Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#31 2009-06-14 14:14:47

NABYWCA TOWARU

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

WITAM. NAJTANIEJ JEST NA GŁUCHOWIE I "U JANKA" W TUSZYNIE!!! CENY BEZ PORÓWNANIA Z PTAKIEM!! W PTAKU PRAKTYCZNIE- JAK JEST COŚ TAŃSZEGO -TO ZWYKŁA CHIŃSZCZYZNA ALBO TURECKA TANDETA!
NATOMIAST JAK POLSKA PRODUKCJA -TO ZNOWU CENY KOSMICZNE!!!
PTAK ODPADA.
TUSZYN I GŁUCHÓW - TAM JEST NAJTANIEJ!!!

#32 2009-10-08 00:12:25

szukam ciuchów włoskich

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

#33 2009-10-29 17:31:31

judka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

WITAM
chciałabym sie dowiedziec kiedy sa otwarte bazary w tuszynie w jakie dni i godziny oraz w głuchowie prosze o odpisanie.
pozdrawiam

Offline

#34 2010-06-30 21:34:36

czeres

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam zaimuie sie sprowadzaniem odzierzyu z wloch tanio zapraszam na xxxx@xxxx.pl


Ogłoszenia tylko portal www.bazar.net.pl

#35 2010-08-22 22:50:22

zuzma

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam!Pierwszy raz jadę do Łodzi i tak naprawdę nie wiem czy jechać do Tuszyna czy do Głuchowa! Może ktoś mi doradzi gdzie są atrakcyjniejsze ceny i dobry towar?

Offline

#36 2010-10-14 13:57:18

Mario

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

#37 2010-10-14 14:05:09

Mariusz

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam mam do sprzedania odzież sprowadzona  z Włoch, damskie i męskie w dobrych cenach. Interesuje mnie współpraca z kimś co wie gdzie można je sprzedać hurtowo. xxxxxxx@interia.pl

IP sie zmieniło a treść ta sama. Następne ogłoszenie zablokujemy na stałe. Ogłoszenia tylko portal www.bazar.net.pl


                   Administrator

#38 2010-11-03 16:35:25

przem

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

prosze o jakis dobry namiar na odzierz damska w głuchowie Dziekuje wszystkim za pomoc z góry   przemo435@op.pl

#39 2010-11-04 17:29:17

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Przypominam, że bezpłatnie reklamy i ogłoszenia oraz dane kontaktowe zamieszczamy tyko na www.bazar.net.pl

Offline

#40 2010-12-23 07:50:24

ka@rooo

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam, gdzie w poblizu Tuszyna znajde odziez marek Vera lucci, berge, paillonne i in. z Włoch i Francji w atrakcyjnych cenach?? Jesli ktos sie orientuje w cenach, prosze o rade czy warto wybrac sie tam po towar i handlowac odzieza w dobrej cenie? moj mail: karo_linka@o2.pl

#41 2011-01-03 00:12:55

moni

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Pierwszy raz chcę jechać po odzież  damską do Głuchowa , nie wiem gdzie się udać !
Otwieram sklep i liczę się z każdą złotówką a szukam modnej ale i taniej odzieży
proszę o pomoc !!!! moni@wp.pl:)

#42 2011-01-03 00:14:52

moni

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

moni napisał:

Pierwszy raz chcę jechać po odzież  damską do Głuchowa , nie wiem gdzie się udać !
Otwieram sklep i liczę się z każdą złotówką a szukam modnej ale i taniej odzieży
proszę o pomoc !!!! moni299@wp.pl:)

#43 2011-01-05 12:54:14

kupiecka brać

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

ludzie bzdury piszecie, jak ktoś ma stoisko na głuchowie, tuszynie czy ptaku to zazwyczaj ceny są takie same  oczywiscie mówię o cenach hurtowych W ptaku dużo lepszy komfort zakupów, tyle w temacie. Najciekawsze rzeczy kupuję w pasażach, szczególnie w tym wschodnim

#44 2011-01-06 00:08:40

bzdura

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

kupiecka brać napisał:

ludzie bzdury piszecie, jak ktoś ma stoisko na głuchowie, tuszynie czy ptaku to zazwyczaj ceny są takie same  oczywiscie mówię o cenach hurtowych W ptaku dużo lepszy komfort zakupów, tyle w temacie. Najciekawsze rzeczy kupuję w pasażach, szczególnie w tym wschodnim

Totalna bzdura. Na bazarze Głuchów gdzie są najtańsze miejsca jest wiele firm które nie posiadają miejsc w Ptaku  i nie płacą horrendalnego czynszu. Maja więc dużo mniejsze ceny.  Za klimatyzację, ogrzewanie zawsze płaci klient. Nawet ten hurtowy .

#45 2011-01-06 19:07:23

KlientkaB32

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Ja kupuje głównie na Głuchowie. Najtaniej jest na Starym. Byłam kilka razy u Ptaka. Niektóre ceny śmiesznie wysokie. O dumie "PAŃ" sprzedawczyń nie ma co wspominać. Obecnie jeżdżę tylko na Głuchów. Nauczyłam się brać wizytówki lub pytać o inne stanowiska. Jak deklarują, że stoją w Ptaku to szukam tańszych wyrobów i z reguły znajduję. Pozdrawiam klientów hurtowych i prawdziwych sprzedawców hurtowych.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld