Offline

#22 2008-11-30 15:54:06

REGINAHURT

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Poszukuje bezposrednich importerow odziezy z włoch kto wie gdzie maja swoje hurtownie??

Offline

#23 2009-02-12 17:20:06

2kubus

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Będę jechał z piątek na sobotę do Łodzi po towar ,to będzie mój pierwszy ras ,gdzie mogę kupić tanio?

Offline

#24 2009-02-12 17:27:35

Małagosia

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

2kubus napisał:

Będę jechał z piątek na sobotę do Łodzi po towar ,to będzie mój pierwszy ras ,gdzie mogę kupić tanio?

Najtaniej jest na Głuchowie ale bazar czynny jest w piątki i poniedziałki od godziny 6 rano.

#25 2009-03-19 15:55:21

Tomaszek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

kiedy jest wiecej handlujacych ? poniedziałek czy piatek ?

#26 2009-03-20 16:18:47

Małagosia

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Tomaszek napisał:

kiedy jest wiecej handlujacych ? poniedziałek czy piatek ?

w piątek

#27 2009-04-21 15:34:39

Łukasz

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

REGINAHURT napisał:

Poszukuje bezposrednich importerow odziezy z włoch kto wie gdzie maja swoje hurtownie??

Mogę załatwic każdą iloś oryginalnych włoskich ciuchów w super cenach tel. xxx xxx xxx

Ogłoszenia proszę zamieszczać w dziale ogłoszeń portalu www.bazar.net.pl    Administrator.

#28 2009-05-06 11:40:29

Joanna - 25

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Prowadzę handel nad morzem. Poszukuję miejsc gdzie tanio można dostać plażowe rzeczy typu ręczniki, koce, okulary przeciwsłoneczne, stroje , kąpielówki, dmuchańce (materace, koła, zwierzaki do pływania itp.), pamiątki (znad morza),klapki. Może ktoś z państwa ma namiary na miejsca gdzie można dostać taki towar ?

Offline

#29 2009-05-31 21:59:05

malinka99

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Ewa napisał:

Uważajcie na firmy które mają stanowiska na bazarach i u Ptaka mają wyższe ceny. Muszą zarobić na boxy w halach.  A dla mnie liczy się każda złotówka.


Witam
Chciałabym zapytać czy warto zaopatrywać się na bazarach w głuchowie.Jakie tam są ceny porównywalne z cenami sklepowymi??Pytam o zakup hurtowy,ponieważ długą drogę mam do Łodzi i nie wiem czy warto.

#30 2009-05-31 21:59:48

malinka99

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Ewa napisał:

Uważajcie na firmy które mają stanowiska na bazarach i u Ptaka mają wyższe ceny. Muszą zarobić na boxy w halach.  A dla mnie liczy się każda złotówka.


Witam
Chciałabym zapytać czy warto zaopatrywać się na bazarach w głuchowie.Jakie tam są ceny porównywalne z cenami sklepowymi??Pytam o zakup hurtowy,ponieważ długą drogę mam do Łodzi i nie wiem czy warto.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb