Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#166 2010-04-05 16:54:51

anetta

Gość

Re: Głuchów

nikt nie chce mi pomóc:(. szkoda.
Ale chociaz mi napiszcie, czy ten bazar jest w samym Głuchowie - czy to ten w Kruszowie? A moze to dwa rózne? Aha i mam producenta w Nowym Głuchowie, łatwo tam trafić?

#167 2010-04-05 17:22:46

dziewcze

Gość

Re: Głuchów

są już krótkie rękawki w odziezy dziecięcej??

#168 2010-04-05 17:31:26

Nowa

Gość

Re: Głuchów

anetta napisał:

nikt nie chce mi pomóc:(. szkoda.
Ale chociaz mi napiszcie, czy ten bazar jest w samym Głuchowie - czy to ten w Kruszowie? A moze to dwa rózne? Aha i mam producenta w Nowym Głuchowie, łatwo tam trafić?

Witaj mam ten sam problem jak możesz to daj namiary na tego producenta.Pozdrawiam.Mój e-meil:skora29@op.pl

#169 2010-04-05 20:31:36

mareczekk

Gość

Re: Głuchów

Nowa napisał:

anetta napisał:

nikt nie chce mi pomóc:(. szkoda.
Ale chociaz mi napiszcie, czy ten bazar jest w samym Głuchowie - czy to ten w Kruszowie? A moze to dwa rózne? Aha i mam producenta w Nowym Głuchowie, łatwo tam trafić?

Witaj mam ten sam problem jak możesz to daj namiary na tego producenta.Pozdrawiam.Mój e-meil:skora29@op.pl

Drogie Panie bazar a właściwie bazary w Głuchowie bo dzieła się na Stary i Nowy znajdują się na trasie nr 1 za Tuszynem w kierunku Piotrkowa . Najpierw jest miejscowość Kruszów  w której po prawej stronie jest drewniany zajazd. Potem skrzyżowanie z światłami i zaczyna się Głuchów . Bazary są  po lewej stronie. Wejdziecie też na www.bazar.net.pl  -  czerwone linki na forum. Tam po kliknięciu na  „Jak dojechać ?” zobaczycie tekst gdzie na końcu jest wyraz „ mapa „ Jak likniecie to macie mapę. 

#170 2010-04-06 13:27:54

anetta

Gość

Re: Głuchów

Mareczekk - serdecznie dziekuje. No teraz to juz mam rozwiane wszystkie watpliwości:). :)Brakowało mi właśnie tego dokładnego opisu - jak tam dojechac
Jeszcze raz dziekuje

#171 2010-04-11 07:23:16

skrzat

Użytkownik

Punktów :   

Re: Głuchów

Ze strony dowiaduję się, że Tuszyn dziś zamknięty, ale czy bedzie jutro otwarty Głuchów - nie mogę na tydzień odłożyć zakupów.

Offline

#172 2010-04-11 12:56:03

Maja

Gość

Re: Głuchów

Witam,
wlasnie dzwoinilem do paru hurtownikow i powiedzieli mi ze gluchow jest czynny w poniedzialek 12.IV.
pozdrawiam

#173 2010-04-11 17:41:56

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Głuchów

skrzat napisał:

Ze strony dowiaduję się, że Tuszyn dziś zamknięty, ale czy bedzie jutro otwarty Głuchów - nie mogę na tydzień odłożyć zakupów.

Dzisiaj bazary w Tuszynie i Ptak pracowały normalnie. Ochrona w Głuchowie nie otrzymała żadnej dyspozycji o zamknięciu bazarów. Tak więc bazary w Głuchowie w poniedziałek będą pracowały normalnie.

Offline

#174 2010-04-14 22:17:11

waka

Gość

Re: Głuchów

a w niedzielę 18.04.2010 bedzie czynny bazar???

#175 2010-04-15 13:42:21

ewel

Gość

Re: Głuchów

Praca w głuchowie napisał:

Interesuje mnie to, czy bazary w Głuchowie pracują w wekendy i czy pracują w godzinach popołudniowych

chciałam sie dowiedziec czy w ta niedziele to bedzie 18.o4 otwarty głuchów?
z góry dzieki za odp

#176 2010-04-15 14:45:41

karolek

Gość

Re: Głuchów

ewel napisał:

Praca w głuchowie napisał:

Interesuje mnie to, czy bazary w Głuchowie pracują w wekendy i czy pracują w godzinach popołudniowych

chciałam sie dowiedziec czy w ta niedziele to bedzie 18.o4 otwarty głuchów?
z góry dzieki za odp

Głuchów pracuje tylko w piątki i poniedziałki wiec w wekendy jest zamkniety. Godziny pracy znajdziecie na www.bazar.net.pl po kliknieciu na link " Kiedy pracują bazary ? " W najbliższy piątek i poniedziałek pracuje normalnie.

#177 2010-04-22 16:19:19

katarzyna dz.

Gość

Re: Głuchów

witajcie! a czy na tych bazarach wystawiają faktury vat?

#178 2010-04-22 21:56:47

karolek

Gość

Re: Głuchów

katarzyna dz. napisał:

witajcie! a czy na tych bazarach wystawiają faktury vat?

Vatowcy tak

#179 2010-05-16 20:55:47

marko

Gość

Re: Głuchów

Witaj polecam Ci hurtownie XXXXX , maja hurtownie internetowa zamawiasz sobie przez neta i w ciagu dwoch dni od złozenia zamowienia towar masz u siebie . Super miła obsługa klienta i rewelacyjne ceny jak i towar . Odezwij sie na XXXXXXX

Ogłoszenia tylko na www.bazar.net.pl  Administrator

#180 2010-05-20 11:10:56

zainteresowana

Gość

Re: Głuchów

Witam w jakie dni i w jakich godzinach w głuchowie są giełdy nocne PILNE Z góry dziękuje

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
spuszczel pospolity pokoje w ciechocinku