Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#76 2011-12-03 10:34:41

wroc

Gość

Re: Porady i Pytania

Od jakiegoś czasu jeżdzę do Ptaków na zakupy hurtowe ale mam wrażenie, że ceny zaczynają mocno windować. Chcę jechać 07.12 środa  na zakupy ale myślałam żeby sprawdzić ceny jakie są w Tuszynie i czy towar podobny (głównie chodzi, o tuniki kimonowe, rozmiary uniersalne). Czy w środę plac jest otwarty? Jeśli tak to w jakich godzinach.

Dziękuję za pomoc

#77 2011-12-08 16:01:44

joannaf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Szukam kogoś kto mógłby sprzedać mi na termin płatności towar odzieżowy dla dzieci kobiet i mężczyzn  Mam sklep w Szczecinku i zarejestrowaną działalność Z powodów rodzinnych proszę o taką formę sprzedaży w nadziei na dłuższą współpracę Dodatkowo mogą to być również buty dla w.w Producentem mogą być Chiny bo zależy mi na tanim towarze Bardzo proszę o pomoc

Offline

#78 2011-12-08 16:08:30

joannaf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Prowadzę mały sklep w Szczecinku i poszukuje producenta lub dystrybutora taniej odzieży z Chin lub taniej Polskiej . Odzież dla dzieci,  kobiet , mężczyzn . Chciałabym nabyć towar na termin płatności . Mam zarejestrowaną działalność posiadam numer NIP i REGON .

Offline

#79 2011-12-08 18:26:01

teddy trade

Gość

Re: Porady i Pytania

Proszę zajrzeć do działu ogłoszenia > sprzedam. jesteśmy importerami odzieży dla dzieci i niemowląt.

#80 2012-02-22 20:40:46

Paulina

Gość

Re: Porady i Pytania

tez sie przylaczam do prosby, neistety ale forum jest dosc ubogie, nei widze zadnych konkretnych dzialow

#81 2012-08-29 00:16:14

dsfdsfa

Gość

Re: Porady i Pytania

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

#82 2012-09-01 21:17:57

Adrian

Gość

Re: Porady i Pytania

CEZAR10 napisał:

Witam, poszukuję odzieży dziecięcej w średnio dużych  ilościach proszę o podpowiedż gdzie odszukac takie produkty (cena jest ważnym kryterium, lecz przedewszystkim jakośc) pozdrawiam

Polecam hurtownie gatito, na stronie gatito.pl maja wiekszosc modeli, maja stoisko w jaaworznie na hali hurtowej i na starym gluchowie. Oryginalne i z licencja odziez dziecieca w super cenie

#83 2012-09-01 21:33:43

Adran

Gość

Re: Porady i Pytania

Kolamola napisał:

CEZAR10 napisał:

Witam, poszukuję odzieży dziecięcej w średnio dużych  ilościach proszę o podpowiedż gdzie odszukac takie produkty (cena jest ważnym kryterium, lecz przedewszystkim jakośc) pozdrawiam

Widaziałam kilka stanowisk w rzedzie 38 i na poczatku 39 na starym Głuchowie. Ale na Głuchowie jest tego wiecej. Na inne bazary nie jezdze to nie wiem.

gatito.pl - oni maja duzy wybor licencyjnej odziezy. Maja stoisko na starym gluchowie i w jaworznie w halach hurtowych przy autostradzie A4 za katowicami

#84 2012-09-17 16:53:42

Jaga

Gość

Re: Porady i Pytania

Witam, chciałabym dowiedzieć się podstaw. Mam małą działalność(2sklepy)sprzedaje outlet angielski.Chciałabym wejść w taki asortyment który widzę i mogę dokonać wyboru.
Czy trzeba mieć ze sobą dokumenty czy jakąś kartę wyrobioną? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Słyszałam ,ze w Głuchowie najtaniej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 340km stąd, więc rozumiecie mój niepokój.Czy znajdują się jakieś koszyki na kółkach?i najważniejsze....widziałam godziny otwarcia i przeraziłam się.Jak można obejść wszystko i zrobić zakupy w 2,3godziny?poradźcie jak to ugryźć,bo przyjadę zanim coś kupię to mnie wygonią:)
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

#85 2012-10-15 20:37:25

zaba007

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam.
Mam pytanie do osob ktore bywaja w tuszynie i gluchowie...
Czy na tych bazarach/targowiskach jest opcja zakupu towaru w pakietach po cenach hurtowych jezeli nie prowadze działalności gospodarczej ??
W jakie dni i godz konkretnie pracuja te targowiska?
Czy mozna tam zakupic odziesz firmowa tupu np nike adidas itp?

Offline

#86 2012-11-26 15:50:05

sabina2483

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam
W styczniu otwieram sklep z odzieżą damską w dużych rozmiarach.Czy orientuje się ktoś czy w Tuszynie można dostać fajną odzież rozmiarach 42 - 56. Chodzi mi o sukienki, tuniki, spodnie,bluzki. Szukam fajnej modnej odzieży dla kobiet w przedziale wiekowym 25- 55 lat. Z góry dzięki za wszelkie informaję

Offline

#87 2013-05-29 08:04:30

siuvumezgu

Użytkownik

Punktów :   

Re: Porady i Pytania

Witam, jesteśmy zainteresowani, czy rynek jest Głuchów towary, takie jak nici, guziki, gumy zamek błyskawiczny? Cóż wszystko zodziu związane odzieżowego. musimy hurtowników. jeśli nie, to może będzie wiedział, gdzie są podstawy /? sklepów internetowych nie są zainteresowani, ponieważ nie drogie, więc szukamy, gdzie wszystkie są w jednym miejscu.

Offline

#88 2013-07-25 16:19:29

Paula

Gość

Re: Porady i Pytania

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

#89 2013-07-25 22:21:12

sawa

Gość

Re: Porady i Pytania

Zglos sie do nas - mamy odziez polska, turecka, wloska + torebki, posciel, o. dziecieca i td. i podobno dobra cena :)

aciok2 malpa gazeta pl

#90 2013-07-29 20:59:22

superokazja

Gość

Re: Porady i Pytania

My mamy hurt Outlet w Głuchowie ale także w Kielcach wysyłamy towar kurierem ale można odebrać osobiście. W Głuchowie handlujemy bielizną Triumph towar nowy z kompletem metek

izas_88 napisał:

Witam, chciałabym się wszystkiego dowiedzieć o tych bazarach. Mam zamiar założyć małą działalność, chcę sprzedawać odzież na aukcjach internetowych. Podobno dużo ludzi tu jeździ, później sprzedaje.
Czy trzeba mieć jakiś papierek, że ma się firmę, żeby można było kupić w hurcie? Jakie są mniej więcej ceny, np. bluzek, swetrów, spodni. Nie chodzi mi o zwykłe, chińskie ubania, ale też nie jakieś najdroższe. Zwykłe ciuszki, takie jak są w sklepach. Wogóle gdzie jest najtaniej i najlepiej. Ogólnie chciałabym wiedzieć jak to wszystko działa, bo mieszkam 300km stąd, więc nie chcę jechać w ciemno.
Czy trzeba kupować całe rozmiarówki?
Czy są jakieś stanowiska z odzieżą outlet?
Bardzo proszę o odpowiedź.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hodowlacandyworld