Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#106 2014-01-16 13:41:37

handlujący

Gość

Re: Porady i Pytania

Najlepiej samemu się wybrać i dotknąć towar. Raz miałem okazję zamówić towar ze zdjęć i nie całkiem zdjęcia oddają jakość. Proponuję wybrać się w poniedziałek lub piątek na turnee po bazarach: Głuchów od 05:00 rano, później do ptaka. Informacje na stronach www właścicieli targowisk (mapki, dojazd itp.)

#107 2014-01-26 21:18:48

agula456

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,  chcialabym sie dowiedziec czy na ktoryms z targowisk mozna kupic odziez w stylu "japan style"? Jezeli tak to bardzo prosze o podanie na ktorym i ewentualnie jaka hala. Bede bardzo wdzieczna. agnieszkadzik@interia.pl  Pozdrawiam

#108 2014-04-17 22:24:23

gośc

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam.   mam zamiar handlować odzieżą, bielizną  może ktoś mi podpowiedzieć gdzie lepiej kupić towar w wólce czy w Tuszynie. I jeszcze jedno pytanie lepiej jechać czy kupić w hurtowni internetowej. proszę o podpowiedź na maila goldi37@op.pl
dziękuję za podpowiedź

#109 2014-04-18 06:20:28

handlujący

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,

najlepiej kupować w Głuchowie (Stary i Nowy), w hurtowni możesz mieć problem z dostępnością lub ograniczonym asortymentem. Na rynkach możesz się targować, kupujesz od producenta, dostajesz "dopracowany" towar - tzn. to co się sprzedaje jest produkowane i dostępne - producent szybciej odpowiada na potrzeby klientów niż hurtownie.

Podrwiam

#110 2014-05-03 08:58:26

sylka29

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, sukienek, spodni. Nie chodzi mi o tańsze ale nie najgorsze ubrania,. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa,
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

#111 2014-05-05 06:33:06

handlujący

Gość

Re: Porady i Pytania

Jak wyżej, najtaniej na bazarach w Głuchowie, na temat targowisk więcej na www (starygluchow).pl i (bazar-medax).pl. Ceny różne bluzek, sukienek i spodni od 15 zł nawet do 100 zł - 150 zł, zależy czy kupujesz od producenta czy importera, z producentem, można zawsze się dogadać. Wszystko jest raczej dobrej jakości, często lepszej niż w sklepach, bo nie szyte w chinach przez dzieciaki, tylko w Polsce.

Jeśli chodzi o hurt, producenci różnie pakują (jeden model - trzy rozmiary, jeden model - te same rozmiary), detal oczywiście też jest, więc nie trzeba kupować całych rozmiarówek.

Jeśli chodzi o odzież outlet, to różnie, ale raczej marek popularnych - adidas, nike, atlantic. Trzeba poszukać. Bazary startują od około 04:30 - 05:00, ostatni handlujący zwijają się o 11:00, ale najlepsza pora (tak aby wszyscy handlujący byli na rynku, to 05:00 - 08:00), za jednym razem, nie da się obejść kompleksu, tak aby poznać towar. Dwie pierwsze wyprawy raczej powinny być orientacyjne, żeby później nie żałować, że parę metrów dalej był lepszy towar.

Pozdrawiam

#112 2014-05-07 10:43:22

odziez la furia la mania

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam interesuje mnie odziez marki la furia la mania czy znajade ja na bazarze w głuchowie?
w jakich granicach waha sie cena np sukienki owych firm ? w hurcie i detalu
ile sztuk mniej wiecej jest w hurcie?
zadaje szczegolowe pytania poniewaz mysle o otworzeniu malego sklepu, nie chciałabym odrazu porywac sie na gleboka wode i kupowac powiedzmy 100 sztuk jednego rodzaju tylko wszystkiego po trochu aby zoabczyc jak idzie .

POzdrawiam

#113 2014-09-24 11:28:50

Agnieszka

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

#114 2014-10-30 18:41:01

 dajana

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

no zeby wszystko bylo legalne to oczywiscie, ze musisz miec dzialalnosc - ja ost zakladalam i doslownie calosc trwa 10 minut a z reszta pytan to mam nadzieje, ze kolezanki odpowiedza szybko.

Offline

#115 2014-11-17 16:12:22

liska

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam
Chcialabym zalozyc sklep internetowy.Poszukuje hurtowni badz dostawcow ktorzy maja ubrania marki BY O LA LA.

#116 2014-11-20 14:56:01

ewelina

Gość

Re: Porady i Pytania

witam. Moze ktos mi powiedziec czy na bazarach znajde firanki i po ile tak mniej wiecej. Z gory dziekuje. Moj adres mail ewel2000@o2.pl jesli ktos moze to prosze o wiadomosc.

#117 2014-12-27 17:20:49

dormi12

Gość

Re: Porady i Pytania

Mam pytanie ,gdzie najlepiej zaopatrywać się w odzież damską młodzieżową?dziękuję z góry za odpowiedź,mój email dormi12@wp.pl

#118 2014-12-27 22:38:46

Agnieszka

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam

Otwierasz butik?
Oferuję nową odzież damską w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonała jakość.
W przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu tel. XXX XXX XXX

Pozdrawiam
Agnieszka

Zgodnie z regulaminem Pełną treść ogłoszenia przeniesiono do portalu www.bazar.net.pl  kategoria sprzedam

#119 2015-02-05 17:54:38

ddst1gs

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Według mnie sprzedaż ubrań to dobry biznes, ale trzeba mieć genialnego dostawcę towaru po bardzo niskich cenach i wystawić genialną cenę na rynku. Trzeba się znać na ubraniach, wiedzieć jaka moda panuje, co najlepiej kupić żeby później sprzedać. Alternatywą jest założenie portalu takiego jak na przykład ten http://www????? ciekawy portal gdzie ludzie mogą kupować ubrania od firmy lub innych użytkowników i sami też mogą sprzedawać, można coś kupić pochodzić rok i później sprzedać.


Post reklamowy przeniesiony na www.bazar.net.pl
                                                                       Administrator

Offline

#120 2015-02-18 15:25:51

e.mezykowska

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam mam pytanko??? chce otworzyć własną działalność i od czego mam zaczać chce handlować na bazarze targu czy jak tam. co muszę załatwić na początek gdzie mogę jezdzić po towar i wogóle na początek jakiej gotówki na to wszystko potrzebuję? może i ktoś pomoże. dziekuję z góry i pozdrawiam można pisać na emaila z odp.ela.mezykowska@o2.pl

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness spa hotel Ciechocinek smsb52 mariuszpopielarz liczniki na wodę wrocław