Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#121 2009-10-06 20:11:09

Karolcia

Gość

Re: Głuchów

jacek napisał:

Karolcia napisał:

MAJKI napisał:

Wiam
Proszę o rade czy już można w GŁUCHOWIE kupić swetry damskie i w jakich cenach
Mam prawie 500km w jedną stronę i nie chcę jechać w ''ciemno"
Dziękuję  za odpowiedź.

Jest duży wybór Ja kupowałam w cenie od 28 do 39

czy to cena hurtowa czy detal? zamierzam sie wybrac do głuchowa ale nie wiem czy warto.

To ceny hurtowe ale ja kupuje lepsze swetry masówke i Chiny dostaniesz taniej

#122 2009-10-07 08:57:53

izas_88

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

A te lepsze swetry po ile się później sprzedają? Chciałabym wiedzieć orientacyjnie, czy o wszystko się opłaca bo niedługo zakładam sklep i chcę robić zakupy na Głuchowie.

Offline

#123 2009-10-08 10:06:14

Iza

Gość

Re: Głuchów

Witam, jak jutro Głuchów? Otwarty? Bo chcę pojechać pierwszy raz a mam kawałek drogi. Jaka jest różnica między starym a nowym Głuchowem i jakie są godziny otwarcia? Bo tutaj piszecie że od 6, a na stronie internetowej że od 5,  a to dla mnie bardzo ważne.

#124 2009-10-08 12:02:23

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Iza napisał:

Witam, jak jutro Głuchów? Otwarty? Bo chcę pojechać pierwszy raz a mam kawałek drogi. Jaka jest różnica między starym a nowym Głuchowem i jakie są godziny otwarcia? Bo tutaj piszecie że od 6, a na stronie internetowej że od 5,  a to dla mnie bardzo ważne.

Droga Iza bazary w Głuchowie czynne są w poniedziałki i piatki od godziny 6 rano o czym informujemy na naszej stronie www.bazar.net.pl . Taką samą informację przekazuje na swojej stronie firma MEDAX  która jest administratorem Nowego Głuchowa. Bazary stanowią jeden kompleks z tym że Starym Głuchowem administruje firma Afix. Nasz portal www.bazar.net.pl jak i to forum nie jest związane z żadnym administratorem i przekazuje niezależne informacje.

Offline

#125 2009-10-11 15:31:15

witam

Gość

Re: Głuchów

Chciałabym się dowiedziec czy bazar w Tuszynie lub Głuchowie funkconuje dzisiaj w niedziele

#126 2009-10-14 09:15:31

luki

Gość

Re: Głuchów

Witam mam pytanie.Czy mogą mi państwo udzielic odpowiedzi na pytanie czy jest to prawda ze na bazary do Głuchowa i Tuszyna przeniesli sie kupcy ze stadionu z warszawy?
Chodzi mi o to chcial bym kupic bluzy koszulki skarpety kamizelki itd z pumy nike adidas w wiekszych ilosciach, a nie chce jechac nadaremno poniewaz mieszkam jakies 300km od Tuszyna...

#127 2009-10-14 21:51:35

luki

Gość

Re: Głuchów

???

#128 2009-10-14 22:05:53

Mareczekkk

Gość

Re: Głuchów

luki napisał:

Witam mam pytanie.Czy mogą mi państwo udzielic odpowiedzi na pytanie czy jest to prawda ze na bazary do Głuchowa i Tuszyna przeniesli sie kupcy ze stadionu z warszawy?
Chodzi mi o to chcial bym kupic bluzy koszulki skarpety kamizelki itd z pumy nike adidas w wiekszych ilosciach, a nie chce jechac nadaremno poniewaz mieszkam jakies 300km od Tuszyna...

Raczej nieliczni. Dawniej stadion masowo zaopartywał się w Głuchowie w krajówkę ale nie w pumy nike adidas.

#129 2009-11-02 14:11:27

judka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

hej mam pytanie czy w Głuchowie sa jacyś ochroniarze bo słyszałam,że strasznie kradna i rózne rzeczy tam się dzieją na tym parkingu prosze o odpowiedz

Offline

#130 2009-11-02 19:58:11

Mareczekkk

Gość

Re: Głuchów

judka napisał:

hej mam pytanie czy w Głuchowie sa jacyś ochroniarze bo słyszałam,że strasznie kradna i rózne rzeczy tam się dzieją na tym parkingu prosze o odpowiedz

Na Głuchowie są płatne miejsca parkingowe ( nie pilnowane ) i parkingi strzeżone. Moge polecić parking strzeżony na tyłach Starego Głuchowa widoczy na potralu www.bazar.net.pl po kliknięciu na link "Mapa Starego Głuchowa."

#131 2009-11-03 12:46:05

judka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

aha dzięki za odpowiedz:) W piątek się tam pierwszy raz wybieram i mam pewne obawy no ale zobaczymy jak to bedzie.
a czy naprawde jest tam tanio ?

Offline

#132 2009-11-14 20:52:54

Rafalec

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

czy dostane na Głuchowie odzież niemowlęca i dziecięcą????

Offline

#133 2009-11-16 19:34:08

BABY

Gość

Re: Głuchów

tak. miejsce 48, rząd 6 , aleja 3 - zapraszamy

#134 2009-11-16 22:55:49

Rafalec

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

A JAKI ASORTYMENT???CENY NEGOCJOWALNE???

Offline

#135 2009-11-17 23:02:45

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

BABY napisał:

tak. miejsce 48, rząd 6 , aleja 3 - zapraszamy

Drogi BABY forum nie służy do zamieszczania reklam. W związku z tym zapraszamy do zgłoszenia wpisu swojej firmy na portal www.bazar.net.pl i powoływania się w odpowiedziach na ten wpis.

Drogi Rafalec  wybierając w wspomnianym portalu konfekcje znajdziesz kilka firm produkujących wyroby młodzieżowe i damskie zapraszamy.

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld poxipol wrocław