Ogłoszenie

Prosimy zapoznać się z regulaminem. Kliknij na ZASADY (regulamin). Nie musisz się rejestrować ani logować. Forum jest częścią portalu www.bazar.net.pl w którym znajduje się katalog firm z bazarów oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Podawane są też godziny pracy bazarów jeżeli można uznać je za stałe.
------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------
Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Wejdź na: Firma Tajs - swetry

#106 2009-01-01 21:35:42

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Droga Kupujaca post przeniesiony do własciwego wątku "Godziny pracy w Głuchowie"

Offline

#107 2009-01-01 21:41:54

Adaś

Gość

Re: Tuszyn

Blondi napisał:

Ja także chciałam jechać w tą niedziele do Tuszyna i nie wiem czy będzie normalnie czynny? Bardzo proszę o szybka odp i z góry serdecznie dziękuje!!!

Myślę, że niedziela i poniedziałek bazary już ruszą.

#108 2009-01-01 22:07:56

stokrotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

dziękuję pojadę w niedzielę 4.stycznia mam nadzieje że coś fajnego kupie.proszę mi powiedzieć czy kupie tam odzież w rozm XXL i czy są fajne, tanie kostiumiki>Dziekuje z góry za odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez stokrotka (2009-01-01 22:41:58)

Offline

#109 2009-01-02 13:25:53

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Mam wielka nadzieje że w niedziele rusza już bazary... w sumie to sprzedawcą na pewno zależny na tym, aby jak najwięcej sprzedać i nie będą nie wiadomo ile robić tych remanentów...

#110 2009-01-02 18:49:03

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

...jeżeli ktoś będzie miał jakieś dokładniejsze informacje co do pracy bazarów w Tuszynie w niedzielę 4 stycznia to bardzo proszę o podzielenie się nimi...
Ważna jest dla mnie inf czy pracują one normalnie ponieważ do Tuszyna mam ponad 150km i nie chce jechać na darmo...

#111 2009-01-02 21:01:52

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Blondi napisał:

...jeżeli ktoś będzie miał jakieś dokładniejsze informacje co do pracy bazarów w Tuszynie w niedzielę 4 stycznia to bardzo proszę o podzielenie się nimi...
Ważna jest dla mnie inf czy pracują one normalnie ponieważ do Tuszyna mam ponad 150km i nie chce jechać na darmo...

Droga stokrotka  i  Blondi  nie udało się zdobyć wiążących informacji co do Tuszyna. Proponuje obdzwonić interesujące firmy. Część adresów znajdziecie na www.bazar.net.pl   w  „Wyszukaj firmę na bazarach „

Offline

#112 2009-01-03 16:46:44

japa29

Gość

Re: Tuszyn

powiedzcie dobrzy ludzie czy w gluchowie i tuszynie moge liczyc na fakture badz "czesciowa" fakture? i jak to sie ma do ceny zakupu, czy i tak vat place?

#113 2009-01-03 17:15:41

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Był ktoś może dziś lub wczoraj w Tuszynie? Wszystkie bazary normalnie pracowały czy może były pozamykane? Proszę o szybką odpowiedź!!!

#114 2009-01-03 18:32:28

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

PROSZĘ! niech ktoś napisze, bo jutro rano chciałam jechać na zakupy a do tej pory nie wiem czy mi się opłaca...

#115 2009-01-03 21:02:58

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Proszę!!! Napiszcie! Zależy mi!

#116 2009-01-04 17:09:10

Blondi

Gość

Re: Tuszyn

Byłam dziś w Tuszynie i jak się okazało pojechałam na marne, ponieważ od dłuższego czasu w niedziele rano targowisko nie pracuje... ;/ Jednak nie było o tym żadnej wzmianki na stronie owego targowiska... Przecież takie informacje powinny być na bieżąco aktualizowane! Niektórzy ludzie na prawdę jadą z daleka i jednak maja nadzieje że coś kupią!!!

#117 2009-01-07 22:18:49

BAZAR

Administrator

Punktów :   

Re: Tuszyn

Blondi napisał:

Byłam dziś w Tuszynie i jak się okazało pojechałam na marne, ponieważ od dłuższego czasu w niedziele rano targowisko nie pracuje... ;/ Jednak nie było o tym żadnej wzmianki na stronie owego targowiska... Przecież takie informacje powinny być na bieżąco aktualizowane! Niektórzy ludzie na prawdę jadą z daleka i jednak maja nadzieje że coś kupią!!!

Niestety masz rację my też nie mogliśmy znaleźć wiarygodnych informacji i dla tego nie podajemy godzin pracy Tuszyna na www.bazar.net.pl . Jak będą pewne godzin a nie życzenia właścicieli zamieścimy na portalu.  Jeżeli ktoś posiada informację na ten temat prosimy o podanie na forum.

Offline

#118 2009-01-10 23:02:46

stokrotka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Tuszyn

Witam. Ja byłam 4 stycznia ale przed 22 okazało się że bazar rozpocząl się o 21 a skonczył się o 24 ale zdąrzyłam coś kupić. Było bardzo zimno a nie było kupujących i wszyscy zamykali stoiska.ale kupiłam i jestem zadowolona.

Offline

#119 2009-01-11 18:30:51

znajomek

Gość

Re: Tuszyn

witam znalazłem stronke na której sa podane aktualne  godziny otwarcia bazaru httpxxxxxxxxxxxxx

#120 2009-01-11 20:41:07

Karolek

Gość

Re: Tuszyn

znajomek napisał:

witam znalazłem stronke na której sa podane aktualne  godziny otwarcia bazaru httpxxxxxxxxxx

Ta stronka to pobożne życzenia administratora bazar pojedź we wtorek, czwartek i piątek to sam się przekonasz . Obok jest też bazar Gminny i zaczyna wcześniej. O tym co warta ta strona przekonasz się czytając post stokrotki w tym wątku.

Powrót do portalu WWW.BAZAR.NET.PL   Znajduje się tam katalog firm związanych z Bazarami Głuchów i Tuszyn oraz można zamieszczać bezpłatne ogłoszenia. Można się też zapoznać z mapami Bazaru Stary Głuchów i Bazaru Gminnego.
Aby zobaczyć więcej kliknij na -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wellness spa hotel Ciechocinek smsb52 mariuszpopielarz