Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#136 2009-02-15 19:11:49

sylwia1220790

Gość

Re: Tuszyn

hej.
mam pytanie w tym tyg chce sie wybrac na zakupy bede kupowac glownie w detalu kiedy najlepiej tam pojechac? i czy jest to oplacalne???? bo mam 350km:(

#137 2009-02-19 12:50:35

Agnieszkazuzia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam.Chciałabym wybrać się po raz pierwszy do Tuszyna po odzież w najbliższy weekend tzn.22-23 lutego ale zupełnie nie wiem o której jechać i czy w niedzielę czy w poniedziałek.Bardzo proszę o dokładne godziny otwarcia tego bazaru zarówno gminnego jak i u JANKA jest jakaś różnica między nimi.Czy one się znajdują obok siebie.Bardzo proszę o informacje na forum.Pozdrawiam...

Offline

#138 2009-02-19 15:50:47

Michałek

Gość

Re: Tuszyn

Agnieszkazuzia napisał:

Witam.Chciałabym wybrać się po raz pierwszy do Tuszyna po odzież w najbliższy weekend tzn.22-23 lutego ale zupełnie nie wiem o której jechać i czy w niedzielę czy w poniedziałek.Bardzo proszę o dokładne godziny otwarcia tego bazaru zarówno gminnego jak i u JANKA jest jakaś różnica między nimi.Czy one się znajdują obok siebie.Bardzo proszę o informacje na forum.Pozdrawiam...

Bazary w Tuszynie położone są obok siebie. Pierwszy od Łodzi U Janka dalej Gminny. W niedziel handel zaczyna się ok. 12 – 14  ale ponieważ nie są to godziny sztywne może ulec zmianie.  Z uwagi na pogodę stanowiska nie są czynne zbyt długo.  Kilka kilometrów dalej w stronę Piotrkowa w Głuchowie też znajdują się dwa bazary które otwierane są regularnie w poniedziałki i piątki o 6 rano.

#139 2009-02-20 23:50:50

mario

Gość

Re: Tuszyn

witam prosze o odpowiedz kogos zorientowanego a najlepiej sprzedawce z bazaru w tuszynie o informacje w jakich godzinach jest otwarty bazar,jestem poczatkujacym handlowcem ktory wybiera sie w niedziele 22.02.2009 do tuszyna na rekonesans przed powaznymi zakupami

#140 2009-02-22 15:17:46

Agnieszkazuzia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Dziękuję bardzo za informacje.Jak wrócę to się podzielę wrażeniami mam nadzieję że udanymi.Pozdrawiam wszystkich.

Offline

#141 2009-02-22 21:12:59

maja

Gość

Re: Tuszyn

Witam,mam pytanie jak teraz pracują bazary w Tuszynie?Chciałabym się wybrać po towar w marcu.Jeszcze tam nie byłam więc nie wiem jaki dzień jest najlepszy na zakupy hurtowe(pierwsze zaopatrzenie) a mam spory kawałek przeszło 300 km i nie chciałabym jechać na darmo.Proszę o pomoc!!!!!

#142 2009-02-25 13:02:09

agaban6

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

mam pytanko proszę podać mi czy Tuszyn jest czynny w czwarki jak tak to o krórej godzinie:)

Offline

#143 2009-03-02 15:30:10

Xmaciekx

Gość

Re: Tuszyn

agaban6 napisał:

mam pytanko proszę podać mi czy Tuszyn jest czynny w czwarki jak tak to o krórej godzinie:)

Czynny czyli otwarty tylko prawie nikogo nie ma.

#144 2009-03-04 08:43:17

mk

Gość

Re: Tuszyn

maja napisał:

Witam,mam pytanie jak teraz pracują bazary w Tuszynie?Chciałabym się wybrać po towar w marcu.Jeszcze tam nie byłam więc nie wiem jaki dzień jest najlepszy na zakupy hurtowe(pierwsze zaopatrzenie) a mam spory kawałek przeszło 300 km i nie chciałabym jechać na darmo.Proszę o pomoc!!!!!

Mam podobny problem więc może ktoś poda nam dokładną informację...PROSZĘ!!!

#145 2009-03-05 12:29:11

YORKER

Gość

Re: Tuszyn

mk napisał:

maja napisał:

Witam,mam pytanie jak teraz pracują bazary w Tuszynie?Chciałabym się wybrać po towar w marcu.Jeszcze tam nie byłam więc nie wiem jaki dzień jest najlepszy na zakupy hurtowe(pierwsze zaopatrzenie) a mam spory kawałek przeszło 300 km i nie chciałabym jechać na darmo.Proszę o pomoc!!!!!

Mam podobny problem więc może ktoś poda nam dokładną informację...PROSZĘ!!!

