Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#91 2013-06-20 17:31:00

andrew23

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

W hurtowni XXXXX w Wólce Kosowskiej kupicie/zamówicie tanie obuwie damskie, męskie i dziecięce


Drogi andrew23

Ogłoszenia TYLKO na http://www.bazar.net.pl - też darmowe

                              Administrator

Offline

#92 2013-06-25 22:51:18

DinoSlep

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam. Otwieram sklep dziecięcy 0-10 lat. Poszukuje producentów jak również importerów odzieży dziecięcej z Turcji. Zainteresowanych współpracą proszę o maila. Bede w najbliższym czasie w Tuszynie wiec można w wiadomości napisać gdzie jest stanowisko. dinosklep@interia.pl

#93 2013-06-27 11:38:10

Piotrek

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam,
Poszukuję dostawców np. firan i innych ozdób, jak i również wyposażenia domu. Jeśli chodzi o wyposażenie to mam na mysli jakieś wazony, lub inne dekoracje. Dostanę coś takiego w Głuchowie?? Proszę o podpowiedź. Dziękuje

#94 2013-06-29 18:02:16

JAH Studio dekoracji

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją ozdób dekoracyjnych dla domu,ogrodu oraz na różna okoliczności. Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie a każda ozdoba jest nie powtarzalna i unikatowa. Proponujemy towar najwyższej jakości i dokładamy wszelkich starań abyście byli Państwo w 100% zadowoleni.Prowadzimy również sprzedaż Hurtową dla supermarketów stroików i dekoracji okolicznościowych w różnych przedziałach cenowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: jahstudiodekoracji.eu

#95 2013-06-30 16:21:52

koukouroukou

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

lil_i napisał:

Witam mam pytanie czy ktos jest mi wstanie powiedzieć gdzie mogę zakupić repliki toreb pasków oraz odzieży damskeij znanych firm?

Odezwij się to dam Ci namiary guzior7[małpa]o2.pl

#96 2013-07-05 11:57:04

sawa

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Sprzedajemy / importujemy odziez turecka, chinska + odziez dziecieca, torebki, buty - mamy dobra cene.

aciok2@gazeta.pl

#97 2013-07-31 13:14:04

Milenka

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam,
Zamierzam otworzyć sklep z odzieżą młodzieżową.
Gdzie warto kupować "modne" ciuchy UPtaka czy Tuszyn?
Proszę o jakieś porady. A może ktoś likwiduje sklep to może coś odkupię.

#98 2013-08-07 16:43:40

Kinia

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Witam.
Zamierzam otworzyć butik z ciuchami, podpowiedzcie wić bardzo proszę skąd zakupić ciuchy sztyte na wzór Imperiala i Please?  To dla mnie teraz jedyna szansa, że cokolwiek zarobię na chleb, od zeszłaego roku jestem bezrobotna...:( Będę wdzęczna za namiar na hurtownie.

#99 2013-08-15 08:18:49

Hurtownik

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

Najtaniej jesr u bazpośredniego importera w ch ptak G 49 a. Najlepsze ceny i sprawdzona jakość. Tylko u tego sprzedawcy kupuję i nie zmieniam puki co .polecam

#100 2013-09-21 20:36:57

przemo

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

witam mam zamiar otworzyć sklep  z odzieżą gdzie u kogo kupić Tuszyn Głuchów jestem tu nowy proszę o pomoc

#101 2013-09-22 16:57:49

przemo

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

OLO-expert napisał:

alycja napisał:

Witam, mam pytanie od roku jezdze do ptaka ale ceny są coraz wyzsze a handel w moim butiku sredni. Chcialam sie podpytac o ceny w tuszynie i Gluchownie czy jest taniej? Interesuje mnie import z wloch i francji - odziez?

Najtańsze miejsca są na Głuchowie co przekłada się na cenę wyrobów. Niestety wiele firm ma stanowiska u Ptaka i na bazarach te radzę omijać bo z reguły sprzedają w tej samej cenie chociaż na bazarach można cos utargować.  Odzież z importu jest ale czy z Włoch i Francji nie wiem.


                                                             

witam otwieram mały sklepik z odzieża damska bielizna damska  gdzie sie zaopatrywac

#102 2014-02-07 13:54:24

dresy

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

agulek napisał:

witam mam pytanko??? chce otworzyc własną dziełalnośc i od czego mam zaczac chce handlowac na bazarze targu czy jak tam. co musze załatwic na początek gdzie moge jezdzic po towar i wogole na poczatek jakiej gotówki na to wszystko potrzebuję? moze i ktoś pomoze. dziekuje z góry i pozdrawiam mozna pisac na meila z odp. agulek208@wp.pl

jakie sa roznice cenowe pomiedzy ptakiem tuszynem a warszawa

#103 2014-02-07 14:02:03

dresy

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

agulek napisał:

witam mam pytanko??? chce otworzyc własną dziełalnośc i od czego mam zaczac chce handlowac na bazarze targu czy jak tam. co musze załatwic na początek gdzie moge jezdzic po towar i wogole na poczatek jakiej gotówki na to wszystko potrzebuję? moze i ktoś pomoze. dziekuje z góry i pozdrawiam mozna pisac na meila z odp. agulek208@wp.pl

jakie sa roznice cenowe pomiedzy ptakiem tuszynem a warszawa

p rosze o pomoc szukam dresow 4 czesciowych . krutkie spodenki/pulower/spodnie i bluza

#104 2014-02-28 23:53:08

Cena

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

witam wszystkich serdecznie mam pytanie jak się przedstawia towar cenowo jeśli chodzi o Głuchów Tuszyn i Ptaka, gdzie się kupi najtaniej itp za odpowiedz z góry dziękuję i pozdrawiam daniell_25@interia.pl

#105 2014-03-01 12:04:15

handlujący

Gość

Re: Gdzie lepiej kupować bazary czy Ptak ?

Na bazarach są niższe opłaty za stanowisko handlowe, więc towar również jest tańszy.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dentysta Szczecin ciechocinek turnus rehabilitacyjny podolog Ursynów psycholog rybnik