Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#46 2008-09-23 19:47:01

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

XanderCage napisał:

Witam.
Jestem tu nowy więc być może moje pytanie będzie prozaiczne.
Chcę założyć działalność, jednak zanim to zrobię chciałbym kupić chociaż raz towar w Tuszynie, żeby sprawdzić jak mi pójdzie sprzedaż. W związku z tym mam pytanie: Czy mogę kupić towar na bazarze hurtowym bez NIP-u REGON-u itp.? Czy jest szansa, że kupię towar po takiej cenie jak osoby które mają działalność i biorą go na fakturę?

Jeżeli nie weźmiesz rachunku to nikt nie pyta o dane. Cena zależna jest od ilości towaru jaki kupujesz. Czasem trzeba kupić paczuszkę lub rozmiarówkę. Te rzeczy ustalasz z sprzedawcą i możesz się targować.  O tym jaka jest cena na fakturę i bez popytaj sprzedawców.

#47 2008-09-26 21:48:44

kupujacy

Gość

Re: Tuszyn

Witam chcialam sie dowiedziec czy 27.09 czyli jutro sobota
Tuszyn, Gluchow Ptak sa czynne ??
w jakich godzinach??
i gdzie najtaniej ??
prosze o bardzo szybka odpowiedz
Ps chodzi mi o detal

#48 2008-09-27 10:55:53

Jaccc

Gość

Re: Tuszyn

kupujacy napisał:

Witam chcialam sie dowiedziec czy 27.09 czyli jutro sobota
Tuszyn, Gluchow Ptak sa czynne ??
w jakich godzinach??
i gdzie najtaniej ??
prosze o bardzo szybka odpowiedz
Ps chodzi mi o detal

W sobotę od rana w detalu Ptak i trochę Tuszyn.  Tuszyn taniej.

#49 2008-09-30 13:06:15

Kamil

Gość

Re: Tuszyn

Witam wszystkich. mam pytanie chciałbym pojechać dzisaj w nocy tj 30.09.2008 po towar do ..... ? no i własnie gdzie jest najlepiej i najtaniej kupic fajne ubranie chodzi mi o odziez damską takie jak bluzki,plaszczyki,spodnie, swetry moze jakies torebki itp itd. chodzi mo o hurt. Prosze o szybka odpowiec do jakiech hurtowni jechac i w jakich godzinach. Z Góry Dziękuje i POZDRAWIAM )))

#50 2008-10-01 10:47:35

Mark

Gość

Re: Tuszyn

Kamil napisał:

Witam wszystkich. mam pytanie chciałbym pojechać dzisaj w nocy tj 30.09.2008 po towar do ..... ? no i własnie gdzie jest najlepiej i najtaniej kupic fajne ubranie chodzi mi o odziez damską takie jak bluzki,plaszczyki,spodnie, swetry moze jakies torebki itp itd. chodzi mo o hurt. Prosze o szybka odpowiec do jakiech hurtowni jechac i w jakich godzinach. Z Góry Dziękuje i POZDRAWIAM )))

Z wtorku na środę to tylko Tuszyn ale może ktoś ma dokładniejsze informacje bo nie jest to najlepszy dzień.

#51 2008-10-12 11:57:33

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Mam pytanko! czy kiedy Tuszyn otwarty jest w pon od 0.00 do 8.00 i jest niby hurt wtedy to kupi sie też coś po detalu? Prosze pilnie o odpowiedz! i z góry dziękuje!

#52 2008-10-12 13:30:43

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

Blondi napisał:

Mam pytanko! czy kiedy Tuszyn otwarty jest w pon od 0.00 do 8.00 i jest niby hurt wtedy to kupi sie też coś po detalu? Prosze pilnie o odpowiedz! i z góry dziękuje!

Około 70% sprzedaje w detalu.

#53 2008-10-12 16:31:43

targ

Gość

Re: Tuszyn

Na mocy przetargu zorganizowanego przez gminę Tuszyn, został wyłoniony nowy prywatny gospodarz tego terenu. Teren został wynajęty na okres 10 lat, szykują się duże zmiany i inwestycje.
Myślę, że prywatny właściciel będzie zdecydowanie lepiej zarządzał i ustali normalne godziny pracy, tak żeby klienci nie pisali takich postów skarżących się na nieodpowiednie godziny.

#54 2008-10-12 17:11:06

graza

Gość

Re: Tuszyn

Nareszcie moze ktos sie zajmie porzadnie tym targowiskiem. Wtedy zrobi sie porzadna konkurencja dla innych targowisk. Czym wieksza konkurencja tym my jako klienci bedziemy bardziej zadowoleni. Osobiscie zycze powodzenia NOWYM.

#55 2008-10-12 19:19:25

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Dziękuje Chociaż mam teraz nadzieje że jak pojadę taki kawał drogi to nie na marne ;p

#56 2008-10-13 15:31:44

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

Blondi napisał:

Dziękuje Chociaż mam teraz nadzieje że jak pojadę taki kawał drogi to nie na marne ;p

Uważaj bo znowu zmieniają się godziny pracy bazary U Janka  w Tuszynie. Ostatnio został otwarty o 22 w niedziele.

#57 2008-10-13 19:32:16

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

heh...no właśnie wiem... Pojechałam na 24:00 a juz podobno o 22.00 się zaczął... Ale i tak się obkupiłam
A podobno od 2 tygodni jest jakaś zmiana i teraz zaczyna się te 2 godziny wcześniej...

#58 2008-10-14 18:15:08

loan

Gość

Re: Tuszyn

hej:) czy w sobote(18.10) lub niedziele(19.10) uda mi się kupić cos w detalu??

#59 2008-10-15 10:53:04

Klient na 102

Gość

Re: Tuszyn

targ napisał:

Na mocy przetargu zorganizowanego przez gminę Tuszyn, został wyłoniony nowy prywatny gospodarz tego terenu. Teren został wynajęty na okres 10 lat, szykują się duże zmiany i inwestycje.
Myślę, że prywatny właściciel będzie zdecydowanie lepiej zarządzał i ustali normalne godziny pracy, tak żeby klienci nie pisali takich postów skarżących się na nieodpowiednie godziny.

Jak ograniczy godziny pracy to Gminny straci swoje atuty i reszta klientów pojedzie na Głuchów.

#60 2008-10-15 11:01:25

Małpa

Gość

Re: Tuszyn

Klient na 102 napisał:

targ napisał:

Na mocy przetargu zorganizowanego przez gminę Tuszyn, został wyłoniony nowy prywatny gospodarz tego terenu. Teren został wynajęty na okres 10 lat, szykują się duże zmiany i inwestycje.
Myślę, że prywatny właściciel będzie zdecydowanie lepiej zarządzał i ustali normalne godziny pracy, tak żeby klienci nie pisali takich postów skarżących się na nieodpowiednie godziny.

Jak ograniczy godziny pracy to Gminny straci swoje atuty i reszta klientów pojedzie na Głuchów.

No i Gmina Tuszyn  pozbyła się kłopotu i już nie bierze odpowiedzialności za upadający bazar
który sam powinien dostosować się do potrzeb klientów a nie do godzin pracy bazaru u Janka .

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
olejek eteryczny prawnik rozwody kraków centreequestredusaumurois profmetiz spb