Aktualne godziny pracy bazarów w Tuszynie i Głuchowie można sprawdzić na stronie xxxxxxxx w zakładce "kontakt"

Modyfikacja administratora :
Yorker  podaje :
Bazar u Janka
C Z Y N N E:   Środa            od   3:00   do      9:00
                           Sobota          od   7:00   do    12:00
                           Niedziela       od   7:00   do    12:00  i  od  17:00  do  22:00

#146 2009-03-05 12:32:54

YORKER

Gość

Re: Tuszyn

maja napisał:

Witam,mam pytanie jak teraz pracują bazary w Tuszynie?Chciałabym się wybrać po towar w marcu.Jeszcze tam nie byłam więc nie wiem jaki dzień jest najlepszy na zakupy hurtowe(pierwsze zaopatrzenie) a mam spory kawałek przeszło 300 km i nie chciałabym jechać na darmo.Proszę o pomoc!!!!!

Aktualne godziny pracy bazarów w Tuszynie i Głuchowie można sprawdzić na stronie xxxxxx w zakładce "kontakt"


Modyfikacja administratora :
Yorker  podaje :
Bazar u Janka
C Z Y N N E:   Środa            od   3:00   do      9:00
                           Sobota          od   7:00   do    12:00
                           Niedziela       od   7:00   do    12:00  i  od  17:00  do  22:00

#147 2009-03-05 12:38:19

YORKER

Gość

Re: Tuszyn

mario napisał:

witam prosze o odpowiedz kogos zorientowanego a najlepiej sprzedawce z bazaru w tuszynie o informacje w jakich godzinach jest otwarty bazar,jestem poczatkujacym handlowcem ktory wybiera sie w niedziele 22.02.2009 do tuszyna na rekonesans przed powaznymi zakupami

AKTUALNE GODZINY PRACY BAZARÓW W TUSZYNIE I W GŁUCHOWIE MOŻNA SPRAWDZIĆ NA STRONIE xxxxxx w zakładce "kontakt"

Modyfikacja administratora :
Yorker  podaje :
Bazar u Janka
C Z Y N N E:   Środa            od   3:00   do      9:00
                           Sobota          od   7:00   do    12:00
                           Niedziela       od   7:00   do    12:00  i  od  17:00  do  22:00

#148 2009-03-06 20:27:59

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

YORKER napisał:

mario napisał:

witam prosze o odpowiedz kogos zorientowanego a najlepiej sprzedawce z bazaru w tuszynie o informacje w jakich godzinach jest otwarty bazar,jestem poczatkujacym handlowcem ktory wybiera sie w niedziele 22.02.2009 do tuszyna na rekonesans przed powaznymi zakupami

AKTUALNE GODZINY PRACY BAZARÓW W TUSZYNIE I W GŁUCHOWIE MOŻNA SPRAWDZIĆ NA STRONIE xxxxxx w zakładce "kontakt"

Modyfikacja administratora :
Yorker  podaje :
Bazar u Janka
C Z Y N N E:   Środa            od   3:00   do      9:00
                           Sobota          od   7:00   do    12:00
                           Niedziela       od   7:00   do    12:00  i  od  17:00  do  22:00

Drogi yorker bezpłatne reklamy firm w portalu www.bazar.net.pl  (zapraszamy do wpisu} na forum nie podajemy linkow reklamowych . Podane przez Ciebie godziny pracy bazarów w Tuszynie nie zupełnie pokrywają się z godzinami pracy Bazaru Gminnego.

Offline

#149 2009-03-09 19:05:19

ankak252

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam serdecznie. Chciałam zapytać o aktualne godziny otwarcia bazarów w Tuszynie. Jestem klientem indywidualnym, czy na tych bazarach można kupować także w detalu, czy tylko w hurcie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Offline

#150 2009-03-09 22:46:12

Anatol 124

Gość

Re: Tuszyn

ankak252 napisał:

Witam serdecznie. Chciałam zapytać o aktualne godziny otwarcia bazarów w Tuszynie. Jestem klientem indywidualnym, czy na tych bazarach można kupować także w detalu, czy tylko w hurcie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Drogi  ankak252  większość informacji znajdziecie na portalu www.bazar.net.pl ale postaram się wyjaśnić . W okolicach Łodzi na trasie do Piortkowa  znajdują się dwa kompleksy bazarów. Jeden w Tuszynie składa się z Gminnego i u Janka oraz drugi kilka kilometrów dale w stronę Piotrkowa w miejscowości Głuchów podzielony na Stary Bazar i Nowy Bazar. Bazary w Tuszynie z powodu niezbyt mądrych posunięć ich właścicieli nie mają sztywnych godzin pracy. Według moich informacji pracują w niedziele od 14 a w środę od 1 w nocy ale za te informacje nie daje gwarancji. Natomiast drugi kompleks w Głuchowie pracuje regularnie w poniedziałki i piątki od godziny 6 rano i kończy pracę w zależności od frekwencji 10 do12.  Na wszystkich bazarach cześć sprzedawców  sprzedaje w detalu chociaż więcej jest detalu w Tuszynie.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław