Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#91 2008-12-18 13:42:48

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

MARZENA napisał:

Witam.Potrzebuję zakupić dużą ilość dziecięcej odzieży na otwarcie sklepu w związku z tym mam pytanie czy kupię w Głuchowie odzież importowaną czy tylko polskich producentów?

Do dyspozycji masz zarówno towar z importu jak i krajowy.
Pozdrawiam.

#92 2008-12-18 13:50:20

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

MARZENA napisał:

Witam.Potrzebuję zakupić dużą ilość dziecięcej odzieży na otwarcie sklepu w związku z tym mam pytanie czy kupię w Głuchowie odzież importowaną czy tylko polskich producentów?

Prosimy przestrzegać zasady o Tuszynie piszemy w Wątku „Tuszyn” a o Głuchowie w „Godziny pracy w Głuchowie „ Następne źle wpisane posty (patrz cytowany post i odpowiedź) będą przeniesione lub usuwane.

Offline

#93 2008-12-21 12:28:09

marcin

Gość

Re: Tuszyn

a czy orientuje sie ktos ile moze kosztować pawilon na gminnym?? tak ok. 15m2 lub chociaz miesieczny wynajem takiego pawilonu?? dziekuje i pozdrawiam

#94 2008-12-21 21:00:06

Janosik

Gość

Re: Tuszyn

marcin napisał:

a czy orientuje sie ktos ile moze kosztować pawilon na gminnym?? tak ok. 15m2 lub chociaz miesieczny wynajem takiego pawilonu?? dziekuje i pozdrawiam

Jak podaje Urząd Miasta Tuszyna :  Koszt miejsca pod wiatą (15 m2 - podstawowy moduł) wynosi od 150 do 525 PLN brutto, natomiast pawilonu gminnego w zależności od powierzchni  380 lub 760 PLN brutto. Piszą też o promocjach ale lepiej sprawdzić w Urzędzie Miasta. Odkupienie pawilonu postawionego przez kogoś negocjujesz indywidualnie ale cen nie znam. Musisz doliczyć jeszcze koszt przepisania. 
Jak szukasz prywatnego pawilonu do kupna daj ogłoszenia na www.bazar.net.pl

#95 2008-12-22 23:12:43

Marcin

Gość

Re: Tuszyn

chodzi o to że mam już taki pawilon na oku ale przez jakiś czas nie będzie mnie w Polsce i zastanawiam się czy mógłbym go podnajmować za jakieś odstępne (załóżmy 150zl) + "czynsz" do gminy (w tym wypadku 555zl). Czy to wogóle ma sens?? Czy pawilon bez problemu można wynająć od gminy??

#96 2008-12-26 16:57:38

zakupy po świętach

Gość

Re: Tuszyn

Kiedy się wybrać na zakupy?Czy  od razu po świętach w sobotę ktoś będzie?

#97 2008-12-26 18:46:36

ela

Gość

Re: Tuszyn

witam ja stanowisko otwieram juz w 1 niedziele po swietach zapraszam na zakupy

#98 2008-12-27 19:53:18

maria

Gość

Re: Tuszyn

BAZAR napisał:

razor1890 napisał:

W jakich godzinach jest otwarty bazar w Tuszynie, w terminie od 1 grudnia do 7 grudnia. W jaki dzień jest najlepiej przyjechać??

Według nie potwierdzonych wiadomości bazary w Tuszynie pracują w następujących  godzinach dla handlu hurtowego:

W niedziele
Bazar Gminny od 10 rano do godzin nocnych w poniedziałek
Bazar u Janka od 22 do godzin nocnych w poniedziałek

W środę
Oba bazary od ok. 2 lub 3 w nocy

CZY GODZINY OTWARCIA SĄ AKTUALNE BO Z TEGO CO WIEM TO CIĄGLE SIE ZMIENIAJĄ A WYBIERAM SIE W NIEDZIELE RANO NA HURTOWE ZAKUPY.PROSZĘ O PODPOWIEDZ CZY NIE POJADE NA PUSTO?

#99 2008-12-27 21:22:51

maria

Gość

Re: Tuszyn

POLECAM WSZYSTKIM NIE MOGĄCYM ZORIĘTOWAĆ SIE CO JEST GRANE Z BAZARAMI POD ŁODZIĄ GZIE JEST KTÓRY I W JAKICH GODZINACH STRONE www.bazary.win.pl JEST TAM WSZYSTKO JASNO I NA TEMAT GODZINY OTWARCIA,DNI,DOJAZD ITD

#100 2008-12-28 21:35:29

MARZENA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Dziękuje Adaś za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie,przeglądam informacje dot. godzin otwarcia Tuszyna i za bardzo nie potrafie zrozumieć czy mozna przyjechać na zakupy hurtowe w niedzielę rano od 10 czy nie? opinie są bardzo sprzeczne.Z góry dziękuję za odpowiedż.Pozdrawiam

Offline

#101 2008-12-29 00:37:29

pasiak_lowicz

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Będę wdzięczny o informację czy w najbliższą sobotę 2.01.2009 będzie czynny bazar ze sprzedażą detaliczną?
Jeśli nie to kiedy mogę się wybrać na zakupy w detalu?

Offline

#102 2008-12-29 18:42:50

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

MARZENA napisał:

Dziękuje Adaś za informacje. Mam jeszcze jedno pytanie,przeglądam informacje dot. godzin otwarcia Tuszyna i za bardzo nie potrafie zrozumieć czy mozna przyjechać na zakupy hurtowe w niedzielę rano od 10 czy nie? opinie są bardzo sprzeczne.Z góry dziękuję za odpowiedż.Pozdrawiam

Dokładnie to w okolicach Tuszyna są dwa kompleksy bazarów.

1. W samym Tuszynie  są dwa bazary:  Bazar Gminny i Bazar u Janka
Według nie potwierdzonych wiadomości bazary w Tuszynie pracują w następujących  godzinach dla handlu hurtowego:

W niedziele
Bazar Gminny od 10 rano do godzin nocnych w poniedziałek
Bazar u Janka od 22 do godzin nocnych w poniedziałek

W środę
Oba bazary od ok. 2 lub 3 w nocy
Te godziny po nowym roku mogą się zmienić bo bazary walcząc z sobą nie pracują stabilnie.

2 . Bazary w Głuchowie kilka kilometrów za Tuszynem jadąc w stronę Piotrkowa składają się z Starego Głuchowa i nowego Głuchowa.  Jak na razie pracują stabilnie w poniedziałki i piątki od godziny 6 rano.

Myślę,  że na początku  2009 handel będzie ograniczony z uwagi na remanenty.

Pozdrawiam

#103 2008-12-29 22:09:02

MARZENA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Bardzo dziękuję za odpowiedz .Pozdrawiam serdecznie.

Offline

#104 2008-12-29 22:58:52

stokrotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam.wybieram się pierwszy raz do Tuszyna albo Głuchowa. Proszę mi powiedzieć czy Tuszyn będzie otwarty 4.stycznia 2009 (niedziela)czy lepiej jechać w poniedziałek do Głuchowa? Prosze mi jeszcze powiedzieć jak bym wybrała sie do Tuszyna to lepiej o 10 rano czy od 22, gdzie zrobię lepsze zakupy?Prosze o szybka odpowiedz. Dziekuje

Offline

#105 2009-01-01 19:05:56

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Ja także chciałam jechać w tą niedziele do Tuszyna i nie wiem czy będzie normalnie czynny? Bardzo proszę o szybka odp i z góry serdecznie dziękuje!!!

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław