Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#46 2008-11-16 00:09:17

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Poniedziałek czy piątek ? napisał:

Witam,

Chciałbym tylko się dowiedzieć w jakie dni lepiej udać się do Głuchowa na zakupy.
Poniedziałek czy piątek ?
Dziękuję za odpowiedz

Pozdrawiam
Artur

Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6 rano tak jak podano na www.bazar.net.pl . W poniedziałek więcej kupujących ale w piątek z reguły większy wybór towarów szczególnie krajowych bo w niedziele nie produkują.  Bazary w Tuszynie ciągłe zmiany może ktoś napisze bo mamy problemy z ustaleniem.

Offline

#47 2008-11-22 20:34:12

razor1890

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

chciałem sie spytac o godziny otwarcia bazaru w tuszynie od 1 grudnia do 7 grudnia?

Offline

#48 2008-11-23 20:13:09

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

razor1890 napisał:

chciałem sie spytac o godziny otwarcia bazaru w tuszynie od 1 grudnia do 7 grudnia?

Prosimy przestrzegać zasady o Tuszynie piszemy w Wątku „Tuszyn” a o Głuchowie w „Godziny pracy w Głuchowie „

Offline

#49 2009-01-01 21:05:25

KUPUJĄCA

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

MAM PYTANIE CZY JUTRO CZYLI 2.01.2009 BĘDZIE NORMALNIE BAZAR CZYNNY W GŁUCHOWIE?PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ

Offline

#50 2009-01-01 21:38:13

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

KUPUJĄCA napisał:

MAM PYTANIE CZY JUTRO CZYLI 2.01.2009 BĘDZIE NORMALNIE BAZAR CZYNNY W GŁUCHOWIE?PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ

Niewiele firm deklarowało swoją obecność w piatek 2.01.2009.

Offline

#51 2009-01-01 21:45:06

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

KUPUJĄCA napisał:

MAM PYTANIE CZY JUTRO CZYLI 2.01.2009 BĘDZIE NORMALNIE BAZAR CZYNNY W GŁUCHOWIE?PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ

Myślę, że bazary już ruszą w  poniedziałek .

#52 2009-01-10 15:23:21

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Uprzejmie informujemy,  że pomimo pożaru który wybuchł na Nowym Głuchowie w dniu 08.1.2009 w dniu 09.01.2009 oba bazary pracowały normalnie. Wyłączone były tylko fragmenty 1 i 2 alei na Nowym Głuchowie które dotknął pożar. Bazary będą  czynne w poniedziałki i piątki od godziny 6 rano zgodnie z komunikatem umieszczonym na www.bazar.net.pl.

Offline

#53 2009-01-14 19:29:35

Głuchów

Gość

Re: Głuchów

W Głuchowie Bazar jest otwierany o godz.6:00 Rano tylko w PONIEDZIAŁKI i PIĄTKI. Ok. godz. 12:00 nawet przed 12:00 Sprzedawcy pakują się  !!! Dzienx.

#54 2009-01-22 13:34:42

Faktury VAT

Gość

Re: Głuchów

Witam serdecznie
Mam pytania odnośnie bazarów w Gluchowie. Czy nie ma problemów z uzyskaniem faktur VAT od sprzedających tam swoj towar. Jeśli nie są one wydawane to jak sie sprawa ma w pozostałych bazarach? Z góry dziekuję za odpowiedź.

#55 2009-01-22 18:28:42

Marian

Gość

Re: Głuchów

Faktury VAT napisał:

Witam serdecznie
Mam pytania odnośnie bazarów w Gluchowie. Czy nie ma problemów z uzyskaniem faktur VAT od sprzedających tam swoj towar. Jeśli nie są one wydawane to jak sie sprawa ma w pozostałych bazarach? Z góry dziekuję za odpowiedź.

Jeżeli sprzedawca jest VATowcem to raczej wystawia. Część wystawia na miejscu, cześć daje dowód dostawy i wysyła pocztą.

#56 2009-02-06 11:42:22

marian

Gość

Re: Głuchów

Prawda jest taka że w momencie jak pytasz sprzedawcę czy wystawia fakture VAT to robi wielkie oczy i albo jest tekst "ksiegowa na urlopie" albo " oj dzis akurat zapomnialem druków" jedynie na kilku stoiskach wystawiaja faktury!
a wysylanie listem to jedna wielka fikcja wielu sprzedawcow pobriera dane a faktur nie wysylaja.
NIE LICZ NA FAKTURY VAT

#57 2009-02-07 10:02:02

niedziela

Gość

Re: Głuchów

mam pytanie jak wygląda ilość sprzedających w niedzielę , chodzi mi o detal

#58 2009-02-07 14:06:27

elzbieta.matysiak3

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

PROSZĘ O POMOC!! WYBIERAM SIĘ DO TUSZYNA INERESUJĄ MNIE GODZINY PRACY BAZARU?CHODZI MI O HURT.GDZIE NA KTORYCH STOISKACH TANIO I DOBRZE SIE KUPUJE !!!PROSZĘ O ODPOWIEDZ!!!DZIĘKUJĘ

Offline

#59 2009-02-07 19:28:11

kwiatuszka84

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam! Pojade pierwszy raz do Głuchowa mam bardzo duzo kilometrow do tej miejscowosci i chcialabym sie dowiedziec czy aby warto. Moje pytanie brzmi jakie sa ceny w Głuchowie np bluzek, spodni itd. Jaka można mniej więcej marże na nich wyciągnąc w złotówkach ?? Pozdrawiam. Magda

Offline

#60 2009-02-09 13:52:18

marian

Gość

Re: Głuchów

Witam!
Ceny są niskie.
sweter 15zl
golf 10-15zl
spodnie 30zl
bluzka 13-15zl
sa tez takie rzeczy ktore sa po 20-30zl
sa rowniez po 40zl wszystko zalezy od tego czego szukac i co chcesz kupic.
Zdecydowanie jest taniej i mozna na tym pozniej zarobic.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin ciechocinek turnus rehabilitacyjny podolog Ursynów psycholog rybnik