Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#1 2008-01-14 22:18:44

Kupujący

Gość

Głuchów

Kiedy i w jakich godzinach pracują bazary w Głuchowie

#2 2008-01-14 22:43:14

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

  Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6




Wdniu 18, 02, 2008 Zarządy Starego i Nowego Głuchowa poinformowały o projekcie uruchomienia Bazarów w Głuchowie dodatkowo w środy od godziny 6 rano z dniem 1 kwietnia 2008 roku . Prosimy nie traktować tego jako dowcipu primaaprilisowego. 

Offline

#3 2008-03-14 20:43:40

Praca w głuchowie

Gość

Re: Głuchów

Interesuje mnie to, czy bazary w Głuchowie pracują w wekendy i czy pracują w godzinach popołudniowych

#4 2008-03-15 13:05:38

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Praca w głuchowie napisał:

Interesuje mnie to, czy bazary w Głuchowie pracują w wekendy i czy pracują w godzinach popołudniowych

Bary w Głuchowie pracują tylko od godziny 6 rano w piątki i poniedziałki. Od kwietnia planowane jest jeszcze otwieranie bazarów w środę też od 6 rano. W pozostałe dni bazary są nieczynne. Nie pracują też w  weekendy i  w godzinach popołudniowych.

Offline

#5 2008-03-31 22:19:42

Kupiec444

Gość

Re: Głuchów

Bazar Nowy Głuchów zmusza zarządzeniami administracyjnymi sprzedających do pracy w środy z uwagi na powstanie nowej hali. Wywołało to raptowny wzrost zainteresowania miejscami na Starym Głuchowie którego zarząd pozostawił wolną rękę sprzedającym. Hala prawdopodobnie i tak podzieli los hali K u Ptaka . Oby nie zaczęła się też ucieczka kupców z  Nowego Głuchowa .

#6 2008-04-07 15:16:00

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

Środa do kitu zero kupujących. A w hali na Nowym Głuchowie też kicha 70%  boxów  pustych. Po co te zmiany ?

#7 2008-04-16 20:19:15

Też sprzedawca

Gość

Re: Głuchów

Sprzedawca!! napisał:

Środa do kitu zero kupujących. A w hali na Nowym Głuchowie też kicha 70%  boxów  pustych. Po co te zmiany ?

Dalej to samo czyli koszty dojazdu w plecy. To może właściciel Nowego Głuchowa  opuści w czynszu.




                                                               

#8 2008-04-20 20:13:07

Zeb

Gość

Re: Głuchów

Czy na bazarach w Głuchowie i Tuszynie można kupować w ilościach detalicznych ? Jeśli tak to kiedy jest to możliwe ?

#9 2008-04-21 17:40:36

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Zeb napisał:

Czy na bazarach w Głuchowie i Tuszynie można kupować w ilościach detalicznych ? Jeśli tak to kiedy jest to możliwe ?

Niektóre firmy sprzedają w detalu ale nie możemy powiedzieć które bo nie posiadamy takiej informacji. Generalnie na Głuchowie są bazary hurtowe. Pracują one w piątki i poniedziałki od godziny 6 rano. Środa na razie się nie przyjęła.

Offline

#10 2008-05-05 15:02:25

Cad

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Może wie ktoś jak kto jest z Bożym Ciałem i z piątkiem pomijającym to święto. Bazary pracują?

Offline

#11 2008-05-09 22:23:08

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Cad napisał:

Może wie ktoś jak kto jest z Bożym Ciałem i z piątkiem pomijającym to święto. Bazary pracują?

Administracje bazarów w Głuchowie potwierdziły, że bazary w dniu 23,05,2008 / piątek /    będą czynne normalnie od godziny 6 rano. W podobny piątek dnia 02,05,2008 było czynnych około 80% funkcjonujących stanowisk. Jest więc prawdopodobne, że w dniu 23,05,2008 będzie tak samo.

Offline

#12 2008-06-04 11:11:26

lukas_12

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam !!!

Chciałem spytać o wybór bielizny z importu na bazarze w Głuchowie ??, pytam bo dopiero zacząłem handel w tej branży parę dni temu, i nie wiem czy jest po co przyjechać.

pozdrawiam

Łukasz

Offline

#13 2008-06-04 20:38:59

Sprzedawca!!

Gość

Re: Głuchów

lukas_12 napisał:

Witam !!!

Chciałem spytać o wybór bielizny z importu na bazarze w Głuchowie ??, pytam bo dopiero zacząłem handel w tej branży parę dni temu, i nie wiem czy jest po co przyjechać.

pozdrawiam

Łukasz

Są stanowiska z bielizną z importu. Co do cen to musisz zorientować się sam. Bazary są dość spore więc od razu nie znajdziesz wszystkich.   Powodzenia.

#14 2008-06-08 19:56:25

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6.  Środa nie przyjęła się. Aktualne informacje na stronie www.bazar.net.pl  po kliknięciu  na ikonkę  „  Kiedy pracują bazary ? „ 

Offline

#15 2008-06-15 14:24:34

kupujący

Gość

Re: Głuchów

lukas_12 napisał:

Witam !!!

Chciałem spytać o wybór bielizny z importu na bazarze w Głuchowie ??, pytam bo dopiero zacząłem handel w tej branży parę dni temu, i nie wiem czy jest po co przyjechać.

pozdrawiam

Łukasz

są stoiska z bielizną 14 rząd miejsce 100, i 14 rząd miejsce chyba 26 (to są jedyna co znam i bardzo dobre)

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb