Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#76 2009-03-17 23:34:14

Anatol

Gość

Re: Głuchów

ptasiorrrr napisał:

i o której godzinie jest tam byc najkorzystniej??

Myślę, że w piątek ale od 6 jak otwierają bo tak duża ilość stanowisk, że wszystkich dokładnie nie obejrzysz.

#77 2009-03-30 20:45:18

Gość 25

Gość

Re: Głuchów

Witam! czy na bazarze w Głuchowie wystawiają faktury?

#78 2009-04-02 15:00:43

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Gość 25 napisał:

Witam! czy na bazarze w Głuchowie wystawiają faktury?

Ptwierdzam informacje z postu Mariana. "Jeżeli sprzedawca jest VATowcem to raczej wystawia. Część wystawia na miejscu, cześć daje dowód dostawy i wysyła pocztą."

Offline

#79 2009-04-14 08:16:02

? ważne

Gość

Re: Głuchów

Witam,
Mam pytanie. dotychczas jeździłam do Tuszyna, ale teraz postanowiłam odwiedzić bazar w głuchowie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto tam pojechać na zakupy hurtowe? i co najważniejsze, wybieram się tam w ten piatek, tzn 17.04:D czy orientuje się ktoś, czy w ten poświąteczny piątek warto tam jechać? mam do pokonania ok 300 km.
pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:D

#80 2009-04-15 11:43:26

Kalinka

Gość

Re: Głuchów

? ważne napisał:

Witam,
Mam pytanie. dotychczas jeździłam do Tuszyna, ale teraz postanowiłam odwiedzić bazar w głuchowie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto tam pojechać na zakupy hurtowe? i co najważniejsze, wybieram się tam w ten piatek, tzn 17.04:D czy orientuje się ktoś, czy w ten poświąteczny piątek warto tam jechać? mam do pokonania ok 300 km.
pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź:D

Ja jadę w piątek myślę że  dwa tygodnie przerwy w handlu sprzedającym starczyły i będzie frekwencja. Dzwoniłam do kilku firm potwierdzili obecność.

#81 2009-04-16 10:29:38

ważne:)

Gość

Re: Głuchów

bardzo dziękuję:) pozdrawiam

#82 2009-04-21 18:39:43

aneczkkaa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Mam takie pytakno czy w Głuchowie jest dużo stoisk z obuwiem? Chciałabym zajać się ich sprzedażą i nie wiem czy jest sens tam jechac ? Dodam że mam do pokonania 300 km w jedną stronę. Prosze o odpowiedź może jakieś namiary na sprawdzonych dostawców lub producentów. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Offline

#83 2009-04-22 13:07:08

aga

Gość

Re: Głuchów

mam ważne pytanie, czy w piątek 1.05. bazar w Głuchowie będzie pracował?

#84 2009-04-23 13:54:51

aaaa

Gość

Re: Głuchów

aneczkkaa napisał:

Mam takie pytakno czy w Głuchowie jest dużo stoisk z obuwiem? Chciałabym zajać się ich sprzedażą i nie wiem czy jest sens tam jechac ? Dodam że mam do pokonania 300 km w jedną stronę. Prosze o odpowiedź może jakieś namiary na sprawdzonych dostawców lub producentów. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

byłam raz w głuchowie i z tego co tam widziałam to wybór obuwia był niewielki. ale mogłam nie zobaczyć wszystkiego....

#85 2009-04-23 21:51:45

aneczkkaa

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Dziekuje

Offline

#86 2009-04-24 07:10:07

pytająca

Gość

Re: Głuchów

mam pytanie:) czy w piątek 1.05 bazar w zGłuchowie pracuje?

#87 2009-04-26 22:07:57

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

pytająca napisał:

mam pytanie:) czy w piątek 1.05 bazar w zGłuchowie pracuje?

Bazary będą czynne ale nie liczyłbym na dużą ilość sprzedających. Przyjazd lepiej uzgodnić z konkretnymi firmami.

Post zostanie przeniesiony do właściwego watku.

Offline

#88 2009-04-29 18:10:14

Zodiak10

Gość

Re: Głuchów

Witam.
Mam pytanie... Czy bazar jest czynny w piątek 1-ego maja w święto pracy?????

#89 2009-04-29 21:14:41

Sprzedawca

Gość

Re: Głuchów

Zodiak10 napisał:

Witam.
Mam pytanie... Czy bazar jest czynny w piątek 1-ego maja w święto pracy?????

Przeczytaj post administratora z dnia 26, 04, 09    jest przed twoim.

#90 2009-05-06 10:27:58

Joanna - 25

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Czy w Starym Głuchowie kupię ręczniki i koce plażowe i inne art. plażowe np. klapki , kapelusze, tanie stroje kąpielowe, dmuchańce , leżaki, okulary przeciwsłoneczne i w jakich cenach. Interesują mnie jak najniższe ceny. Ewentualnie może ktoś z państwa ma namiar na tego typu rzeczy. Bardzo mi zależy. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb