Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#121 2015-03-27 20:44:32

kasia

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam.czy może ktoś polecić jakieś b fajne firmy z odzieżą dla dzieci?  Mamy juz By Mimi Carambe Voge i Igomill.

#122 2015-09-29 13:56:24

szukam dostawcy

Gość

Re: Porady i Pytania

szukam dostawcy ubrań do damskiego butiku. szukam dobrej jakosci. Tel 602626960

#123 2016-01-10 10:11:20

BUTIK

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam!
Poszukuje odzieży damskiej w hurcie i chciałabym nawiązać współpracę, szczególnie ze sprzedawcami z Hali Targowej w Tuszynie, ale nie tylko. Jeżeli ktoś z Państwa byłby zainteresowany proszę o kontakt na maila: asiuniaaa892@tlen.pl.

#124 2016-01-13 16:56:58

handlarz

Gość

Re: Porady i Pytania

Proponuję odwiedzić rynki i bezpośrednio zobaczyć towar, dotknąć, powąchać, pougniatać, głuchów w poniedziałki i piątki od 04:30 - 05:00 lub Tuszyn we wtorki/ niedziele. Pozdrawiam

#125 2016-01-13 23:43:36

nowa

Gość

Re: Porady i Pytania

witam serdecznie może ktoś podpowie gdzie kupić odzież damską do butiku dobrej jakości ? głuchów? tuszyn? czy może wólka kosowska? jestem nowa w tej branży może ktoś pomoże?

#126 2016-01-20 17:18:24

butik-owiec

Gość

Re: Porady i Pytania

nowa napisał:

witam serdecznie może ktoś podpowie gdzie kupić odzież damską do butiku dobrej jakości ? głuchów? tuszyn? czy może wólka kosowska? jestem nowa w tej branży może ktoś pomoże?

Obecnie wszystkie towary oferowane na bazarach są dobrej jakości (lub w gorszym wypadku takiej jak Zara), polecam rynki bo taniej i w hurcie, szczególnie jak do butiku, i tak będzie to kupowanie w hurcie, jeśli chodzi o hurt to Głuchów, dwa dni w tygodniu od rana (poniedziałek i piątek od 05:00). Można dużo podotykać towaru, na rynku jest też import i w miarę znane marki. Ja w głuchowie kupuję czapki, marynarki, swetry. Sprzedają się nieźle, wzory w miarę aktualne, a ceny niskie, więc można poszaleć przy marży (czasem można narzucić ponad 100 - 150% marży), przy dużym hurcie ceny naprawdę atrakcyjne. Można wybrać się tez po głuchowie do ptaka (w okolicy około 10km), tam jest podobny (a nawet taki sam) towar, tylko ceny trochę wyższe, u chińczyków nie kupuję, bo jakość słabiuteńka. U ptaka trochę lepsze warunki zakupów, ale jak mam płacić więcej za towar, to wolę pomarznąć przez 2h na rynku i więcej zarobić;), a na jednym z parkingów w głuchowie dają herbatkę do parkowania (a raz dostałem czapkę), niby nic a cieszy...

#127 2016-01-27 15:43:00

szukam firan , obrusow

Gość

Re: Porady i Pytania

szukam do kupna po kilka sztuk z kazdego rodzaju firanek do kuchni, obrusow. chodzi o naprawde bardzo ciekawe  wzory i bardzo dobre ceny.prosze oferty wysylac na emaila: marget22@wp.pl

#128 2016-02-18 12:09:26

butik

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam. Szukam osób które mają tania odzież i chciałyby mi coś odsprzedać mam daleko żeby jechać kupować sama jakiś towar poza tym jestem po wypadku i nie za bardzo mam możliwość żeby chodzić i zwiedzać te bazary a chciałabym się dodatkowo czymś zająć,  poproszę o ofertę chodzi mi głównie o damskie i młodzieżowe ubrania
884054710

#129 2016-03-08 12:15:21

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

http://zaproszenia.wieszjak.polki.pl/work/privateimages/formats/WIESZJAK_GALLERY_BIG/2059847.jpg  Szanownym Paniom Wszystkiego Najlepszego życzy Firma Tajs  i  Forum Bazar

Offline

#130 2016-04-14 08:34:51

godziny

Gość

Re: Porady i Pytania

witam
Jak jest otwarty Bazar u Janka w soboty i niedziele????

#131 2016-05-03 19:08:50

Ola

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam.
Mam zamiar otworzyć sklep internetowy a w niedalekiej przyszłości butik z odzieżą "na czasie". Zainteresowanych dostawców proszę o kontakt: alesa@vp.pl Pozdrawiam. Ola.

#132 2016-05-16 14:12:03

butik

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,

Otwieram butik z odzieżą damską młodzieżową jestem zainteresowana tanią, fajną odzieżą. Bardzo proszę o informację gdzie można taką znaleźć, zapraszam również do kontaktu hurtownie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje e-mail: mikella-butik@wp.pl

#133 2016-08-26 11:23:20

szela.d

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Mogę polecić hurtownie w której sama się zaopatruje jeśli interesują Was też wyroby pończosznicze
xxxxxxxx - mogę polecić tą firmę jako bardzo rzetelną. Kupuję u nich od lat i nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji.

Ogłoszenia i reklamy bezpłatnie tylko na www.bazar.net.pl  Administrator

Offline

#134 2016-11-08 09:15:46

sss

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Sama zamawiam ubrania głównie przez internet. Ciuchy przez internet są o wiele tańsze, poza tym jest większy wybor tak więc o wiele łatwiej jest zapolowac na coś konkretnego...

Fajne ciuszki są w tym miejscu;
httpxxxxxxxxxxx

W sklepie są do zamówienia koszulki 3d ( nowość ale bardzo fajne).

Ogłoszenia i reklamy bezpłatnie tylko na www.bazar.net.pl  Administrator

Offline

#135 2016-11-20 00:34:23

zdrrpk90

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem tutaj nowy. Mam zamiar otworzyć butik z odzieżą . Interesuje mnie ubrania typowo sezonowy typu :markowe: kurtki bezrekawniki  obuwie typu trapery sniegowce kozaki .bluzy koszulki dresy czapki zagrki portfele paski skarpetki. Mam wkład własny i chce mieć z tego zarobek ale jestem kompletnie blady prosze o jakie kolwiek wskazówki. Może macie kogo plecić. I w jakich dniach i o których godzinach najlepiej jechać i gdzie jest o tym informacja. BYłem kilka razy na wólce i z tego co sie dowidywałem wygląda to bardzo podobnie. Lecz ubrania są lepszej jakości. Prosze o pomoć z góry dziękuje

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld poxipol wrocław