Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#121 2009-01-11 20:48:50

Marcysia

Gość

Re: Tuszyn

Karolek napisał:

znajomek napisał:

witam znalazłem stronke na której sa podane aktualne  godziny otwarcia bazaru httpxxxxxxxxxx

Ta stronka to pobożne życzenia administratora bazar pojedź we wtorek, czwartek i piątek to sam się przekonasz . Obok jest też bazar Gminny i zaczyna wcześniej. O tym co warta ta strona przekonasz się czytając post stokrotki w tym wątku.

Fakt stokrotka podaje że w niedziele 4 bazar rozpoczął się o 21 a ta frajerska stonka podaje 22. Pojedziesz za późno i gxxxx kupisz.

#122 2009-01-12 19:55:55

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Marcysia napisał:

Karolek napisał:

znajomek napisał:

witam znalazłem stronke na której sa podane aktualne  godziny otwarcia bazaru httpxxxxxxxxxxx

Ta stronka to pobożne życzenia administratora bazar pojedź we wtorek, czwartek i piątek to sam się przekonasz . Obok jest też bazar Gminny i zaczyna wcześniej. O tym co warta ta strona przekonasz się czytając post stokrotki w tym wątku.

Fakt stokrotka podaje że w niedziele 4 bazar rozpoczął się o 21 a ta frajerska stonka podaje 22. Pojedziesz za późno i gxxxx kupisz.

Drogi „znajomek” ponieważ forum nie służy do reklamowania stron komercyjnych, których reklamy można zamieszczać ma stronach www.bazr.net.pl adres podanej przez Ciebie strony zostanie zaxowany. Wspomniana strona podaje godziny otwarcia bazaru w poprzednich miesiącach co nie oznacza, że są to godziny w których na bazarze są sprzedający. Nie jest też na bieżąco aktualizowana i dotyczy tylko jednego z dwóch istniejących bazarów w Tuszynie. Proponuje abyście sami podawali godziny pracy bazarów i dobrze by było żeby były sprawdzone bo dojazd jest kosztowny.

Offline

#123 2009-01-13 18:58:07

kupująca

Gość

Re: Tuszyn

Podpowiedzcie którego dnia najlepiej jechać na zakupy do Tuszyna??? W jakich godzinach jest najwięcej sprzedających?? Wybieram się tam pierwszy raz i nie chcę jechać na darmo. Pozdrawiam

#124 2009-01-15 10:16:17

Anka

Gość

Re: Tuszyn

Zastanawiam się po co są te stronki skoro nie można uzyskać konkretnych informacji na temat otwarcia bazaru. Może ktoś mi udzielić informacji kiedy i o której godzinie najlepiej jechać . Ludzie ja mam 300 km!!!!!!!

#125 2009-01-15 16:38:13

Dudzio

Gość

Re: Tuszyn

Anka napisał:

Zastanawiam się po co są te stronki skoro nie można uzyskać konkretnych informacji na temat otwarcia bazaru. Może ktoś mi udzielić informacji kiedy i o której godzinie najlepiej jechać . Ludzie ja mam 300 km!!!!!!!

Problem polega na tym że bazary w Tuszyne w odróżnieniu od Głuchowa nie pracują w stabilnych godzinach. O przyczynach tego problemu napisano już sporo postów. Widać że nawet sprzedający nie potrafią podać precyzyjnie godzin. Myślę, że będę w Tuszynie za dwa tygodnie to postaram się coś napisać .

#126 2009-01-25 12:53:00

Dudzio

Gość

Re: Tuszyn

Według informacji od sprzedawców  z Tuszyna  ostatnio w niedziele Bazar  Gminny zaczął się zapełniać ok. godziny 18 a Bazar u Janka otwarto ok. 21.  Co do środy nie otrzymałem konkretnych informacji chyba 1 lub 2 w nocy. Pozostałe dni nic się nie dzieje.

#127 2009-01-25 13:09:51

sprzedawca

Gość

Re: Tuszyn

WITAM!!!!
Chciałabym poinformować o kolejnej zmianie godzin otwarcia tuszyńskiego bazaru "U Janka". Począwszy od dzisiejszej niedzieli otwarcie bram zrówna się z pracą "Bazaru Gminnego" czyli od 10 rano do godziny 3 nad ranem w poniedziałek. Większość sprzedawców postanowiła otworzyć dziś stoiska we wczesnych godzinach wieczornych, czyli około 18-20. Co będzie dalej, czas pokaże.
W imieniu nie tylko własnym przepraszam kupujących za zamieszanie, nie jest ono winą właścicieli stoisk, sami zostaliśmy zaskoczeni tą informacja podaną przez radiowęzeł dopiero wczoraj.

