Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#16 2008-04-23 23:06:39

Adam

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Zeb napisał:

Mam pytanie . Czy w Tuszynie można kupować w detalu ? Chodzi mi głównie o niedzielę .

Mniejsze firmy sprzedają w detalu.

Offline

#17 2008-04-25 11:32:07

Kordian

Gość

Re: Tuszyn

W jakich godzinach obecnie jest otwarte targowisko w Tuszynie i Głuchowie, głównie interesuje mnie weekend?

#18 2008-04-26 10:53:54

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Kordian napisał:

W jakich godzinach obecnie jest otwarte targowisko w Tuszynie i Głuchowie, głównie interesuje mnie weekend?

Targowiska hurtowe w Głuchowie nie pracują w wekeend. Godziny pracy opisano w wątku Głuchów i portalu www.bazar.net.pl . Natomiast targowiska w Tuszenie tak. Co do godzin otwarcia to docierają do nas sprzeczne informacje. Prawdopodobnie zaczynają ok. 13 lub 15.

Offline

#19 2008-05-09 08:32:10

ooIlusiaoo

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Sprzedawca Gminny napisał:

GODZINY OTWARCIA napisał:

WITAM,OPRÓCZ NIEDZIEL BAZAR JEST CZYNNY WE WTOREK OD GODZ. 04.30 , ŚRODA OD GODZ 02.00 , SOBOTA OD GODZ 06.00 . TO SĄ DNI W KTÓRE MOŻNA POWIEZDIEC ŻE PRZYJEZDZA NAJWIECEJ SPRZEDAJĄCYCH . JEST W PLANIE REAKTYWACJA PONIEDZIAŁKU OD RANA OD 05.00 . POZDRAWIAM.

Sprzedaje na Gminnym i zupełnie mi te godzimy nie pokrywają się z moimi. Nie podaje bo na razie ciągłe zmiany.

Witam, czy ktoś posiada kontakt do "Spredawce Gminnego"? Bardzo zależałoby mi na tym kontakcie...

Offline

#20 2008-05-11 07:47:52

ewita1

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Czy dzisiaj 11 maja 2008 bazar w Tuszynie pracuje normalnie????

Offline

#21 2008-05-11 20:13:43

Obserwatorxx

Gość

Re: Tuszyn

ewita1 napisał:

Czy dzisiaj 11 maja 2008 bazar w Tuszynie pracuje normalnie????

Niestety dopiero teraz zajrzałem na forum. Tuszym pracuje normalnie Gminny jak zawsze zaczyna pierwszy.

#22 2008-05-17 08:20:44

darkman

Gość

Re: Tuszyn

Do właścicieli bazaru w tuszynie

Jeżeli coś nie zrobicie z tymi godzinami handlu w Tuszynie to jednym słowem rozpieprzycie ten handel.
Jak można doprowadzić do takiego bałaganu szczególnie z Niedzielom.
W niedziele niestety już nie ma komu sprzedawać (sam detal)

#23 2008-06-03 23:34:38

Rafi

Gość

Re: Tuszyn

darkman napisał:

Do właścicieli bazaru w tuszynie

Jeżeli coś nie zrobicie z tymi godzinami handlu w Tuszynie to jednym słowem rozpieprzycie ten handel.
Jak można doprowadzić do takiego bałaganu szczególnie z Niedzielom.
W niedziele niestety już nie ma komu sprzedawać (sam detal)

Jak widzisz właścicieli bazaru w Tuszynie interesuje tylko własna kasa


                                                   

#24 2008-06-13 17:41:07

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Podobno na Bazarze u Janka ma nastąpić niedługo zmiana godzin pracy. Na razie nie znamy szczegółów. Radzimy zachować czujność.

Offline

#25 2008-06-27 00:09:48

monik00718

Gość

Re: Tuszyn

mam pytanie czy żeby kupować na bazaże w Tuszynie itp. trzeba mieć regon nip itd???

#26 2008-06-29 13:13:07

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

monik00718 napisał:

mam pytanie czy żeby kupować na bazaże w Tuszynie itp. trzeba mieć regon nip itd???

Jeżeli nie weźmiesz rachunku to nikt nie pyta o dane.


                                   

#27 2008-07-01 00:47:43

agulek

Gość

Re: Tuszyn

witam mam pytanko??? chce otworzyc własną dziełalnośc i od czego mam zaczac chce handlowac na bazarze targu czy jak tam. co musze załatwic na początek gdzie moge jezdzic po towar i wogole na poczatek jakiej gotówki na to wszystko potrzebuję? moze i ktoś pomoze. dziekuje z góry i pozdrawiam mozna pisac na meila z odp. agulek208@wp.pl

#28 2008-07-05 19:21:28

aneta

Gość

Re: Tuszyn

ludzie próbuje dowiedzieć się jak teraz czynny jest Bazar u Janka, każdy gada coś innego to paranoja jest jakaś, jak mam przyjechać zostawić wam pieniędzy jak nawet sami nie wiedzcie na którą idziecie do roboty!

#29 2008-07-05 20:57:56

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

aneta napisał:

ludzie próbuje dowiedzieć się jak teraz czynny jest Bazar u Janka, każdy gada coś innego to paranoja jest jakaś, jak mam przyjechać zostawić wam pieniędzy jak nawet sami nie wiedzcie na którą idziecie do roboty!

Droga Aneto bazar u Janka jest prywatną własnością i to zarządzenia właścicieli powodują taki bałagan. O ile wiemy część bazaru w Tuszynie czyli Gminny  pozostawił stare godziny a u Janka ma zacząć w nocy. Dokładne godziny nie są nam znane dlatego nie umieszczamy ich w portalu www.bazar.net.pl .  Mamy takie same zdanie o tych zmianach jak Ty.

Offline

#30 2008-07-22 02:30:58

godziny

Gość

Re: Tuszyn

Witam!
Handluje na gminnym i jestem na bieżąco w temacie !
Janka zrobili z niedzieli na pon od połnocy,takze totalna paranoja.od 1 sierpnia na gminnym tez mieli wpuszczac od polnocy,ale przedwczoraj wjezdzajac do pracy dostalam ulotke ze bazar gminny jest czyny od 10 rano do 3 w nocy,czyli bedziemy na gminnym tak jak przez ostatnie 3 tygodnie,caly dzien i pol nocy.totalna porazka,niedzielny tuszyn chyba padnie,nikt nie jest koniem zeby tyle pracowac.pozdrawiam

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld