Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#61 2011-05-31 15:55:12

REDBird

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Proszę się odezwać mam artykuły które Pani potrzebuje:)

#62 2011-06-12 22:29:46

legginsy

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam jesli ktoś jest zainteresowany to mam fajny namiar na prdoducenta legginsów damskich i ciążowych
kontakt filipbursa@tlen.pl

#63 2011-07-17 11:40:10

wspolpraca

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam! mam zamiar otworzyc sklep z odzieza dziecieca 0-6 lat.czekam na oferty wspopracy.tylko polska odziez.dziekuje

#64 2011-07-18 11:51:14

crach

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam  Czy orietuje się ktoś może czy w Głuchowie jest jakaś hurtownia zabawek (w medax). Interesują mnie pluszaki z góry dzięki za info

#65 2011-07-22 14:18:48

teddy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Do współpraca : jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej i dzieciecej. Kontakt : xxxxxxx?@gmail.com  pozdrawiam!

Ogłoszenia tylko na www.bazar.net.pl  Administraror.

Offline

#66 2011-07-28 09:57:32

magda3017

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

REDBird napisał:

Proszę się odezwać mam artykuły które Pani potrzebuje:)

Dopiero otwieram działalność interesują mnie leginsy proszę o przykładowy cennik.

#67 2011-08-01 13:34:37

agaLLL

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

Witam chciałabym otworzyć jakis sklepik z odzieżą damską lub dziecięcą. Prosiłabym Was o jakies namiary tanich hurtowni mój kontakt filemonik05@wp.pl lub gg 33355966
pozdrawiam i proszę o pomoc

#68 2011-09-29 10:11:15

Pilnie!!

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Poszukuję mieszkania bądź domku do wynajęcia! Pilne!!! Tuszyn i okolice w kierunku pabianic, dłutowa. Proszę o kontakt xxx543276


Ogłoszenia tylko www.bazar.net.pl Administrator

#69 2011-12-14 12:21:17

anka

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

otwieram drugi sklepik z odzieżą dziecięcą i obuwiem. Poszukuję hurtowników z tanim towarem - chętnie kupię nawet przez internet hurtowe ilości spodni, bluzek, butów dziecięcych. Nigdy nie byłam w Głuchowie ani Tuszynie - proszę życzliwych o poradę czy warto jechać w okolice Łodzi czy lepiej do Wólki?

#70 2011-12-14 17:54:32

teddy trade

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam, proszę sprawdzić w dziale ogłoszenia, jest tam kontakt do nas. jesteśmy bezposrednimi importerami odzieży dla dzieci i niemowląt. Pozdrawiam

#71 2012-02-07 16:11:45

ForYoung WSPÓŁPRACA

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

WITAM. OTWIERAM SKLEP I POSZUKUJĘ CHĘTNYCH PRODUCENTÓW, IMPORTERÓW DO WSPÓŁPRACY - ODZIEŻ DZIECIĘCA I MŁODZIEŻOWA. PISZCIE xxxxxxxx@op.pl

Ogłoszenia tylko www.bazar.net.pl Administrator

#72 2012-03-02 19:58:45

żaneta

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

witam otwieram sklep odzieżowy gdzie się najlepiej zaopatrywac

#73 2012-03-03 23:43:38

monoi

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

żaneta napisał:

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

witam otwieram sklep odzieżowy gdzie się najlepiej zaopatrywac

Myśle że w Głuchowie

#74 2012-03-22 22:36:52

gadzety ze stali szlachet

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Joanna - 25 napisał:

Prowadzę handel nad morzem. Poszukuję miejsc gdzie tanio można dostać plażowe rzeczy typu ręczniki, koce, okulary przeciwsłoneczne, stroje , kąpielówki, dmuchańce (materace, koła, zwierzaki do pływania itp.), pamiątki (znad morza),klapki. Może ktoś z państwa ma namiary na miejsca gdzie można dostać taki towar ?

prodycent gadzetów ma towar z pierwszej reki oczywiscie -
Producent proszony o ogłoszenie sie na www.bazar.net.pl Administrator. Na forum mozna reklamowac ogłoszenia na www.bazar.net.pl

#75 2012-03-26 15:24:49

Teddy Trade

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt, proszę nas szukać w dziale ogłoszenia / sprzedam

Teddy Trade

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb