Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#61 2008-10-15 11:11:21

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Małpa napisał:

Klient na 102 napisał:

targ napisał:

Na mocy przetargu zorganizowanego przez gminę Tuszyn, został wyłoniony nowy prywatny gospodarz tego terenu. Teren został wynajęty na okres 10 lat, szykują się duże zmiany i inwestycje.
Myślę, że prywatny właściciel będzie zdecydowanie lepiej zarządzał i ustali normalne godziny pracy, tak żeby klienci nie pisali takich postów skarżących się na nieodpowiednie godziny.

Jak ograniczy godziny pracy to Gminny straci swoje atuty i reszta klientów pojedzie na Głuchów.

No i Gmina Tuszyn  pozbyła się kłopotu i już nie bierze odpowiedzialności za upadający bazar
który sam powinien dostosować się do potrzeb klientów a nie do godzin pracy bazaru u Janka .

Jest w tym coś dziwnego ? Na razie brak potwierdzenia tej informacji !!!!

Offline

#62 2008-10-15 17:56:50

targ

Gość

Re: Tuszyn

wystarczy sprawdzic w gminie, ja to zrobilem i wiem.
Administratorem to Ty powinienes byc, ale szaletu, nie wywala sie postow, jezeli nie naruszaja regulaminu-lamerku

#63 2008-10-15 23:30:47

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

targ napisał:

wystarczy sprawdzic w gminie, ja to zrobilem i wiem.
Administratorem to Ty powinienes byc, ale szaletu, nie wywala sie postow, jezeli nie naruszaja regulaminu-lamerku

Po pierwsze to posty nie zostały usuniete a przeniesione do właściwych watków zgodnie z zasadą : Prosimy przestrzegać zasady o Tuszynie piszemy w Wątku „Tuszyn” a o Głuchowie w „Godziny pracy w Głuchowie „
Która jest w regulaminie i poście informacyjnym.

Po drugie twojej kultury nie ma co komentować.
Po trzecie to gmina i nowy właściciel powinni informować handlowców a nie oni szukać informacji.

Offline

#64 2008-10-15 23:43:58

Małpa

Gość

Re: Tuszyn

Widać, że ciche przetargi i tajni właściciele teraz w modzie bo ja nowego szyldu na bazarze Gminnym nie widziałem. A jak zmiany to kiedy podwyżka ?

#65 2008-10-16 00:22:44

Konkretny

Gość

Re: Tuszyn

Sprawdziłem w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Tuszynie

Urząd Miasta i Gminy Tuszyn dysponuje
wolnymi miejscami handlowymi   na targowisku gminnym do zabudowy lub nie, jak również miejscami w kompleksie pawilonów gminnych.
......................................................................

Dlatego ponujemy firmom produkcyjnym, handlowym oraz importerom rozszerzenie działalności o atrakcyjne handlowo miejsce na targowisku gminnym  w Tuszynie na szczególnie korzystnych warunkach.(Informacje o promocjach znajdują się w menu "TARGOWISKA") Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Targowiska prywatne należące do Centrum Handlowego Odzieżowo - Tekstylnego:
               1. AMB Services  (Tuszyn "U Janka")
               2. M.Profil  (Tuszyn "U Janka")
               3. Wenta - Box  (Tuszyn "U Janka")
               4. Jan Pokorski t(Tuszyn "U Janka")
               5. Afix Sp.J oraz Sp. z o.o.  Głuchów "Stary"
               6 Medax tel.  Głuchów "Nowy"
To gdzie ogłoszenie o przetargu i podanie danych nowego właściciela bazaru. Coś tu dziwnie pachnie

#66 2008-10-16 21:08:01

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

loan napisał:

hej:) czy w sobote(18.10) lub niedziele(19.10) uda mi się kupić cos w detalu??

Na pewno! sobota i niedziela to są w ogóle dni sprzedaży detalicznej ale nawet w dni sprzedaży hurtowej można u większości sprzedawców kupić coś w detalu

#67 2008-10-21 16:02:24

Maggie82

Gość

Re: Tuszyn

Witam wybieram się w najbliższą sobotę do Tuszyna. Bardzo proszę o radę o której by najlepiej tzn ( z piątku na sobotę) jeśli chodzi tylko i wyłącznie o handel hurtowy!!!

#68 2008-10-22 10:53:33

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

Maggie82 napisał:

Witam wybieram się w najbliższą sobotę do Tuszyna. Bardzo proszę o radę o której by najlepiej tzn ( z piątku na sobotę) jeśli chodzi tylko i wyłącznie o handel hurtowy!!!

W Tuszynie gminny od 10 rano w niedzielę a u Janka od około 22 /ciągłe zmiany/ . Oba kończą w poniedziałek nad ranem. To w sobotę będzie niewielu sprzedających.

#69 2008-10-27 13:40:14

Jola

Gość

Re: Tuszyn

Witam!

Planuję wybrać się do Tuszyna 8-9.11. Proszę o informacje czy Targowiska są czynne gdyż 11.11 jest święto może sprzedający robią sobie długi weekend? i czy nadal obowiązują te godziny nocne? u janka od 22 w niedzielę do rana w poniedziałek a w gminnym od 15 w niedzielę do rana w poniedziałek?

pozdrawiam

#70 2008-10-28 20:42:48

dragon

Gość

Re: Tuszyn

witam!

Proszę o inf. gdzie jest taniej w Głuchowie czy w Tuszynie dla hurtowników?

#71 2008-10-29 18:12:29

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

Jola napisał:

Witam!

Planuję wybrać się do Tuszyna 8-9.11. Proszę o informacje czy Targowiska są czynne gdyż 11.11 jest święto może sprzedający robią sobie długi weekend? i czy nadal obowiązują te godziny nocne? u janka od 22 w niedzielę do rana w poniedziałek a w gminnym od 15 w niedzielę do rana w poniedziałek?

pozdrawiam

Godziny raczej te same chociaż nikt nie ma pewności. O robieniu długiego weekendu nie słyszałem ale pewnie parę osób nie przyjedzie. Jaka będzie frekwencja trudno przewidzieć.

#72 2008-10-29 18:20:22

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

dragon napisał:

witam!

Proszę o inf. gdzie jest taniej w Głuchowie czy w Tuszynie dla hurtowników?

Jeżeli firma posiada stanowiska w Tuszynie i Głuchowie to ceny zbliżone. Utrzymanie stanowiska na Głuchowie jest tańsze więc niektóre firmy mające niskie ceny są tylko tam.
Bazary w Głuchowie nie reklamują godzin dla detalistów, jest tam głownie hurt.

Offline

#73 2008-10-29 21:29:58

Jola

Gość

Re: Tuszyn

Dzięki za odpowiedź, a może było coś słychać na temat długiego weekendu w poniedziałek 03.11 bo jeszcze ten dzień rozważam do przyjazdu. Czy raczej będzie jak zawsze:)?

#74 2008-10-30 11:32:35

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Jola napisał:

Dzięki za odpowiedź, a może było coś słychać na temat długiego weekendu w poniedziałek 03.11 bo jeszcze ten dzień rozważam do przyjazdu. Czy raczej będzie jak zawsze:)?

Około 90 % sprzedających deklaruje, że nie robi przerwy ale gwarancji nie możemy dać. Poniedziałek daje możliwości zajrzenia na Tuszyn i Głuchów.

Offline

#75 2008-11-03 22:14:59

maropex

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Mam pytanie czy w tuszynie mozna kupowac w detalu w dni poza sobota i niedzielą.

Offline

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria komornicza warszawa ursus http://koliberek.waw.pl/ whiplashdebaashetboek observatoire