Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#1 2008-01-18 18:40:06

NOWY

Gość

Tuszyn

Dlaczego Bazary w Tuszynie pracują tak dziwnie. Jeden wcześniej od drugiego. Jeden ogrodzony drugi właściwie nie. Po co te ograniczenia w otwarciu bazaru jak dużo stanowisk jest nieczynne. Może ktoś mi wyjaśni.




#2 2008-01-18 22:30:58

Gośc1

Gość

Re: Tuszyn

Też sie na tym zastanawiałem i nie rozumiem. To kupujacy powinni dyktować kiedy chcą kupować.

                                                                                                         

#3 2008-01-22 00:24:31

Adam

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Sterowanie ręczne przez właścicieli bazarów nigdy nie wyszło tracą klientów.

Offline

#4 2008-01-29 16:52:05

Staruszka

Gość

Re: Tuszyn

Dziwnie pracują ale ja lubię  Tuszyn  jest dość luźno nie ma tłoku i nikt mnie nie rozdeptuje.

#5 2008-02-14 13:30:06

Jacek

Gość

Re: Tuszyn

Jestem początkujący i już zupełnie nie wiem kiedy jechać do Tuszyna.  Może ktoś podpowie.

#6 2008-02-14 22:21:50

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Jacek napisał:

Jestem początkujący i już zupełnie nie wiem kiedy jechać do Tuszyna.  Może ktoś podpowie.

Godziny pracy bazarów w Tuszynie ciągle się zmieniają i aktualnych godzin nie znamy. Można porozumieć się z jakąś firmą która ogłosiła swoje stanowiska w Tuszynie na portalu www.bazar.net.pl i uzyskać informacje. Regularnie pracują tylko bazary hurtowe w Głuchowie.

Offline

#7 2008-02-19 16:29:19

Sprzedawca

Gość

Re: Tuszyn

Jacek napisał:

Jestem początkujący i już zupełnie nie wiem kiedy jechać do Tuszyna.  Może ktoś podpowie.

Pytałem znajomych z Tuszyna na którą jadą w niedziele Jedni jadą na 12 w dzień a drudzy na 15. Czyli totalny bałagan.

#8 2008-03-02 15:41:34

kupujący

Gość

Re: Tuszyn

Jak bazary w tuszynie są czynne w inne dni tygodnia niż niedziela???
W jakich godzinach i w które dni jest otwartych najwięcej stoisk???
Proszę o odpowiedź gdyż niedzielne zakupy mi nie odpowiadają.
Pozdrawiam i czekam na odp.

#9 2008-03-03 22:37:18

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

kupujący napisał:

Jak bazary w tuszynie są czynne w inne dni tygodnia niż niedziela???
W jakich godzinach i w które dni jest otwartych najwięcej stoisk???
Proszę o odpowiedź gdyż niedzielne zakupy mi nie odpowiadają.
Pozdrawiam i czekam na odp.

Niestety w tej sprawie docierają do nas sprzeczne informacje. Pytaliśmy kilku sprzedających i każdy podaje inną godzinę rozpoczęcia sprzedaży. Dotychczas drugim liczącym się dniem sprzedaży w Tuszynie  była środa. Co do godziny to radzimy się skontaktować z konkretnym sprzedawcą. Część z nich ogłasza się w portalu www.bazar.net.pl

Offline

#10 2008-03-20 08:05:54

GODZINY OTWARCIA

Gość

Re: Tuszyn

WITAM,OPRÓCZ NIEDZIEL BAZAR JEST CZYNNY WE WTOREK OD GODZ. 04.30 , ŚRODA OD GODZ 02.00 , SOBOTA OD GODZ 06.00 . TO SĄ DNI W KTÓRE MOŻNA POWIEZDIEC ŻE PRZYJEZDZA NAJWIECEJ SPRZEDAJĄCYCH . JEST W PLANIE REAKTYWACJA PONIEDZIAŁKU OD RANA OD 05.00 . POZDRAWIAM.