#128 2009-01-25 14:57:06

Ksenia

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam. Mam pytanie dotyczące godzin otwarcia hali "U Janka" w sobotę. Piszecie o niedzieli, a nie wspominacie nic o sobocie. Wie ktoś może, czy w sobotę hala jest otwarta w tych samych godzinach co w niedzielę czy może jest inaczej?

Offline

#129 2009-01-31 20:26:14

beja

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Czy ktoś może mi powiedziec o której zaczyna się bazar gminny w Tuszynie. Chodzi mi o niedzielę 1.luty

Offline

#130 2009-02-01 20:47:55

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

sprzedawca napisał:

WITAM!!!!
Chciałabym poinformować o kolejnej zmianie godzin otwarcia tuszyńskiego bazaru "U Janka". Począwszy od dzisiejszej niedzieli otwarcie bram zrówna się z pracą "Bazaru Gminnego" czyli od 10 rano do godziny 3 nad ranem w poniedziałek. Większość sprzedawców postanowiła otworzyć dziś stoiska we wczesnych godzinach wieczornych, czyli około 18-20. Co będzie dalej, czas pokaże.
W imieniu nie tylko własnym przepraszam kupujących za zamieszanie, nie jest ono winą właścicieli stoisk, sami zostaliśmy zaskoczeni tą informacja podaną przez radiowęzeł dopiero wczoraj.

Drogi beja w otpowiedzi cytuje post sprzedawcy i proszę przestrzegać regulaminu i pisac posty w odpowiednim miejscu.

Offline

#131 2009-02-02 11:21:42

Kupujący

Gość

Re: Tuszyn

Witam,
Mam ogromną prośbe. chciałam sie spytać jak mam jechac na bazar w nocy z środy na czwartek.
Zazwyczak jeżdze na głochów ale tam jest otwarte w nd i piat. niestety wczoraj niedyspozycja kierowcy:/
Towaru w sklepie brakuje:( Więc z tąd moje pytanie jak są otwarte te dwa pozostałe bazary??/
No bo do ptaka to nie ma po co jechac chyba ze po torebki do świata toreb:) Polecam.

#132 2009-02-06 13:21:00

elzbieta.matysiak3

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

witam serdecznie! Wybieram się do Tuszyna interesuje mnie sprzedaz hurtowa! w jakich godzinach jest czynny  bazar.interesuje mnie kupno odziezy i bielizny.gdzie najlepiej i tanio kupować?pomożcie !!!serdecznie dziękuję:-}

Offline

#133 2009-02-07 19:56:03

butik wiola

Gość

Re: Tuszyn

witam ,dzis byłam o 3.00 i było zamknięte ,sprzedaż detaliczna w weekend, w pon od 00.00 a reszta dni od wt- pt od 3.00 w hurcie tak było na tablicy godzin otwarcia.

#134 2009-02-07 22:44:10

Dudzio

Gość

Re: Tuszyn

sprzedawca napisał:

WITAM!!!!
Chciałabym poinformować o kolejnej zmianie godzin otwarcia tuszyńskiego bazaru "U Janka". Począwszy od dzisiejszej niedzieli otwarcie bram zrówna się z pracą "Bazaru Gminnego" czyli od 10 rano do godziny 3 nad ranem w poniedziałek. Większość sprzedawców postanowiła otworzyć dziś stoiska we wczesnych godzinach wieczornych, czyli około 18-20. Co będzie dalej, czas pokaże.
W imieniu nie tylko własnym przepraszam kupujących za zamieszanie, nie jest ono winą właścicieli stoisk, sami zostaliśmy zaskoczeni tą informacja podaną przez radiowęzeł dopiero wczoraj.

Droga butik wiola i  elzbieta.matysiak3  cytuje powyższy post bo z informacji które do mnie docierają to faktycznie Tuszyn pracuje z niedzieli na poniedziałek i w środę. Inne dni frekwencja minimalna. Dokładnych godzin nie udało mi się ustalić.

#135 2009-02-09 09:02:44

rocker1

Gość

Re: Tuszyn

Witam wszystkich mam info o godzinach otwarcia bazary w TUSZYNIE w niedziele, mianowicie

własnie niedawno wróciłem z Tuszyna "u janka" 9.02.2009, zawsze jeździłem na 22:00
więc jak zawsze zajeżdżam na 22 i co widze!!! prawie puste targowisko. Po rozmowie z kilkoma sprzedającymi okazało sie że w niedziele otwarte jest juz o 18 ( jak słaby handel to o 22 juz prawie wszystko zamkniete) i kto wie czy godziny jeszcze sie nie cofną

Osobiście lepiej dla mnie, skończa sie nocne jazdy 300km w jedna strone robi sie o wiele lepiej w dzień

pozdrawiam, udanych zakupów

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław