Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#61 2011-01-11 18:33:33

szukam ubrań

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam!!!
  Czy ktoś morze mi podpowiedzieć gdzie najlepiej zaopatrywać się w ubrania damskie i dziecięce w celu sprzedaży na targowiskach?
  Proszę o wysyłanie wiadomości pod adres alfi76@o2.pl
  Z góry dziękuję za pomocne informacje

#62 2011-01-11 22:48:05

UBRANIA DZIECIECE

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, doradzcie gdzie moge dostac fajne ciuszki dla dzieci  Tuszyn czy Ptak, ktore stanowiska. z gory dziekuje.stan35@wp.pl

#63 2011-01-17 18:57:21

ubrania dziecięce

Gość

Re: Porady i Pytania

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

ja też chciałabym dowiedzieć sie gdzie i numer sotiska naitaniej ( tylko nie chinczyzna) z góry dziękuje

#64 2011-01-17 19:00:26

brania dzicięce

Gość

Re: Porady i Pytania

UBRANIA DZIECIECE napisał:

Witam, doradzcie gdzie moge dostac fajne ciuszki dla dzieci  Tuszyn czy Ptak, ktore stanowiska. z gory dziekuje.stan35@wp.pl

witam mnie też interesóje gzie i nmery stoisk najtaniej kupić odziesz dzicięcą.

#65 2011-01-20 12:46:47

ubranka niemowlęce

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, jesteśmy firmą zarejestrowaną w Irlandii.       
                 

Administrator

#66 2011-01-20 12:59:20

odzież niemowleca

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, jesteśmy firmą zarejestrowaną w Irlandii.       
                 

  Administrator

#67 2011-01-24 08:18:29

teddy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam, osoby zainteresowane odzieżą niemowlęcą proszę o kontakt na priv lub pod nr 797 xxx xxx

Offline

#68 2011-02-02 14:16:43

ZESPÓŁ MUZYCZNY TUSZYN

Gość

Re: Porady i Pytania

Reklama to nie tu Administrator   :spam:

#69 2011-04-13 13:00:24

miasia

Gość

Re: Porady i Pytania

witam!
Proszę o pomoc czy głuchów bedzie czynny 2 maja 2011r
z gory dziekuje

#70 2011-04-30 17:20:08

dora

Gość

Re: Porady i Pytania

czy wiadomo może jak jutro -1 maja-będzie  na tych bazarach?czy będzie trochę sprzedawców???wybieram się i nie wiem,czy coś bedę mogła kupić,,,czy cos  będzie można kupic?????,

#71 2011-05-23 22:13:57

luk

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam,
proszę o namiary na stoiska w Głuchowie z asortymentem typu czapka kaszkiet, kapelusz , koszulki z śmiesznym nadrukiem oraz różnego rodzaju chusty. Z góry dziękuję!!!!

#72 2011-08-13 15:25:44

mariusz27

Gość

Re: Porady i Pytania

Chciałbym przy okazji jechania do Krakowa zachaczyc o jakieś z targowisk w łodzi i tu moje pytanie czy w wtorek rano(nawet może byc bardzo) jakieś jest czynne dla detalisty i bo wszyscy zachęcacie bardziej do zakupów na targowiskach niz w Ptaku jednak z waszej strony wynika ze żadne z nich nie funkcjonuje w ten dzień natomiast z str. http;//targowisko-tuszyn.pl/godziny,htm
wynika ze jest Tuszyn czynny tylko nie wiem czy to sa na pewno te same miejsca

#73 2011-09-01 14:36:54

Koonik

Gość

Re: Porady i Pytania

mariusz27 napisał:

Chciałbym przy okazji jechania do Krakowa zachaczyc o jakieś z targowisk w łodzi i tu moje pytanie czy w wtorek rano(nawet może byc bardzo) jakieś jest czynne dla detalisty i bo wszyscy zachęcacie bardziej do zakupów na targowiskach niz w Ptaku jednak z waszej strony wynika ze żadne z nich nie funkcjonuje w ten dzień natomiast z str. http;//targowisko-tuszyn.pl/godziny,htm
wynika ze jest Tuszyn czynny tylko nie wiem czy to sa na pewno te same miejsca

Ta strona należy do właścicieli bazaru i są to raczej życzenia niż konkret. Trochę ludzi jest tam w środę i w niedzielę.

#74 2011-10-06 21:51:43

gosik

Gość

Re: Porady i Pytania

w jakich dniach i godzinach są czynne bazary?????

#75 2011-10-08 00:48:24

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

gosik napisał:

w jakich dniach i godzinach są czynne bazary?????

Bazary w Głuchowie dwa razy w tygodniu w piątki i poniedziałki od godz 5 rano. Bazary w Tuszynie brak stałych godzin. Wiecej na www.bazar.net.pl

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld