Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#256 2014-04-18 14:21:22

buty

Gość

Re: Głuchów

Witam czy ktos morze mi pomóc gdzie kupić polskie  buty na w łodzi na targowiska a morze ktoś zna adresy producetów BARDZO DZIEKUJE

#257 2014-10-26 18:30:48

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Jak informuje Zarząd Bazaru Stary Głuchów kierowca autokaru zaparkowanego na Starym Głuchowie po zgłoszeniu się do Kierownika bazaru i przedstawieniu dowodu rejestracyjnego otrzyma darmowy posiłek.

Offline

#258 2015-02-17 16:02:36

butik nowy

Gość

Re: Głuchów

Witam.prowadze od niedawna butik z odzieżą dla modnych kobeit, które lubią się wyróżniać z tłumu.....kupowalam zawsze w Ptaku, ale jak zobaczylam na allegro odzież  w takich cenach po jakich ja kupuję do hurtu , to bez sensu..Czy wiecie może gdzie kupię odzież polskich producentów poza Ptakiem?Oraz ienetersuje mnie odzież z Wloch...Czy w gluchowie lub Tuszynie znajdę te ciuszki?
Ostatnie pytanie:Gdzie warto jechac do Gluchowa czy Tuszyna??
bede bardzo wdzieczna za pomoc

#259 2015-02-19 19:47:19

Moniiik

Gość

Re: Głuchów

butik nowy napisał:

Witam.prowadze od niedawna butik z odzieżą dla modnych kobeit, które lubią się wyróżniać z tłumu.....kupowalam zawsze w Ptaku, ale jak zobaczylam na allegro odzież  w takich cenach po jakich ja kupuję do hurtu , to bez sensu..Czy wiecie może gdzie kupię odzież polskich producentów poza Ptakiem?Oraz ienetersuje mnie odzież z Wloch...Czy w gluchowie lub Tuszynie znajdę te ciuszki?
Ostatnie pytanie:Gdzie warto jechac do Gluchowa czy Tuszyna??
bede bardzo wdzieczna za pomoc

Co do cen to polecam Stary Głuchów.

#260 2015-06-21 14:08:03

Handlujący

Gość

Re: Głuchów

Podobno Głuchów od połowy września będzie czynny w środy, ciekawe czy sie utrzyma.

#261 2015-06-26 09:33:41

Minionka

Gość

Re: Głuchów

Głuchów otwiera się w środy! Wreszcie, handel wraca!! Okoliczne bazary, ktore traktuja swoich klientow jak zlo konieczne i zabieraja im miejsca w koncu dostana za swoje, jak ludzie przeniosa sie do Gluchowa. Juz mam dosyc bycia traktowana jak bankomat, bez szanowania umow z drugiej strony. Brawo Gluchow!!!

#262 2015-06-26 13:49:41

Wacek

Gość

Re: Głuchów

Jeśli ludzie beda przyjezdzac to to ma sens, tylko jak wszyscy przyjada i sie zwina kolo 07:00 bo im towar nie idzie to sie sroda nie utrzyma. Jak wszyscy beda stac na stanowiskach do 10:00 to klient przyjdzie, a ludzie mowia ze nie sprzedaja to sie zwiaja, ale jak sie zwijaja to nie ma kupujacych i kolo sie zamyka. Ci co uciekaja z towarem przed 09:00 powinni dwa razy zus placic. Tam gdzie maja umowy to siedza grzecznie do 14:00, bo sie kar boja. Jakby grzecznie do 10:00 po dobroci posiedzieli to by krzywda nikomu sie nie stala.

#263 2015-09-09 18:18:35

Domii

Gość

Re: Głuchów

Witam czy moze ktoś mi polecić gdzie sie zaopatrzyć w ubrania damskie do handlu,najtaniej i najlepiej:-) w ubrania polskich producentów  ale  i inne modne mogą być chińskie tureckie itp
Z góry dziękuje za wszelka pomoc

#264 2015-09-16 20:58:19

maroslaw

Gość

Re: Głuchów

No i środa ruszyła, klienci przybyli (pewnie po Tuszynie) ale handlujacych nie bylo, dla mnie dobrze bo sprzedalem troszke towaru, bo konkurencji nie bylo. Ale jak konkurencja nie przyjedzie to klienta tez nie bedzie w srode. Ale przynajmniej nie bylo dzisiaj najgorzej:). Za tydzien jestem!!

#265 2015-09-22 19:30:41

Gość111

Gość

Re: Głuchów

Może ktoś podpowie gdzie można nabyć wyroby dla osób starszych. Najlepiej dziewiarstwo. Pozdrawiam

#266 2015-09-23 19:23:23

Handlowiec22

Gość

Re: Głuchów

Gość111 napisał:

Może ktoś podpowie gdzie można nabyć wyroby dla osób starszych. Najlepiej dziewiarstwo. Pozdrawiam

Wyroby dziewiarskie dla pań masz na Starym Głuchowie w rzędzie 37 około 6 stanowiska od Piotrkowskiej. W okolicy są wyroby szyte dla dojrzałych pań

#267 2015-09-27 12:51:20

grekko

Gość

Re: Głuchów

rz 37 miejsce coś koło 55, sam tam kupuję, wzory ubrań dość modne i sprzedają się nieźle, towar trwały, nikt nie zgłaszał reklamacji

#268 2015-11-19 19:43:50

stokrotka1

Gość

Re: Głuchów

grekko napisał:

rz 37 miejsce coś koło 55, sam tam kupuję, wzory ubrań dość modne i sprzedają się nieźle, towar trwały, nikt nie zgłaszał reklamacji

Obecnie przeniesiona rząd 33 koło wąskiego przejścia

#269 2016-01-18 23:42:07

Martin

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam,

czy gdzieś w okolicach Głuchowa lub Tuszyna dostanę takie kalosze? Moja żona na takie się uparła, ale nie wiem gdzie je dostać

http://allefree.pl/galeria/988294/4.html

Offline

#270 2016-02-05 23:14:25

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Jak informuje Zarząd Bazaru Stary Głuchów kierowca autokaru zaparkowanego na Starym Głuchowie po zgłoszeniu się do Kierownika bazaru i przedstawieniu dowodu rejestracyjnego otrzyma darmowy posiłek.

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław