Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#31 2008-08-02 19:46:13

Myśliciel

Gość

Re: Tuszyn

Zaczęto grodzić Bazar Gminny czyżby przygotowania do jego likwidacji na zlecenie zarządu Bazaru u Janka. Siła Bazaru Gminnego była w tym, że nie było ograniczeń i można było dostosować się do klienta . Na Bazarze u Janka podniesiono ceny wynajmu ograniczono możliwość swobodnej konkurencji . Efekt połowa rzędów już padła to ..........( sami pomyślcie).? Widać ze Tuszyn ma dużo pieniędzy i chce zrezygnować z wpływów z stanowisk bazaru Gminnego.

#32 2008-09-06 11:14:58

kupujaca

Gość

Re: Tuszyn

Czy ktos moglby napisac jakie sa godziny otwarcia od wrzesnia?
Interesuje mnie Tuszyn (czy jest w niedziele?) i Gluchow.

Prosilabym o szybka odp. poniewaz chce jechac jutro.

#33 2008-09-06 12:42:57

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

kupujaca napisał:

Czy ktos moglby napisac jakie sa godziny otwarcia od wrzesnia?
Interesuje mnie Tuszyn (czy jest w niedziele?) i Gluchow.

Prosilabym o szybka odp. poniewaz chce jechac jutro.

Odnośnie bazarów w Tuszynie nie posiadamy dokładnych informacji. Dłużej w niedziele pracuje Bazar Gminny od rana w niedziele do późnych godzin nocnych z niedzieli na poniedziałek. Może ktoś z sprzedających napisze. Co do Głuchowa odpowiedz masz w wątku o Głuchowie.

Offline

#34 2008-09-06 13:42:26

pytajaca

Gość

Re: Tuszyn

Od wrzesnia w jakich godzinach i dniach jest otwarty Tuszyn oraz Gluchow??
Co z niedzielnym Tuszynem??

#35 2008-09-06 16:07:00

????

Gość

Re: Tuszyn

Niedzielny tuszyn zaczyna sie o 10 rano czy od 22 do 3 w nocy (poniedzialek)?

#36 2008-09-07 19:56:37

!!!!!!

Gość

Re: Tuszyn

???? napisał:

Niedzielny tuszyn zaczyna sie o 10 rano czy od 22 do 3 w nocy (poniedzialek)?

Gminny od 10 rano w niedzielę a u Janka od 24. Oba kończą w poniedziałek nad ranem. Czyli istny cyrk.

#37 2008-09-17 09:21:53

GOSC

Gość

Re: Tuszyn

W JAKICH GODZINACH OTWARTE SA BAZARY W TUSZYNIE(ALE CHODZI MI MAXYMALNIE O WSZYSTKIE DNI A NIE TYLKO WEEKENDY)??

#38 2008-09-18 00:19:35

daras

Gość

Re: Tuszyn

mam pytanie czy w tuszynie kupie podrobki... buty, bluzy , kurtki.. itp. jezeli tak to najlepiej kiedy i w jakich godzinach? prosze o szybka odp.

#39 2008-09-18 01:29:20

sw

Gość

Re: Tuszyn

Witam! Również interesuje mnie odpowiedź na pytanie - w jakich godzinach pracuje obecnie bazar w Tuszynie? Czy w weekend oprócz sprzedaży detalicznej można też się spotkać ze sprzedażą hurtową? Z góry dziękuję za odpowiedź

#40 2008-09-19 09:13:08

emi

Gość

Re: Tuszyn

witam mam pytanie czy ciuchy adidasa ,nike , pumy tez dostane?

#41 2008-09-19 16:15:29

Sprzedawca Gminny

Gość

Re: Tuszyn

GOSC napisał:

W JAKICH GODZINACH OTWARTE SA BAZARY W TUSZYNIE(ALE CHODZI MI MAXYMALNIE O WSZYSTKIE DNI A NIE TYLKO WEEKENDY)??

Oprócz niedzieli która została opisana w poprzednich postach bazary w Tuszynie czynne są teoretycznie codziennie ale sprzedający i kupujący przyjeżdżają tylko w środę. Bazar Gminny zaczyna od 23 w nocy z wtorku na środę ale zapełnia się koło 1 w nocy. Bazar u Janka startuje o 3 w nocy.

#42 2008-09-19 16:20:09

Sprzedawca gminny

Gość

Re: Tuszyn

sw napisał:

Witam! Również interesuje mnie odpowiedź na pytanie - w jakich godzinach pracuje obecnie bazar w Tuszynie? Czy w weekend oprócz sprzedaży detalicznej można też się spotkać ze sprzedażą hurtową? Z góry dziękuję za odpowiedź

Wszyscy sprzedają w hurcie ale nie wszyscy w detalu.

#43 2008-09-20 18:35:40

kupujacy

Gość

Re: Tuszyn

mam pytanie czy w sobote o 6 rano oplaca sie przyjechac? i czy sa mlodziezowe rzeczy ,najlepiej firmowki. czy sa tam tylko ciuchy polskich producentow.?

#44 2008-09-21 15:45:30

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

kupujacy napisał:

mam pytanie czy w sobote o 6 rano oplaca sie przyjechac? i czy sa mlodziezowe rzeczy ,najlepiej firmowki. czy sa tam tylko ciuchy polskich producentow.?

Są młodzieżowe rzeczy z importu i polskie ale firmówek nie widziałem.

#45 2008-09-23 12:56:33

XanderCage

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam.
Jestem tu nowy więc być może moje pytanie będzie prozaiczne.
Chcę założyć działalność, jednak zanim to zrobię chciałbym kupić chociaż raz towar w Tuszynie, żeby sprawdzić jak mi pójdzie sprzedaż. W związku z tym mam pytanie: Czy mogę kupić towar na bazarze hurtowym bez NIP-u REGON-u itp.? Czy jest szansa, że kupię towar po takiej cenie jak osoby które mają działalność i biorą go na fakturę?

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław