Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#226 2009-10-20 22:12:49

marreecceek

Gość

Re: Tuszyn

beata napisał:

Proszę o bardzo szybką odpowiedź dotyczącą otwarcia bazaru "u Janka" w środę . Z góry dzięki

Przecież pisze z wtorku na środę od  ok. 12 w nocy i Janek i Gminny bo nie są ograniczone godziny otwarcia. 

#227 2009-10-29 17:02:53

judka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Hej otwieram właśnie mały sklepik odzieżowy,czytając różne fora trudno sie połapać gdzie jechac i kiedy...Tuszyn,głuchów,czy ptak ?
proszę osoby które tam były o dni i godziny otwarcia i czy faktycznie mozna tam tanio kupic sklep bedzie niewielkim miasteczku wiec ceny musze miec tanie,prosze o porady

Offline

#228 2009-11-14 20:48:12

Rafalec

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

judka napisał:

Hej otwieram właśnie mały sklepik odzieżowy,czytając różne fora trudno sie połapać gdzie jechac i kiedy...Tuszyn,głuchów,czy ptak ?
proszę osoby które tam były o dni i godziny otwarcia i czy faktycznie mozna tam tanio kupic sklep bedzie niewielkim miasteczku wiec ceny musze miec tanie,prosze o porady

także potrzebuje takich informacji, proszę o rzetelne informacje

Offline

#229 2009-11-19 11:44:23

doris

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

cześć otwieram sklepik z odzieżą dziecięca ,proszę o dni i godziny otwarcia Tuszyna i czy warto się tam wybrać

Offline

#230 2009-11-20 07:24:21

godziny

Gość

Re: Tuszyn

prosze o godziny otwarcja targowisk  na'' ptaku''??????? albo strone gdzie znajde

#231 2009-11-20 22:29:48

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

godziny napisał:

prosze o godziny otwarcja targowisk  na'' ptaku''??????? albo strone gdzie znajde

Ptak to nie bazar /targowisko/ a centrum handlowe. Te forum obsługuje bazary Tuszyn i Głuchów

Offline

#232 2009-11-21 19:35:18

Krystyna

Gość

Re: Tuszyn

judka napisał:

Hej otwieram właśnie mały sklepik odzieżowy,czytając różne fora trudno sie połapać gdzie jechac i kiedy...Tuszyn,głuchów,czy ptak ?
proszę osoby które tam były o dni i godziny otwarcia i czy faktycznie mozna tam tanio kupic sklep bedzie niewielkim miasteczku wiec ceny musze miec tanie,prosze o porady

Według ludowego przysłowia "z gówna bata nie ukręcisz" wybieraj towary dobre a nie najtańsze bo inaczej bedziesz miała po tygodniu reklamacje. Ja wybieram Głuchów i jestem zadowolona.

#233 2009-11-29 17:21:57

malenstwo026

Gość

Re: Tuszyn

witam,
widze, ze sa różne opinie na temat głuchów-tuszyn.... wiec moze ja troszkę z innej beczki
nawiążę kontakt z producentem lub hurtownikiem odzieży dziecięcej a w szczególności niemowlecej.
informacje mozna kierowac na maila kamilkak1@wp.pl

#234 2009-11-29 21:24:19

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

malenstwo026 napisał:

witam,
widze, ze sa różne opinie na temat głuchów-tuszyn.... wiec moze ja troszkę z innej beczki
nawiążę kontakt z producentem lub hurtownikiem odzieży dziecięcej a w szczególności niemowlecej.
informacje mozna kierowac na maila kamilkak1@wp.pl

Drogie malenstwo026  zapraszamy do zamieszczenia stosownego ogłoszenia na www.bazar.net.pl

Offline

#235 2009-12-01 15:19:42

realmario

Gość

Re: Tuszyn

mam pytanie czy w tuszynie jest jedynie hurt czy też detal??

#236 2009-12-04 15:24:22

Rakoś

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam. Mam pytania. Posiadam sklep z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą. Szukam dobrej hurtowni lub hurtowników. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś dobre miejsca zaopatrywania się? Gdzie najlepiej i najtaniej kupić? W Tuszynie czy w Głuchowie? A może jechać do Warszawy albo pod? Gdzieś tam podobno można tanio kupić? Proszę o poradę? Pozdrawiam

Offline

#237 2010-01-25 15:14:35

Muszka

Gość

Re: Tuszyn

Witam serdecznie, mam pytanko  jak w sobotę (30 stycznia 2010) pacuje bazar w Tuszynie.
Mam zamiar sie wybrac i niewiem czy warto i w jakich odzinach i jaka moze byc frekfencja sprzedajacych w detalu
dziekuje z gory za odpowiedz

#238 2010-01-28 12:21:01

coco

Gość

Re: Tuszyn

Muszka napisał:

Witam serdecznie, mam pytanko  jak w sobotę (30 stycznia 2010) pacuje bazar w Tuszynie.
Mam zamiar sie wybrac i niewiem czy warto i w jakich odzinach i jaka moze byc frekfencja sprzedajacych w detalu
dziekuje z gory za odpowiedz

Z tą sobotą może być kiepsko Tuszyn ma frekwencje raczej w niedziele. A tu jeszcze pada śnieg.

#239 2010-02-05 12:52:14

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Jak podaje Ekspress Ilustrowany

Pod ciężarem śniegu w dniu 3 lutego 2010 r. zawaliły się dachy dwóch kontenerów handlowych na terenie  bazaru gminnego w Tuszynie. Pięć kolejnych się ugięło. Szczęśliwie w momencie zawalenia w kontenerach nikogo nie było. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego podjął decyzję o zamknięciu targowiska (około 400 pawilonów, wiat i kontenerów). Odłączono energię elektryczną i wprowadzono zakaz wstępu na teren pawilonów.

Offline

#240 2010-02-06 12:00:07

waka

Gość

Re: Tuszyn

BAZAR napisał:

Jak podaje Ekspress Ilustrowany

Pod ciężarem śniegu w dniu 3 lutego 2010 r. zawaliły się dachy dwóch kontenerów handlowych na terenie  bazaru gminnego w Tuszynie. Pięć kolejnych się ugięło. Szczęśliwie w momencie zawalenia w kontenerach nikogo nie było. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego podjął decyzję o zamknięciu targowiska (około 400 pawilonów, wiat i kontenerów). Odłączono energię elektryczną i wprowadzono zakaz wstępu na teren pawilonów.

Czy jutro bedzie juz czynne?????

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ochota