Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#241 2013-02-26 11:46:48

bazarek

Gość

Re: Głuchów

Bazarowy napisał:

GOSC napisał:

Witam ceny na tych targowiskach sa kosmiczne ceny w hurcie i detalu to różnica zaledwie 5/10% myślę ze z daleka nie polecam nikomu jechać porównywalnie ceny są takie same jak na allegro....

To jak to jest opłaca się czy się nie opłaca robić zakupy hurtowe w Głuchowie? zaku100@interia.eu otwieram 4 stoiska handlowe w lipcu szukam stałych dostawców i to co czytam na tym forum to bzdury i jakieś brednie. Pytają głównie detaliści i osoby pragnące zakupić marki adidas puma nike, nie wiem skąd się tacy urwali. Mi chodzi o ceny gaci, skarpet, szmatowatych bluzeczek damskich, jeansów, rajstop, halek, apaszek, pasków, torebek, dodatków bo to idzie u mnie. Więc czy znajdzie się jakiś rozsądny kupiec który odpowie mi na pytanie czy warto zaopatrywać się w Głuchowie? Czy od razu walic na Wólkę Kosowską lub ugadywać się z producentami, hurtowniami itp. Od razu mówię nie cena w złotych tylko prosta kalkulacja, czy na bazarze to pójdzie, z marżą choć 30 50 70procent. Bo jak mam płacić za towar tyle co w sklepie (mówię o hurcie) to mam w d. taki interes. A z postu gościa to właśnie wynika.

O lat kupuje na Starym Głuchowie. Polski towar sprzedają tam producenci wiec ceny nie są detaliczne a hurtowe. Import w odróżnieniu od Wólki sprzedawany jest nie na  zmiksowane paczki a do wyboru w ilościach hurtowych. Niestety na tym forum wypowiadają się detaliści co to chcą kupić  jedną lub dwie sztuki i dostać jeszcze 10% upustu.

#242 2013-03-07 14:55:09

Ewelina

Gość

Re: Głuchów

Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa orientuje się czy Bazar Stary Głuchów znajduje się blisko Nowego ?? Planuje się tam wybrać ale kompletnie nie wiem czy się odnajdę. Dodam iż mieszkam niedaleko Częstochowy. Przeszukałam juz multum stron  i nigdzie nie ma konkretnego adresu. Będę wdzięczna za pomoc i proszę o wyrozumiałość

#243 2013-03-07 19:31:55

missss

Gość

Re: Głuchów

Ewelina napisał:

Chciałabym zapytać czy ktoś z Państwa orientuje się czy Bazar Stary Głuchów znajduje się blisko Nowego ?? Planuje się tam wybrać ale kompletnie nie wiem czy się odnajdę. Dodam iż mieszkam niedaleko Częstochowy. Przeszukałam juz multum stron  i nigdzie nie ma konkretnego adresu. Będę wdzięczna za pomoc i proszę o wyrozumiałość

Bazar Srary i Nowy Głuchów to jeden kompleks bazarów. Połażony jest jako pierwszy jak jedziesz do Łodzi z Czestochowy
Czynne są tylko w piatki i w poniedziałki od 5 rano

#244 2013-03-08 08:26:38

Ewelina

Gość

Re: Głuchów

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

#245 2013-05-28 19:39:14

siuvumezgu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Witam, jesteśmy zainteresowani, czy rynek jest Głuchów towary, takie jak nici, guziki, gumy zamek błyskawiczny? Cóż wszystko zodziu związane odzieżowego. musimy hurtowników. jeśli nie, to może będzie wiedział, gdzie są podstawy /? sklepów internetowych nie są zainteresowani, ponieważ nie drogie, więc szukamy, gdzie wszystkie są w jednym miejscu.

Offline

#246 2013-06-08 16:56:28

dajcie znac

Gość

Re: Głuchów

jak wyglada tam sprawa z ciuchami w hurcie nike ,puma , i inne renomowane firmy piszczie na priv

#247 2013-06-08 16:59:30

dajcie znac

Gość

Re: Głuchów

dajcie znac napisał:

jak wyglada tam sprawa z ciuchami w hurcie nike ,puma , i inne renomowane firmy piszczie na priv

robertoczaple@onet.pl

#248 2013-07-31 18:12:36

marcias5

Gość

Re: Głuchów

Do "EWELINA", skąd jesteś dokładnie, bo ja z Myszkowa, jestem w trakcie otwierania sklepu, gdzie sie zaopatrujesz?



Do reszty osób:
Gdzie lepiej kupować? Tuszyn czy Głuchów. Chciałabym zakupić odzież turecką, polską, chciałabym także dowiedzieć się gdzie można kupić obuwie w hurcie. marcia-s5@o2.pl

#249 2013-10-04 20:29:12

Rajstopy-wloskie.pl

Gość

Re: Głuchów

WITAM

MAMY DO ZAOFEROWANIA HURTOWĄ I DETALICZNĄ SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW DAMSKICH: RAJSTOPY, POŃCZOCHY, STRIPPANTE, SKARPETKI, BIELIZNA DAMSKA, WŁOSKICH PRODUCENTÓW (LEVANTE,OMERO, OMSA, POMPEA, CALZEDONIA).

#250 2013-10-06 14:01:58

handlujący

Gość

Re: Głuchów

Witam, ostatnio na Starym Głuchowie coś się zaczęło dziać, dotarła nawet do mnie wizytówka z ich adresem (www) starygluchow   . pl.

#251 2013-10-20 20:30:25

PIEDINI

Gość

Re: Głuchów

NOWOŚĆ!!! BIELZINA, MAJTKI, BIUSTONOSZE, KOSZULE NOCNE W CENACH OUTLETOWYCH FIRM: CALZEDONIA,TEZENIS, INTIMISSIMI.

#252 2013-10-25 17:27:43

przemo

Gość

Re: Głuchów

PIEDINI napisał:

NOWOŚĆ!!! BIELZINA, MAJTKI, BIUSTONOSZE, KOSZULE NOCNE W CENACH OUTLETOWYCH FIRM: CALZEDONIA,TEZENIS, INTIMISSIMI.

witam szukam kontaktu gdzie kupować  rzeczy bieliznę  damska odzież .                                                  rzeczy tureckie                                                      mip2@buziaczek.pl

#253 2014-01-15 15:23:34

dorisss

Gość

Re: Głuchów

witam mam pytanie czy nadal bez zmian piątek i poniedziałek ?
myśle o wybraniu sie  17.01 lub 20.01. Pytam ponieważ wątek ucichł a chciałabym mieć pewność
Pozdrawiam

#254 2014-01-16 13:36:29

handlujący

Gość

Re: Głuchów

Poniedziałek i piątek od 05:00 do 10:00, chociaż większość handlujących zwija się o 09:00. Informacje na stronach internetowych starygluchow  (.pl) i medax  (.pl)

#255 2014-01-16 13:38:09

handlujący

Gość

Re: Głuchów

Poprawka:

starygluchow  (.pl) i bazar-medax  (.pl)   

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin ciechocinek turnus rehabilitacyjny podolog Ursynów psycholog rybnik