Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#181 2010-05-20 12:40:24

zainteresowana

Gość

Re: Głuchów

czy mógłby ktoś odpisać na post powyżej bardzo proszę

#182 2010-05-31 10:04:04

Ilona

Gość

Re: Głuchów

Witam.

Wybieram sie w piatek po Bożym Ciele, tj. 7 czerwca do Głuchowa. Czy wie ktoś może czy bazar będzie otwarty, czy moze hurtownicy robią sobie długi weekend? Nie chciałabym jechać w ciemno.

#183 2010-06-03 21:37:47

kotek

Gość

Re: Głuchów

zainteresowana napisał:

Witam w jakie dni i w jakich godzinach w głuchowie są giełdy nocne PILNE Z góry dziękuje

Bazary w Głuchowie w piątek i poniedziałek od 6 rano. Godziny masz na www.bazar.net.pl

#184 2010-06-03 21:40:01

kotek

Gość

Re: Głuchów

Ilona napisał:

Witam.

Wybieram sie w piatek po Bożym Ciele, tj. 7 czerwca do Głuchowa. Czy wie ktoś może czy bazar będzie otwarty, czy moze hurtownicy robią sobie długi weekend? Nie chciałabym jechać w ciemno.

Bazary w Głuchowie czynne i 4 piątek i 7 poniedziałek

#185 2010-06-15 17:58:13

Psy

Gość

Re: Głuchów

Mam pytanie czy na bazarze w Głuchowie mozna sprzedawac psy ???? Jezeli tak to prosze o informacje w jakich godzinach najkozystniej pzyjechac z pieskami i w jaki dzien z gory serdecznie dziekuje  za odpowiedz

#186 2010-06-19 18:33:44

Ewka

Gość

Re: Głuchów

marko napisał:

Witaj polecam Ci hurtownie XXXXX , maja hurtownie internetowa zamawiasz sobie przez neta i w ciagu dwoch dni od złozenia zamowienia towar masz u siebie . Super miła obsługa klienta i rewelacyjne ceny jak i towar . Odezwij sie na XXXXXXX

Ogłoszenia tylko na www.bazar.net.pl  Administrator

Witam Marko
Proszę o namiary tej hurtowni na priv ewaapaa@wp.pl
Jestem zainteresowana współpracą.
Mam zamiar wybrać się do Głóchowa ale z pomorza mam kawałeczek i nie wiem czego się mogę spodziewać i jakie są ceny towarów.
Interesują mnie stroje kąpielowe,odzież letnia
Z góry dziękuję za odpowiedź

#187 2010-06-30 08:01:03

Przemek

Gość

Re: Głuchów

Witam.
Ja także bym bardzo prosił i jakieś namiary do tej hurtowni.
Z góry dziękuje za pomoc.

#188 2010-06-30 08:36:06

Przemek

Gość

Re: Głuchów

Przepraszam za zaśmiecanie forum.
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Potrzebuję jakichś namiarów na hurtowników/ producentów, interesuje mnie bluzki, sweterki oraz bielizna zarówna damska jak i męska.
Wybieram się w piątek - po raz pierwszy i nie chcę jechać aż tak w ciemno.
Jakiekolwiek wskazówki proszę pisać na grabek.p@gmail.com
Z góry dziękuje za pomoc.

#189 2010-10-20 10:25:06

12 listopada

Gość

Re: Głuchów

czy bazar w Głuchowi będzie czynny 12 listopada 2010?

#190 2010-10-21 19:11:47

Karolek

Gość

Re: Głuchów

12 listopada napisał:

czy bazar w Głuchowi będzie czynny 12 listopada 2010?

Większość sprzedawców na pewno przyjedzie. To w końcu jest normalny dzień pracy.

#191 2010-11-03 16:31:26

przem

Gość

Re: Głuchów

prosze o jakies namiary na tania hurtownie w głuchowie odzierz damska bardzo dziekuje z góry przemo435@op.pl

#192 2010-11-04 17:34:18

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Karolek napisał:

12 listopada napisał:

czy bazar w Głuchowi będzie czynny 12 listopada 2010?

Większość sprzedawców na pewno przyjedzie. To w końcu jest normalny dzień pracy.

Administracje bazarów w Głuchowie potwierdziły, że 12 listopada 2010 będzie normalnym dniem pracy.

Offline

#193 2010-11-09 16:45:19

gosia

Gość

Re: Głuchów

BAZAR napisał:

  Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6




Wdniu 18, 02, 2008 Zarządy Starego i Nowego Głuchowa poinformowały o projekcie uruchomienia Bazarów w Głuchowie dodatkowo w środy od godziny 6 rano z dniem 1 kwietnia 2008 roku . Prosimy nie traktować tego jako dowcipu primaaprilisowego. 

pytanie...................................................... do ktorej godziny dzialaja na tym bazarze

#194 2010-11-11 11:37:32

Aa

Gość

Re: Głuchów

Witam przymierzam sie pojechac gdzies dalej za obowiami dotychczasz jezdzilem do zaleza gdzie polecicie jechac Tuszyn . ptak moze jaworzno ?

#195 2010-11-12 22:05:20

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

gosia napisał:

BAZAR napisał:

  Bazary w Głuchowie pracują w poniedziałki i piątki od godziny 6




Wdniu 18, 02, 2008 Zarządy Starego i Nowego Głuchowa poinformowały o projekcie uruchomienia Bazarów w Głuchowie dodatkowo w środy od godziny 6 rano z dniem 1 kwietnia 2008 roku . Prosimy nie traktować tego jako dowcipu primaaprilisowego. 

pytanie...................................................... do ktorej godziny dzialaja na tym bazarze

Informujemy, że środa się nie przyjęła wiec czyny jest dwa razy w tygodniu w piątki i poniedziałki .  Zakończenie pracy jest zależne od frekwencji kupujących. Z reguły bazary w Głuchowie kończą pracę ok. 10

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław