Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#76 2012-07-09 12:20:10

Artur

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam,

Poszukuję odzieży sportowej damskiej i męskiej, również tzw firmowej. Interesują mnie dresy, koszulki, spodenki, stroje fitness, czapki, plecaki oraz odzież w sportowym stylu, którą można by wystawić w sklepie sportowym.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: zabawki.maja@gmail.com

#77 2012-07-26 23:54:25

cukiereczek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Mam do sprzedania odzież po likwidacji sklepów, sprzedam również na sztuki w rewelacyjnych cenach

Odzież outlet ok 100szt
odzież włoska i chinska ok 600szt


Sprzedam również lade sklepową, manekiny półki wieszaki itd

Pytania proszę kierowac na maila patrycja1803@onet.eu

#78 2012-08-10 10:58:49

pezi1

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam.  Czy  moze  mi ktos  doradzic  gdzie  moge  korzystnie  kupic  skorzane portwele i rekawiczki Dzieki.  za  info. 

#79 2012-08-14 09:36:05

marcias5

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam zamierzam otworzyć sklep z odzieżą młodzieżową, chciałabym się dowiedzieć gdzie można tanio kupić bluzki, sukienki, spodnie itp...
- jakie są orientacyjne ceny
- jakie targowiska wybierać
- czy jest odzież produkcji: made in italy
- proszę też o namiary na producentów

Wszelkie informacje proszę kierować na e-mail: marcia-s5@o2.pl

#80 2012-08-14 21:55:53

brumba

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam otwieramy sklep z odzieza i obuwie gdzie kupic najtaniej prosze o porade na e-mail brumba@1963gmail.com

#81 2012-09-24 11:25:49

dresy 4 czesciowe

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam poszukuje dresow 4 czesciowych to jest spodnie ,bluza,spodenki i bezrekawnik prosze o informacje gdzie mozna ten towar kupic

#82 2012-09-27 22:16:21

monika.gaw@interia.pl

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam wszystkich.
Proszę o pomoc - otwieram sklep z odzieżą męską , młodzieżową, damską i dodatkami( nastawienie na męska i młodzieżowa).
Chciałabym kupić towar dobrej jakości ale nie przesadnie drogi. Ale nie wiem gdzie się zatowarować? Proszę doradźcie

Offline

#83 2012-10-15 10:19:32

telefrenia

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

w Tuszynie nie kupowałam, ale w Wólce Kosowskiej całkiem przyzwoicie to wygląda. no i grunt, że ceny są ok. spokojnie mozna z całkiem sporym przebiciem potem handlować, przez sieć czy to na stoisku..

#84 2012-10-15 15:16:49

inezz2

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Czy ktos moglby mi odpowiedziec na pytanie czy w Wólce Kosowskiej odzież jest sprzedawana tylko w paczkach?chodzi mi o odziez damska,dziecieca A jak to jest w Ptaku?lepeij oplaca sie jechac  do Ptaka czy do Tuszyna?

#85 2012-10-17 13:00:08

lil_i

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam mam pytanie czy ktos jest mi wstanie powiedzieć gdzie mogę zakupić repliki toreb pasków oraz odzieży damskeij znanych firm?

#86 2012-10-19 09:12:11

megi

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam, otwieram sklep z odzieżą dziecięcą 0-10 lat. Szukam chętnych producentów i importerów do współpracy. Odzież Polska i Turecka. Kontakt mawit1@poczta.onet.pl

Offline

#87 2012-11-05 22:14:48

tak

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

inezz2 napisał:

Czy ktos moglby mi odpowiedziec na pytanie czy w Wólce Kosowskiej odzież jest sprzedawana tylko w paczkach?chodzi mi o odziez damska,dziecieca A jak to jest w Ptaku?lepeij oplaca sie jechac  do Ptaka czy do Tuszyna?

jest i detal, kwestia który pawilon

#88 2012-11-05 22:18:55

jacko

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Towar w Wólce  sprzedany bez faktur, to trzeba było zatrzeć ślady przez pożar

Ostatnio edytowany przez jacko (2012-11-05 22:19:24)

Offline

#89 2012-11-13 19:32:20

Jastina

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

W Wólce , bywam i nie spotkałam żeby był detal wszystko jadą paczkami 8-12szt

#90 2012-12-18 18:40:47

DAMIAN

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Zaopatrzę się w perfumy, wody toaletowe wody perfumowane. Wezmę duże ilości. Mail: xxxxxxx@o2.pl

Ogłoszenia na www.bazar.net.pl Administrator

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ursus http://koliberek.waw.pl/ whiplashdebaashetboek observatoire