#11 2008-03-20 17:08:58

Sprzedawca Gminny

Gość

Re: Tuszyn

GODZINY OTWARCIA napisał:

WITAM,OPRÓCZ NIEDZIEL BAZAR JEST CZYNNY WE WTOREK OD GODZ. 04.30 , ŚRODA OD GODZ 02.00 , SOBOTA OD GODZ 06.00 . TO SĄ DNI W KTÓRE MOŻNA POWIEZDIEC ŻE PRZYJEZDZA NAJWIECEJ SPRZEDAJĄCYCH . JEST W PLANIE REAKTYWACJA PONIEDZIAŁKU OD RANA OD 05.00 . POZDRAWIAM.

Sprzedaje na Gminnym i zupełnie mi te godzimy nie pokrywają się z moimi. Nie podaje bo na razie ciągłe zmiany.

#12 2008-04-12 19:12:19

Tuszynianka

Gość

Re: Tuszyn

Godziny pracy bazaru gminnego nigdy nie pokrywały się z bazarem ogrodzonym, tzw: "U Janka" , a to dlatego że chcąc zaprowadzić porządek - bazar u Janka wprowadził sztywne godziny pracy - podane przez kompetentnego człowieka parę postów wyżej, natomiast bazar gminny, a konkretnie sprzedający na nim handlowcy z premedytacją " ścigają się " ze sprzedawcami "U Janka" i wciąż otwierają swoje stoiska coraz to wcześniej - sami sobie psując klientów.... Zdaniem większości powinno się w końcu ogrodzić bazar gminny i wtedy nie byłoby bałaganu....

#13 2008-04-16 11:25:54

NOWY

Gość

Re: Tuszyn

Rozpocząłem tą dyskusje i cały czas ją śledzę. Piszecie, że godziny pracy bazaru u Janka i bazaru Gminnego się nie pokrywają. Według mnie to dobrze ponieważ czas otwarcia bazarów nie daje możliwości odwiedzenia wszystkich stanowisk handlowych a w ten sposób ulega wydłużeniu.  Kupujący musi mięć możliwość zapoznania się z ofertą. Proponuje pomyśleć o wydłużeniu  godzin pracy aby kupujący miał możliwość zakupu. Ja osobiście unikam firm które jeżdżą z jednego bazaru na drugi i stoją u Ptaka ponieważ po opłaceniu wszystkich czynszów są drogie.  Nie rozumiem co oznacza termin  „psując klientów”. Myślę, że tabakiera jest dla nosa a nie nos dla tabakiery.

#14 2008-04-19 21:30:06

Adam

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Tuszynianka napisał:

Godziny pracy bazaru gminnego nigdy nie pokrywały się z bazarem ogrodzonym, tzw: "U Janka" , a to dlatego że chcąc zaprowadzić porządek - bazar u Janka wprowadził sztywne godziny pracy - podane przez kompetentnego człowieka parę postów wyżej, natomiast bazar gminny, a konkretnie sprzedający na nim handlowcy z premedytacją " ścigają się " ze sprzedawcami "U Janka" i wciąż otwierają swoje stoiska coraz to wcześniej - sami sobie psując klientów.... Zdaniem większości powinno się w końcu ogrodzić bazar gminny i wtedy nie byłoby bałaganu....

Bazar U Janka zawsze próbował wchodzić w godziny innych bazarów obecnie próbuje przejąć piątek zmuszając sprzedających do obecności groźbą utraty miejsca.  Jak widać droga Tuszynianko  to nie Gminny rozpoczyna wojnę o klienta.  I  w dalszym ciągu twierdzę że,  sterowanie ręczne przez właścicieli bazarów nigdy nie wyszło tracą klientów.

Offline

#15 2008-04-21 22:08:38

Zeb

Gość

Re: Tuszyn

Mam pytanie . Czy w Tuszynie można kupować w detalu ? Chodzi mi głównie o niedzielę .

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
manganime Ciechocinek wellness weekend