Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#346 2015-09-27 12:52:22

grekko

Gość

Re: Tuszyn

rz 37 miejsce coś koło 55, sam tam kupuję, wzory ubrań dość modne i sprzedają się nieźle, towar trwały, nikt nie zgłaszał reklamacji

#347 2015-11-19 19:42:22

stokrotka1

Gość

Re: Tuszyn

grekko napisał:

rz 37 miejsce coś koło 55, sam tam kupuję, wzory ubrań dość modne i sprzedają się nieźle, towar trwały, nikt nie zgłaszał reklamacji

Obecnie przeniesiona rząd 33 koło wąskiego przejścia

#348 2016-11-20 00:37:25

zdrrpk90

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam wszystkich zainteresowanych. Jestem tutaj nowy. Mam zamiar otworzyć butik z odzieżą . Interesuje mnie ubrania typowo sezonowy typu :markowe: kurtki bezrekawniki  obuwie typu trapery sniegowce kozaki .bluzy koszulki dresy czapki zagrki portfele paski skarpetki. Mam wkład własny i chce mieć z tego zarobek ale jestem kompletnie blady prosze o jakie kolwiek wskazówki. Może macie kogo plecić. I w jakich dniach i o których godzinach najlepiej jechać i gdzie jest o tym informacja. BYłem kilka razy na wólce i z tego co sie dowidywałem wygląda to bardzo podobnie. Lecz ubrania są lepszej jakości. Prosze o pomoć z góry dziękuje

PS godziny otwarcia Tuszyn dni i głuchów jak można, z tego co słyszałem najlepiej w nocy ale nawet nie wiem kiedy co i jak prosze o pomoc

Offline

#349 2016-11-22 13:26:31

agak12345

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam
Założyłam właśnie dg. Będzie to handel na targowiskach ubrankami dziecięcymi do lat 5. Czy ktoś się może orientuje czy warto jechać do Tuszyna po asortyment? czy są producenci polscy? w który dzień najlepiej tam jechać w jakich godzinach?

Offline

#350 2020-11-12 00:36:17

kord1234

Gość

Re: Tuszyn


Czy bazar w Tuszynie działa. Interesują mnie stanowiska na powietrzu bo do zamkniętych hal nie wejdę z powodu korona wirusa

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku wodomierze wrocław