Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#226 2012-04-22 00:04:21

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

mrovcia napisał:

Witam,

Czy bazar w Głuchowie będzie czynny w piątek 4 maja albo w poniedziałek 7 maja ?

Bazary pracują normalnie od 5 rano.

Offline

#227 2012-04-22 00:06:19

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

Mrovcia napisał:

witam,

Chciałabym się dowiedzieć czy bazar w Głuchowie będzie czynny w piątek 4 maja 2012 albo w poniedziałek 7 maja 2012 ? No i od której do której jest otwarte. Z góry dziękuje za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

Bazary pracują w tych dniach normalnie od 5 rano

Offline

#228 2012-04-22 08:34:45

Obcy

Gość

Re: Głuchów

Czy któryś z bazarów pracuje popołudniami ? Pamiętam że kiedyś w Głuchowie pracowali od 16 do 20 czy jakoś tak. Z góry dziękuje za informację. Pozdrawiam

#229 2012-05-13 13:59:50

były

Gość

Re: Głuchów

Obcy napisał:

Czy któryś z bazarów pracuje popołudniami ? Pamiętam że kiedyś w Głuchowie pracowali od 16 do 20 czy jakoś tak. Z góry dziękuje za informację. Pozdrawiam

Tak,były takie godziny otwarcia ale w końcówce lat 90-tych wtedy rynek był przez 7 dni w tygodniu a nie jak teraz dwa dni

#230 2012-06-24 21:04:28

monia

Gość

Re: Głuchów

A może by ktoś wpadł na pomysł i zrobił mapę starego i nowego Głuchowa z podglądem na alejki i miejsca jak najedziesz na dane miejsce wyświetla się jaki producent tam jest,  tak jak w centrum handlowym Ptak wielkie ułatwienie dla hurtowych odbiorców.

#231 2012-08-18 21:30:56

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

monia napisał:

A może by ktoś wpadł na pomysł i zrobił mapę starego i nowego Głuchowa z podglądem na alejki i miejsca jak najedziesz na dane miejsce wyświetla się jaki producent tam jest,  tak jak w centrum handlowym Ptak wielkie ułatwienie dla hurtowych odbiorców.

Mapa Starego Głuchowa znajduje się w portalu www.bazar.net.pl

Offline

#232 2012-08-25 17:22:43

coeurtizane

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

witam wszystkich

Wybierama sie na bazary do Głuchowa i Bazary w Tuszynie. Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach są otwarte w tygodniu oraz czy wogóle są otwarte w weekendy?
Mam też pytanie o ceny?
warto przejechać (w moim przypadku 250km) dla podobno niskich cen?
przykładowo sukienka jesienna ile kosztuje czy sweter?
i od jakiej ilości zaczyna się hurt? i czy detal też funkcjonuje na bazarach?
pozdrawiaam
jeśli ktoś ma ochotę odpowiedzieć na moje pytania piszcie coeurtizane@gmail.com

Offline

#233 2012-08-25 23:06:30

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

coeurtizane napisał:

witam wszystkich

Wybierama sie na bazary do Głuchowa i Bazary w Tuszynie. Czy ktoś może mi powiedzieć w jakich godzinach są otwarte w tygodniu oraz czy wogóle są otwarte w weekendy?
Mam też pytanie o ceny?
warto przejechać (w moim przypadku 250km) dla podobno niskich cen?
przykładowo sukienka jesienna ile kosztuje czy sweter?
i od jakiej ilości zaczyna się hurt? i czy detal też funkcjonuje na bazarach?
pozdrawiaam
jeśli ktoś ma ochotę odpowiedzieć na moje pytania piszcie coeurtizane@gmail.com

Godziny i dni pracy bazarów w Głuchowie oraz mapka bazaru Stary Głuchów na stronie www.bazar.net.pl

Offline

#234 2012-08-29 10:58:08

ania

Gość

Re: Głuchów

witam,czy w Gluchowie zakupie obuwie dzieciece?

#235 2012-09-01 21:03:45

Adrian

Gość

Re: Głuchów

Polecam hurtownię Gatito - gatito.pl - handlują w Jaworznie w SCC w tych halach przy autostradzie A4 i na starym głuchowie ale nie pamietam miejsca. Super oryginalne i co wazne licencyjne modele odziezy dzieciecej np Kucyk Pony, Hello Kitty, Monster High czy Spiderman

#236 2012-09-18 14:59:03

ania

Gość

Re: Głuchów

tak..tak...odzież fajna tylko,ze mnie buty interesują:P

#237 2013-01-21 15:18:41

pav

Gość

Re: Głuchów

Witam potrzebuję pomocy a dokładniej 2 namiary telefoniczne na piżamki dziecięce polskiego producenta bawełniane "KACPEREK" a drugi kontakt na podkoszulki (ramionka, krótki rękaw, długi rękaw) białe dziecięce również polskiego producenta bawełniane "NOOV". Piżamki można spotkać w boxie w Głuchowie, a z podkoszulkami babeczka stoi zawsze pomiedzy przejściami w okolicach "Salomeo"(art. dziecięce) ma zwykły stolik rzuca się w oczy z góry dziękuję za POMOC .

#238 2013-02-18 13:11:29

GOSC

Gość

Re: Głuchów

Witam ceny na tych targowiskach sa kosmiczne ceny w hurcie i detalu to różnica zaledwie 5/10% myślę ze z daleka nie polecam nikomu jechać porównywalnie ceny są takie same jak na allegro....

#239 2013-02-25 15:32:30

DERMOSZPANKI

Gość

Re: Głuchów

Szukam kurtek dziecięcych z kolorowej skóry ekologicznej tzw. dermoszpanek. Są to kolorowe kurtki z napisami, np. czerwono czarne, czy kupię takie kurtki na bazarze?? Diękuję za każdą podpowiedz.

#240 2013-02-25 19:56:12

Bazarowy

Gość

Re: Głuchów

GOSC napisał:

Witam ceny na tych targowiskach sa kosmiczne ceny w hurcie i detalu to różnica zaledwie 5/10% myślę ze z daleka nie polecam nikomu jechać porównywalnie ceny są takie same jak na allegro....

To jak to jest opłaca się czy się nie opłaca robić zakupy hurtowe w Głuchowie? zaku100@interia.eu otwieram 4 stoiska handlowe w lipcu szukam stałych dostawców i to co czytam na tym forum to bzdury i jakieś brednie. Pytają głównie detaliści i osoby pragnące zakupić marki adidas puma nike, nie wiem skąd się tacy urwali. Mi chodzi o ceny gaci, skarpet, szmatowatych bluzeczek damskich, jeansów, rajstop, halek, apaszek, pasków, torebek, dodatków bo to idzie u mnie. Więc czy znajdzie się jakiś rozsądny kupiec który odpowie mi na pytanie czy warto zaopatrywać się w Głuchowie? Czy od razu walic na Wólkę Kosowską lub ugadywać się z producentami, hurtowniami itp. Od razu mówię nie cena w złotych tylko prosta kalkulacja, czy na bazarze to pójdzie, z marżą choć 30 50 70procent. Bo jak mam płacić za towar tyle co w sklepie (mówię o hurcie) to mam w d. taki interes. A z postu gościa to właśnie wynika.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ursus http://koliberek.waw.pl/ whiplashdebaashetboek observatoire