Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#1 2008-01-15 16:21:36

akaMłody Kupiec

Gość

Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Może, ktoś wie gdzie lepiej dokonać zakupów hurtowych do sklepu na bazarach Tuszyn Głuchów czy u Ptaka

#2 2008-01-15 16:48:05

OLO-expert

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

akaMłody Kupiec napisał:

Może, ktoś wie gdzie lepiej dokonać zakupów hurtowych do sklepu na bazarach Tuszyn Głuchów czy u Ptaka

Zajżyj na strone http://ptak.terazwww.pl/  zgadzam sie z zawrtymi tam informacjami.


#3 2008-01-22 00:07:01

Ewa

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Uważajcie na firmy które mają stanowiska na bazarach i w centrum handlowym Ptak mają wyższe ceny. Muszą zarobić na boxy w halach.  A dla mnie liczy się każda złotówka.


#4 2008-01-23 16:23:30

Misio

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Ewa napisał:

Uważajcie na firmy które mają stanowiska na bazarach i w centrum handlowym Ptak mają wyższe ceny. Muszą zarobić na boxy w halach.  A dla mnie liczy się każda złotówka.


Ja też wole Głuchów. Ceny są niższe niż  w Ptaku transakcje też robisz przeważnie z właścicielem a nie z  nadętą  panienką która ma cię za nic. Denerwuje mnie, że osoby które pracują w  boksach u Ptaka użądzają sobie pogawędki na środku alejki i wogóle nie zależy im na sprzedaży. Bardzo często trzeba czekac jak się ktoś raczy pojawić. Odnosi sie wrażenie, że kupujący przeszkadza.

#5 2008-02-07 19:21:36

Jacek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Ja też wole Głuchów. Ceny są niższe niż  w Ptaku transakcje też robisz przeważnie z właścicielem a nie z  nadętą  panienką która ma cię za nic. Denerwuje mnie, że osoby które pracują w  boksach u Ptaka użądzają sobie pogawędki na środku alejki i wogóle nie zależy im na sprzedaży. Bardzo często trzeba czekac jak się ktoś raczy pojawić. Odnosi sie wrażenie, że kupujący przeszkadza.

Parę dni temu będąc u Ptaka na zakupach detalicznych widziałem w przejściu nowego pasażu wystawione stoliki z jedzeniem przy których odbywała się impreza panienek z okolicznych boksów. Fajnie tam się pracuje.


                                     

#6 2008-06-18 10:02:59

alycja

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

#7 2008-06-18 14:33:06

OLO-expert

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

#8 2008-06-21 09:48:00

alycja

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

wlasnie ci ludzie u ktorych kupuje towar maja tez stoiska na bazarach i zawsze ciekawilo mnie to czy tam maja taniej, ale znajac zycie tylko sie nachodze po nieznanych mi miejscach a cena taka sama :-)

#9 2008-06-29 13:17:37

OLO-expert

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

alycja napisał:

wlasnie ci ludzie u ktorych kupuje towar maja tez stoiska na bazarach i zawsze ciekawilo mnie to czy tam maja taniej, ale znajac zycie tylko sie nachodze po nieznanych mi miejscach a cena taka sama :-)

Ale na pewno znajdziesz innych. Powodzenia.

                                         

#10 2008-07-02 00:06:45

agulek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam mam pytanko??? chce otworzyc własną dziełalnośc i od czego mam zaczac chce handlowac na bazarze targu czy jak tam. co musze załatwic na początek gdzie moge jezdzic po towar i wogole na poczatek jakiej gotówki na to wszystko potrzebuję? moze i ktoś pomoze. dziekuje z góry i pozdrawiam mozna pisac na meila z odp. agulek208@wp.pl

jakie sa roznice cenowe pomiedzy ptakiem tuszynem a warszawa

#11 2008-07-21 13:31:21

Sprzedawca z Głuchowa

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Troskliwa konkurencja.

Pragniemy poinformować klientów, że w dniu 21, 07, 2008 r. Bazary w Głuchowie pracowały normalnie mimo, że na konkurencyjnych targowiskach i centrach pojawiły się ogłoszenia o zamknięciu bazarów w Głuchowie z powodu burzy. Świadczy to o tym, że wspomniane obiekty są w bardzo złej kondycji i tak perfidnymi metodami próbują ściągnąć do siebie klientów. Prosimy nie nabierać się na podobne oszustwa. Wspomniana burza spowodowała jedynie kilku minutowy zanik prądu do czasu uruchomienia agregatu. Były też minimalne problemy z pokonaniem nie zadaszonych alejek. Z tego co nam wiadomo podobne problemy a nawet podtopienia mają konkurencyjne obiekty.

#12 2008-08-11 09:08:55

Pat

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Z fajną propagandą tu jedziecie. Ja jak mam chodzić po obskurnych bazarach, gdzie siedzą zmierzli ludzie, a towar nasiąka tym syfem, to mi się odechciewa. Nie mówię że na Ptaku jest lepiej ale jakoś tam to już wygląda. Przynajmniej jest dobrze towar wyeksponowany, tez im jeszcze dużo brakuje. Chcecie się utrzymać na tej wsi co wygląda jak śmietnisko to zadbajcie o ich wygląd, wszystko się rozwija a Głóchów stoi w miejscu, może nie do końca bo powstała hala.

Pozdrwaiam

#13 2008-08-14 23:05:42

Sprzedawca z Głuchowa

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Pat napisał:

Z fajną propagandą tu jedziecie. Ja jak mam chodzić po obskurnych bazarach, gdzie siedzą zmierzli ludzie, a towar nasiąka tym syfem, to mi się odechciewa. Nie mówię że na Ptaku jest lepiej ale jakoś tam to już wygląda. Przynajmniej jest dobrze towar wyeksponowany, tez im jeszcze dużo brakuje. Chcecie się utrzymać na tej wsi co wygląda jak śmietnisko to zadbajcie o ich wygląd, wszystko się rozwija a Głóchów stoi w miejscu, może nie do końca bo powstała hala.

Pozdrwaiam

Co do wyglądu masz racje , ale ceny na Głuchowie najniższe bo nie płacimy za wystrój hal klimatyzacje itd.  Jak lubisz mieć u siebie wysokie ceny detaliczne albo sprzedawać bez marży to już Twoja sprawa. Kupuj drożej w lepszych warunkach. Pozdrowienia.

#14 2008-09-03 17:45:10

PPHU"MNX"

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

NAJTANIEJ KUPISZ W GLUCHOWIE I "U JANKA"LUB ODWROTNIE JAK KTO WOLI.U "PTAKA" CENY SA NIERAZ WYZSZE NIZ W SKLEPIE NA PIOTRKOWSKIEJ WLODZI .PRODUCENT ODZIEZY.

#15 2008-11-13 14:29:27

sylwia735

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

chciałabym się dowiedzieć czy dostane  w Głuchwie rzeczy typu puma,nike tp....?

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław