Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#76 2008-11-04 16:19:14

aga23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

WITAM !Chcialam zapytac  w jakis godzinach pracuje w srody Tuszyn ?Widze ,ze godziny pracy tego rynku wciaz sie zmieniaja ,ze nie wiem na ktora tam pojechac .Prosze bardzo o odpowiedz kogos zorientowanego.Przy okazji moze bedzie tez ktos wiedzial  czy 10 listopada Gluchow bedzie pracowal?

Offline

#77 2008-11-04 17:50:53

maropex

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

witam
czy mozna otrzymac kontakt mailowy ze sprzedajacymi obuwie lub odziez
dzieki pozdrawiam

Offline

#78 2008-11-05 10:04:41

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

maropex napisał:

witam
czy mozna otrzymac kontakt mailowy ze sprzedajacymi obuwie lub odziez
dzieki pozdrawiam

Dane kontaktowe ale rzadko mailowe znajdziesz na portalu www.bazar.net.pl  w katalogu firm.

Offline

#79 2008-11-06 09:48:47

maropex

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

czy ktoś wie jak pracuje bazar w nocy z 9 na 10 listopada?
czy ktos wie czy ceny detaliczne mocno róznią się od hurtowych?

Ostatnio edytowany przez maropex (2008-11-06 09:49:32)

Offline

#80 2008-11-07 19:41:07

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

maropex napisał:

czy ktoś wie jak pracuje bazar w nocy z 9 na 10 listopada?
czy ktos wie czy ceny detaliczne mocno róznią się od hurtowych?

Większość sprzedających deklaruje że przyjedzie.  Co do cen bywa różnie.

#81 2008-11-08 14:28:01

Kuba

Gość

Re: Tuszyn

Witam w jakich godzinach pracuje w dniu jutrzejszym (9.11 niedziela) bazar "u Janka" ?

#82 2008-11-09 15:36:27

pati3120

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Chciała bym się wybrać dziś wieczorem do Tuszyna.Proszę o informacje w jakich godzinach pracuje Tuszyn i Głuchów.
Gdzie się lepiej wybrać na zakupy? Interesuje mnie hurt.Będę bardzo wdzięczna,ponieważ w internecie zanlazłam wiele ,czasami sprzecznych informacji.

Offline

#83 2008-11-09 19:42:59

jf

Gość

Re: Tuszyn

Czyta to wszystko i nic nie rozumiem. Czy w nocy z czwartku na piątek jest czynny Głuchów i Tuszyn? Muszę się tam wybrać w przyszłym tyg.i już nie mam pojęcia w jaki dzień to zrobić. Interesuje mnie odzież damska. Gdzie jest większy wybór w Tuszynie czy w Głuchowie?

#84 2008-11-09 19:43:13

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

pati3120 napisał:

Chciała bym się wybrać dziś wieczorem do Tuszyna.Proszę o informacje w jakich godzinach pracuje Tuszyn i Głuchów.
Gdzie się lepiej wybrać na zakupy? Interesuje mnie hurt.Będę bardzo wdzięczna,ponieważ w internecie zanlazłam wiele ,czasami sprzecznych informacji.

Głuchów stabilnie w piątki i poniedziałki od 6 rano tak jak podano na www.bazar.net.pl . Inne bazary ciągłe zmiany może ktoś napisze bo ja nie mogę się połapać. Na hurt polecam Głuchów.

#85 2008-11-13 13:16:01

gluchow

Gość

Re: Tuszyn

prosze mi powiedziec czy jak dopiero zaczynam dzialalnosc to lepiej jechac do gluchowa czy do tuszyna za towarem

#86 2008-11-21 20:43:06

anita

Gość

Re: Tuszyn

nie ma różnicy czy tuszyn czy głuchów, bo ci sami producenci są w tych dwóch miejscowościach. rano jadą na głuchów a w nocy rozkładają się w tuszynie-a ceny te same (odradzam ptaka)

#87 2008-11-22 17:26:26

razor1890

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

W jakich godzinach jest otwarty bazar w Tuszynie, w terminie od 1 grudnia do 7 grudnia. W jaki dzień jest najlepiej przyjechać??

Offline

#88 2008-11-24 22:53:41

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

razor1890 napisał:

W jakich godzinach jest otwarty bazar w Tuszynie, w terminie od 1 grudnia do 7 grudnia. W jaki dzień jest najlepiej przyjechać??

Według nie potwierdzonych wiadomości bazary w Tuszynie pracują w następujących  godzinach dla handlu hurtowego:

W niedziele
Bazar Gminny od 10 rano do godzin nocnych w poniedziałek
Bazar u Janka od 22 do godzin nocnych w poniedziałek

W środę
Oba bazary od ok. 2 lub 3 w nocy

Offline

#89 2008-11-29 12:57:45

Eni_22

Gość

Re: Tuszyn

Mam prośbę.
Podajcie mi godziny pracy targowiska w niedzielę.

#90 2008-12-18 09:14:54

MARZENA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam.Potrzebuję zakupić dużą ilość dziecięcej odzieży na otwarcie sklepu w związku z tym mam pytanie czy kupię w Głuchowie odzież importowaną czy tylko polskich producentów?

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin ciechocinek turnus rehabilitacyjny podolog Ursynów psycholog rybnik